X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Posiewy z pochwy
Odpowiedz

Posiewy z pochwy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Benci Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 26 maja 2021, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Czy macie może jakieś doświadczenia odnośnie wykazów bakteriologicznych z pochwy? Właśnie dostałam wyniki escherchia coli liczny (++), streptococcus agalaticea - nieliczny (+). Na wizytę do ginekologa jeszcze się nie wybieram, bo czekam na resztę wyników. Próbowałam zorientować się w internecie czy te bakterie są odpowiedzialne za niepłodność i czy w ogóle można starać się o dziecko jeszcze w trakcie zwalczania infekcji ale zdania są różne 🙄 nie mam żadnych oznak infekcji, żadnego pieczenia, świądu,bólu, upławów, itd. Co prawda często oddaje mocz 😁 ale na to cierpię od zawsze. Taki mój ‚urok’ 😁 jeśli macie jakieś rady, doświadczenia to chętnie przeczytam :)

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 26 maja 2021, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym wyleczyła wszystko przed staraniami. Sama miałam infekcje w ciąży i musiałam brać leki. Ciąża sie nie utrzymała i też nie mam pewności czy to nie przez infekcje zwłaszcza, ze była zaawansowana. Myśle, że jakoś bardzo nie wpływa to na niepłodność ale zawsze lepiej wszystko wyleczyć żeby nie było później powikłań 😊

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ