Forum Starając się - ogólne Popatrzcie prosze na moje testy owulacyjne
Odpowiedz

Popatrzcie prosze na moje testy owulacyjne

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 października 2014, 14:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    testy robione od 11 dc do 17 dc czy ten ostatni jest pozytywny???

http://ifotos.pl/zobacz/201410241_wprxpas.jpg/

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 października 2014, 15:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    i po co otwierasz nowy wątek, skoro już założyłaś jeden identyczny? wystarczyło tylko link tam wkleić....

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 października 2014, 15:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam juz wkleilam

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 października 2014, 15:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo przepraszam i nie krzyczcie na mnie, ale poprostu wpienia mnie to jak siedzę sobie na forum a tak kuźwa po 3, 4, 5 takich samych tematów! No bez jaj po co ja się kuźwa pytam?

Przepraszam... Emocje robią swoje i musiałam to w końcu wykrzyczeć....

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 października 2014, 16:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie Dzejzi masz racje. Sarenka sa tematy wystarczy przeczytac ze zrozumieniem.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego