X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Popatrzcie prosze na moje testy owulacyjne
Odpowiedz

Popatrzcie prosze na moje testy owulacyjne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testy robione od 11 dc do 17 dc czy ten ostatni jest pozytywny???

    http://ifotos.pl/zobacz/201410241_wprxpas.jpg/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i po co otwierasz nowy wątek, skoro już założyłaś jeden identyczny? wystarczyło tylko link tam wkleić....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam juz wkleilam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo przepraszam i nie krzyczcie na mnie, ale poprostu wpienia mnie to jak siedzę sobie na forum a tak kuźwa po 3, 4, 5 takich samych tematów! No bez jaj po co ja się kuźwa pytam?

    Przepraszam... Emocje robią swoje i musiałam to w końcu wykrzyczeć....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie Dzejzi masz racje. Sarenka sa tematy wystarczy przeczytac ze zrozumieniem.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ