X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Porada

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mamakacperka2018 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 czerwca 2022, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Staramy się z mężem o rodzeństwo dla naszego synka. Robiłam dziś test ciążowy, pokazał mi dwie kreski (druga bardzo blada). Ostatnio jak robiłam 3 dni temu to cien cienia. Mam wrażenie, że nie ciemnieje wogole. Przy okazji zrobiłam sobie betę z krwi ale wynik mnie zszokował <1.10. Czy komuś wyszedł podobny wynik w 10dpo, a jednak skończyło się ciążą? Dziękuję za każde dobre słowo

  • Dramat Ekspertka
    Postów: 218 163

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamakacperka2018 wrote:
    Cześć dziewczyny. Staramy się z mężem o rodzeństwo dla naszego synka. Robiłam dziś test ciążowy, pokazał mi dwie kreski (druga bardzo blada). Ostatnio jak robiłam 3 dni temu to cien cienia. Mam wrażenie, że nie ciemnieje wogole. Przy okazji zrobiłam sobie betę z krwi ale wynik mnie zszokował <1.10. Czy komuś wyszedł podobny wynik w 10dpo, a jednak skończyło się ciążą? Dziękuję za każde dobre słowo
    Unie też na początku testy nie ciemniały, a wszystko było ok . Po jakimś czasie zaczęły ciemnieć. Bardziej zastanawiająca jest ta beta... Ja dzień po zagnieżdżeniu, przy bardzo bardzo bladych testach miałam betę 27. Może jakaś pomyłka w laboratorium ? Betę robiłaś 10dni po owulacji a testy blade wychodziły wcześniej ? Dziwna sprawa . Albo testy wadliwe albo pomyłka w laboratorium. No albo coś było na rzeczy przez chwilę...

  • Dramat Ekspertka
    Postów: 218 163

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj proszę znać jak sytuacja się rozwinęła....

  • raskar90 Przyjaciółka
    Postów: 81 41

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamakacperka2018 wrote:
    Cześć dziewczyny. Staramy się z mężem o rodzeństwo dla naszego synka. Robiłam dziś test ciążowy, pokazał mi dwie kreski (druga bardzo blada). Ostatnio jak robiłam 3 dni temu to cien cienia. Mam wrażenie, że nie ciemnieje wogole. Przy okazji zrobiłam sobie betę z krwi ale wynik mnie zszokował <1.10. Czy komuś wyszedł podobny wynik w 10dpo, a jednak skończyło się ciążą? Dziękuję za każde dobre słowo

    U mnie taka sytuacja to była ciąża biochemiczna :( ale nie zawsze tak musi być. Powtórz badania, trzymam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2022, 07:12

    Mama x 2. Staramy się o trzecie dziecko (czerwiec- piąty cykl starań).

    👧 10.2016 ❤️
    👧 01.2019 ❤️

    👧/🧑 ???
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ