X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne poronienie?
Odpowiedz

poronienie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Katarina_89 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 29 czerwca 2020, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    W piatek 26.06 lub sobote 27.06. miałam termin miesiaczki,której nie dostałam. W piatek i czwartek (26.06,25.06)zrobiłam testy ciazowe oby dwa wyszly pozytywne (chociaz niezaleznie od czułosci 10 i 25 oby dwa mialy druga kreseczke bardzo jasna, jasniutko rózowa ale widoczna bez problemu ).Nie wykonywałam innych badań.Dzis rano obudziłam sie z bólem brzucha i obfitym krwawieniem, zywa krwia praktycznie czuje sie jak podczas pierwszego dnia@. ...Nie mam doswiadczenia w takich sytuacjach, oczywiscie jestem zapisana dzis do lekarza, puki co mam lezec i odpoczywac...Czy to jest poronienie?A moze objaw ciazy pozamacicznej?:(Wiem, ze lekarz da mi odpowiedz ale w głowie tysiac mysli :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2020, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarina_89 wrote:
    Witam,
    W piatek 26.06 lub sobote 27.06. miałam termin miesiaczki,której nie dostałam. W piatek i czwartek (26.06,25.06)zrobiłam testy ciazowe oby dwa wyszly pozytywne (chociaz niezaleznie od czułosci 10 i 25 oby dwa mialy druga kreseczke bardzo jasna, jasniutko rózowa ale widoczna bez problemu ).Nie wykonywałam innych badań.Dzis rano obudziłam sie z bólem brzucha i obfitym krwawieniem, zywa krwia praktycznie czuje sie jak podczas pierwszego dnia@. ...Nie mam doswiadczenia w takich sytuacjach, oczywiscie jestem zapisana dzis do lekarza, puki co mam lezec i odpoczywac...Czy to jest poronienie?A moze objaw ciazy pozamacicznej?:(Wiem, ze lekarz da mi odpowiedz ale w głowie tysiac mysli :(
    Mogla to być ciaza biochemiczna..czyli testy mogły wyjść pozytywnie mogło dojść do zapłodnienia ale na etapie implantacji coś poszło nie tak i organizm odrzucił ciąże. Mam za sobą 2 biochemy. Dużo dziewczyn je ma, niektóre nawet o tym nie wiedza, bo często okres przychodzi w terminie. Dobrze wyłapać ciąże biochemiczna w celu diagnostyki.

  • Katarina_89 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 29 czerwca 2020, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za informacje

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ