X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1919

    Wysłany: 28 maja, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    Nie no przeproszę męża to oczywiste, przynajmniej się postaram bo on Osioł jest 😂😂
    Chciałam mu już rano to wynagrodzić, ale foch nadal obecny.
    Gdyby mi nie gadał co chce na obiad to bym nie myślała o schabie 😂😂😂😂😂


    A to Ci szeptał żeby Cię rozpalić 😜?
    Na obiadek poproszę soczysty schab z młodymi ziemniaczkami i suróweczke?🤣

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2151

    Wysłany: 28 maja, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Myślę, że kiełbaska będzie jak nowa do wieczora 😁
    To się okaże 😂 dam znać 😂
    Mąż jest uparty więc być może będzie bronił " kiełbaski" przez dlugiii czas 😂😂😂😂

    Anka32 lubi tę wiadomość

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9435 10001

    Wysłany: 28 maja, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Klaudia kichnięcie a tyle strachu może przysporzyć 🙈 dobrze, że to to i z Oskarkiem wszystko w porządku ☺️
    🌿Królik 🤣 ale niech pierwsza rzuci kamieniem, która nigdy nie myślała co na obiad podczas gdy mąż się do niej dobierał 😂 ja myślałam nie raz, ale na głos nigdy tego nie powiedziałam 😂
    🌿Anka dobrze, że spytałaś czy schab wyciągnięty, bo nie lubię niedokończonych historii 🤣

    Anka32, blador2, Bulbasek, klaudia_23, Cerva, bonassola, Myszkaaa20, Paula9463 lubią tę wiadomość

  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2151

    Wysłany: 28 maja, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiajasia90 wrote:
    A to Ci szeptał żeby Cię rozpalić 😜?
    Na obiadek poproszę soczysty schab z młodymi ziemniaczkami i suróweczke?🤣
    😂😂😂 Nie 😂😂😂
    Rozmowa o schabie ze szpinakiem była troszkę wcześniej 😂😂😂
    Nic nie poradzę że mi się przypomniało że go nie wyjęłam w trakcie masażu 😂😂😂😂

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1919

    Wysłany: 28 maja, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    To się okaże 😂 dam znać 😂
    Mąż jest uparty więc być może będzie bronił " kiełbaski" przez dlugiii czas 😂😂😂😂

    Twardy zawodnik 🤣🤣

    Królikkicek lubi tę wiadomość

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2151

    Wysłany: 28 maja, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola_b idealnie to wszystko odnośnie Olki ujelas.
    Naprawdę wcześniej ja bardzo lubiłam a teraz ...

    Motylku a co to za mapa marzeń? Możesz pokazać? Bardzo mnie to zaciekawiło 😂

    Ja zazwyczaj mówię za dużo no i właśnie to nie był ten moment żeby wyskakiwać z takim tekstem 😂

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 28 maja, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co na obiad to nie, ale rok temu w upały myślałam, żeby po schować ogórkową do lodówki bo nagotowałam gar i żeby się nie zmarnowała😂

    Ale temat schabowo- kiełbaskowy🤣🤣🤣

    Pozostając w temacie co na obiad?

    Siesiepy jesteś najlepszym przykładem, że jesteśmy okropne dla nowych dziewczyn😉 wszystko w porządku?

    Odpalam 5 odcinek 2 sezonu Bridgertonów😁

    Królikkicek, Myszkaaa20, Paula9463, Pusshka lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5894 11362

    Wysłany: 28 maja, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Ja co na obiad to nie, ale rok temu w upały myślałam, żeby po schować ogórkową do lodówki bo nagotowałam gar i żeby się nie zmarnowała😂

    Ale temat schabowo- kiełbaskowy🤣🤣🤣

    Pozostając w temacie co na obiad?

    Siesiepy jesteś najlepszym przykładem, że jesteśmy okropne dla nowych dziewczyn😉 wszystko w porządku?

    Odpalam 5 odcinek 2 sezonu Bridgertonów😁
    Ch... ale stabilnie jeśli chodzi o nastroje w domu. Czekam na lepsze czasy.

    ♀️29
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9435 10001

    Wysłany: 28 maja, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    Karola_b idealnie to wszystko odnośnie Olki ujelas.
    Naprawdę wcześniej ja bardzo lubiłam a teraz ...

    Motylku a co to za mapa marzeń? Możesz pokazać? Bardzo mnie to zaciekawiło 😂

    Ja zazwyczaj mówię za dużo no i właśnie to nie był ten moment żeby wyskakiwać z takim tekstem 😂
    Pokazać nie pokażę, ale wpisz sobie w Google i Ci wyskoczy ☺️ piszesz na środku mapa marzeń i rok bo to powinno się robić pod koniec roku i w około wyklejasz fotki swoich marzeń, czyli np test ciążowy, brzuszek, wycieczki, co tylko chcesz. Mi się udało odzwierciedlić jedno zdjęcie z mojej mapy 🥹

    Królikkicek, siesiepy, Paula9463 lubią tę wiadomość

  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2151

    Wysłany: 28 maja, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Pokazać nie pokażę, ale wpisz sobie w Google i Ci wyskoczy ☺️ piszesz na środku mapa marzeń i rok bo to powinno się robić pod koniec roku i w około wyklejasz fotki swoich marzeń, czyli np test ciążowy, brzuszek, wycieczki, co tylko chcesz. Mi się udało odzwierciedlić jedno zdjęcie z mojej mapy 🥹
    ❤️❤️❤️
    Na pewno poszukam 🙂
    Bardzo mi się spodobał ten pomysł

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4367 6657

    Wysłany: 28 maja, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Wczoraj usnęłam wczesnym wieczorem - nie spałam nic po nocy a dzień miałam męczący. Nie bijcie, schowajcie baciki, nie odsyłajcie na wieczne wygnanie - chciałam się do Was odezwać od razu po wizycie, ale nie miałam szansy i możliwości. Gdybym wiedziała że tak będzie, nie pisałabym Wam rano, żeby rano Was nie denerwować później. Mam nadzieje, że wybaczycie.

    Wizyta wczoraj była ekspresowa, gdybyśmy wiedzieli że lekarz będzie miał tak mało czasu to pewnie byśmy nie szli. Ogólnie nie wchodząc w szczegóły - wyniki są średnie, mamy trochę do poprawy. Dostaliśmy kilka zaleceń i mamy się nad pewnymi rzeczami zastanowić. Będziemy szli jeszcze na jedną wizytę po więcej szczegółów. Jak podejmiemy jakąś decyzje to napisze Wam szczegóły. Na razie działami dalej, robimy to co do tej pory.

    Blador cieszę się, że z malutką wszystko dobrze ;)

    Pushka cały czas czekam na Wasze mrożonki ;)

    Klaudia, a Ty znowu w szpitalu... mam nadzieje, że lekarz podczas USG pokazał Ci Oskara. A ta teoria z kichaniem wydaje się sensowna ;)

    Olalee - myślałam ze dziewczyny napisały już wszystko, miałam się nie odnosić ale im przytaknąć żeby nie powielać ciągle tego samego. Jednak Twoje wpisy skłoniły mnie do wypowiedzi. Jak byłaś u nas wcześniej, gdy potrzebowałaś się wygadać o mężu i jego zachowaniu byłyśmy dla Ciebie wsparciem. Nikt nie zmuszał Cię do opisywania szczegółów życia. Jestem podobnego zdania jak Aszin, że nie jestem pewna czy to co o nim nam wtedy pisałaś było prawdą, czy czasem nie podkręcałaś tego za bardzo i może dlatego się wkurzył? Nie zmienia to faktu, ze jak nagle zamilkłaś martwiłyśmy się o Ciebie. Wywoływałyśmy Cię na forum, wywoływałyśmy na grupie na fb, wywoływałyśmy Cię prywatnie. Szukałyśmy jakiegokolwiek kontaktu z Tobą w Twoim mieście, bo bałyśmy że coś Ci się stało po historiach jakie nam przedstawiałaś. Powiem wprost, jak Aszin robiła pierwsze czystki na grupie na fb (jak Metka dała jej administratora) sama do mnie napisałaś w wiadomościach prywatnych, że mimo że się nie udzielasz chcesz tam zostać i oglądać Winiarowe bejbiki, że chcesz być z nami na bieżąco. Pisałaś o Twojej sytuacji z mężem. Twierdziłaś że nas wspierasz i kibicujesz - po tym co zrobiłaś wątpie w Twoje intencję. Zrobiłaś z siebie i wtedy i teraz ofiarę.
    Foskatt ma racje. Swoimi zarzutami teraz próbujesz przedstawić nas w złym świetle. To jak już poruszyłaś temat wpisów na grupie, to powiedzmy prawdę. Motylku, Effiii tak na grupie oprócz zdjeć Gosi, Ani, siesiepy czy Aszin pojawiły się też dwa wpisy. Pierwszy dotyczył m. in blob, Nusi i Berry - tej pierwszej afery. Ale nie pojawił się on od razu jak dziewczyny zaczęły się wypowiadać. Pojawił sie on po rozkręceniu przez nich imby, po dłuższych ich wypowiedziach i zarzutach. I w komentarzach była dyskusja o tym, że podejrzewamy że to są wpisy jednej osoby - multi konto, ignorowanie dotyczyło tego żeby nie nakręcać imby. Wpis o Mystic też nie pojawił się od razu i temu też nie zaprzeczysz Olalee. Wpis pojawił się dopiero po jakiś przynajmniej 2 dniach (nie będę teraz sprawdzać dokładnie), utworzyłam go ja. I doskonale wiesz dlaczego. Dlatego że niby do nas dołączyłaś, przez dwa dni ignorowałaś nasze wpisy. Nie chciałaś nic o sobie powiedzieć, odnosiłaś się tylko do tego co było dla Ciebie wygodne. Prowokowałaś i robisz to dalej. Po wcześniejszych sytuacjach, kolejna taka była dla nas nieufna i sama stworzyłaś taką atmosferę, żebyśmy tak nieswojo się poczuły. Jak tak dobrze nas śledzisz powinnaś wiedzieć jak przyjęłyśmy Początkującą Pisarkę, nawet ma swoją ksywkę Pipi. Jeżeli chodzi o komentarze dziewczyn to dotyczyły tego ze każda wątpiła w szczerość i prawdziwość wpisów Mystic. Każda z dziewczyn wiedziała od początku, że to podpucha. Czy takie rzeczy to obgadywanie? Nie było w tym ubliżania. A ze któraś napisała, że woli nie reagowac na posty Mystic to wynikało to z Twojego zachowania, m.in też z Twojej agresji w stosunku do Megi, Liyss czy Myszki. Każesz Nam się bić w pierś. Ja jestem w stanie jak napisała Blador udostępnić screeny tych postów. Bo oprócz naszych wątpliwości wobec tych wymienionych osób nie ma tam nic innego poza faktycznymi zdjęciami dziewczyn. Wpisów utworzonych po dłuższej prowokacji nas. Nigdy nie napisałyśmy nic o nowych dziewczynach a kilka do nas dołączyło.
    Twierdzisz też nie nie ma podstaw do tego aby twierdzić, ze te wcześniejsze konta to nie byłaś Ty. A jednak wiele ku temu wskazuje, podobny styl pisania, umoralnianie. Nawet tak jak "blob" stwierdziłaś, że swoja akcją i uwagami inne nowe będą miały lepiej.
    Myślałam że jesteś dorosłą, stateczną kobietą. Jak widać bardzo się pomyliłam. Masz czas na przesiadywania na forum, ciągłego śledzenia, a jeszcze kręcenia afer. Jak napisała Klaudia - dokładnie jak nastolatka. I naprawdę teraz wątpię czy Twoje problemy w życiu wynikają tylko z konfliktów z mężem.
    Zdecydowanie lepiej mogłaś zrobić ten powrót. Jak nie chciałaś mówić tutaj kim jesteś, mogłaś zdradzić to na fb, mogłaś napisac ze nie chcesz rozmawiac o mężu, zebyśmy nic nie pytały. Wybrałaś jednak inną drogę

    Mimo tego wszystkiego co się stało kibicuje Ci, aby Ci się w życiu ułożyło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja, 10:49

    Anka32, Królikkicek, blador2, klaudia_23, Muuu., Myszkaaa20, Paula9463, Pusshka, Edithka lubią tę wiadomość

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2398 4627

    Wysłany: 28 maja, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie wiecie jak bardzo sie teraz boje, ze zachce mi sie znowu kichac 🙈
    Co do internisty to nie ma sensu, bo ja jedynie mam katar i to tez nie tak, ze ciagle i ze leje mi sie z nosa. Tylko zatyka mi sie jedna dziurka, a jak wysmarkam to jest ok przez 1-2h. Takze chyba moje wczorajsze lezenie w lozku z herbata i mlekiem pomoglo :)

    @Krolik sie usmialam z tym schabem 😂 ale, ze Twoj sie tak latwo obraza? 🙈 mi sie czasem zdazylo podczas przytulanek powiedziec o czyms tak nagle, ale R tylko wtedy odpowiadal „nie mysl o tym teraz” 😅

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1439 2106

    Wysłany: 28 maja, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    Nawet nie wiecie jak bardzo sie teraz boje, ze zachce mi sie znowu kichac 🙈
    Co do internisty to nie ma sensu, bo ja jedynie mam katar i to tez nie tak, ze ciagle i ze leje mi sie z nosa. Tylko zatyka mi sie jedna dziurka, a jak wysmarkam to jest ok przez 1-2h. Takze chyba moje wczorajsze lezenie w lozku z herbata i mlekiem pomoglo :)

    @Krolik sie usmialam z tym schabem 😂 ale, ze Twoj sie tak latwo obraza? 🙈 mi sie czasem zdazylo podczas przytulanek powiedziec o czyms tak nagle, ale R tylko wtedy odpowiadal „nie mysl o tym teraz” 😅
    Właśnie sobie o Tobie myślałam, że pewnie googlujesz wszystkie sztuczki które się robi jak się chce kichnąć, może jest jakieś trzymanie nosa czy patrzenie w sufit i te inne :p

    klaudia_23 lubi tę wiadomość

  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2151

    Wysłany: 28 maja, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    Nawet nie wiecie jak bardzo sie teraz boje, ze zachce mi sie znowu kichac 🙈
    Co do internisty to nie ma sensu, bo ja jedynie mam katar i to tez nie tak, ze ciagle i ze leje mi sie z nosa. Tylko zatyka mi sie jedna dziurka, a jak wysmarkam to jest ok przez 1-2h. Takze chyba moje wczorajsze lezenie w lozku z herbata i mlekiem pomoglo :)

    @Krolik sie usmialam z tym schabem 😂 ale, ze Twoj sie tak latwo obraza? 🙈 mi sie czasem zdazylo podczas przytulanek powiedziec o czyms tak nagle, ale R tylko wtedy odpowiadal „nie mysl o tym teraz” 😅
    Klaudia no on jest obrazalski. To jest fakt.
    Ale mi się już nie raz zdarzało walnąć jakiś tekst nie na temat podczas 🔥. Więc pewnie o to się tak focha 😂

    To przez to że mało kiedy się widzimy i mam mu tyle do opowiedzenia 😂😂😂😂
    No fakt z tym schabem to walnelam bombę. Przyznaję się bez bicia 😂

    A powiedz mi bo jestem ciekawa. Czy ten szew to czuć tak na codzien? Czy np przy śmiechu, kichaniu jakoś boli?
    Pessar miałam i nie czułam więc bardzo mnie ciekawi jak to jest z szyciem 🤔🤔🤔 i jak to jest np ( odpukac oczywiście) jakby zaczął się poród w domu albo jakiś mega szybko postępujący z szybkim rozwarciem? Jak to wtedy z tym szwem? Jakby nie miał kto go usunąć?

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2866 2127

    Wysłany: 28 maja, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍀 Klaudia, strasznie Ci współczuję tego stresu. Pewnie to faktycznie to kichanie spowodowało. Super, że jest szansa, żebyś jutro wyszła.

    Miałam tyle skomentować i oczywiście wszystko już zapomniałam. Co do wpisów Olalee - jeśli te wszystkie konta były jej (a faktycznie styl pisania bardzo zbliżony) to dziewczyna musi mieć jakieś problemy natury psychologicznej. Proponuję ignorować jej kolejne wpisy (lub takich dziwnych kont jeśli się pojawią). Nie wiemy kto to tak naprawdę jest i co z tego co pisała było w ogóle prawdą.
    A co do grupy na fb to mimo że mnie tam nie ma to nie dziwię się, że pisałyście na ten temat.

    Królikkicek, Anka32, blador2, klaudia_23, bonassola, Paula9463 lubią tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9435 10001

    Wysłany: 28 maja, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    🍀 Klaudia, strasznie Ci współczuję tego stresu. Pewnie to faktycznie to kichanie spowodowało. Super, że jest szansa, żebyś jutro wyszła.

    Miałam tyle skomentować i oczywiście wszystko już zapomniałam. Co do wpisów Olalee - jeśli te wszystkie konta były jej (a faktycznie styl pisania bardzo zbliżony) to dziewczyna musi mieć jakieś problemy natury psychologicznej. Proponuję ignorować jej kolejne wpisy (lub takich dziwnych kont jeśli się pojawią). Nie wiemy kto to tak naprawdę jest i co z tego co pisała było w ogóle prawdą.
    A co do grupy na fb to mimo że mnie tam nie ma to nie dziwię się, że pisałyście na ten temat.
    Zawsze jak pojawiała się nowa dziewczyna, to pojawiał się troll żeby jej bronić. Tego było za dużo, żeby nie twierdzić, że to jedna osoba. Mam nadzieję, że teraz już wszystko ucichnie i znowu będzie tu tak jak na początku 🥹

    Królikkicek, blador2, Cerva, siesiepy, Anka32, Małgosiagosia, Bulbasek, Liyss🧚🏻, Myszkaaa20, PoczątkującaPisarka, Paula9463, Pusshka, ezra, Edithka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_b wrote:
    Ola, to chyba nie tak powinno wyglądać. Trochę teraz odwracasz kota ogonem. Podłe to w sumie.
    Byłaś tu z nami wcześniej, pod innym nickiem, razem z nami przeżywałaś wzloty i upadki, wzajemnie się wspierałyśmy. Otworzyłaś się przed nami, opowiedziałaś o problemach w życiu prywatnym. Wszystkie tutaj byłyśmy bardzo przejęte Twoją sytuacją, doradzałyśmy Ci. Później zniknęłaś. Może nie masz tej świadomości, ale tutaj cyklicznie pojawiały się wiadomości w stylu "ciekawe co u Olalee, czy wszystko dobrze". Tak zwykle, po ludzku martwiłyśmy się o Ciebie.
    Później wróciłaś, pod nowym nickiem. Jak gdyby nigdy nic, wcisnęłaś nam wyimaginowaną bajeczkę o sobie i dziecku, które nie istnieje. Poddawałaś nas próbie?! Niby jakiej? Po co? Co przez to wszystko chciałaś osiągnąć?
    I całe szczęście, że dziewczyny są czujne i wyłapały, że jesteś zwykłym fejkiem.
    Myślę, że to całkiem prawdopodobne, że to Ty jesteś źródłem spięć i gównoburz tutaj na wątku. Szkoda tylko, że tak podle nas wykorzystałaś i zmanipulowałaś. Przez to wszystko co tutaj się stało będzie trudno zaufać każdej nowej osobie, która napisze tutaj swój post.

    Napisałam, że źle zrobiłam, że chcę przeprosić, że czuję się z tym źle, wy trochę kopiecie leżącego. To też jest trochę podłe. Tylko pokazujecie, że nie warto się przyznawać, nie warto być szczerym. Choć ja nie żałuję.

    Napisałam, że okłamałam Was z tym, że mam 1,5 roczne dziecko, żebyście mnie nie rozpoznały, a nie, że wymyśliłam ciążę. Czasem warto czytać dokładniej Fooskatt.

    Wszystkiego dobrego i cześć.





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Zawsze jak pojawiała się nowa dziewczyna, to pojawiał się troll żeby jej bronić. Tego było za dużo, żeby nie twierdzić, że to jedna osoba. Mam nadzieję, że teraz już wszystko ucichnie i znowu będzie tu tak jak na początku 🥹


    Nusia, Zniesmaczona, blob, Berry to nie była ta sama osoba - to 4 dziewczyny.

    Ale co ja tam wiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla tych które się zastanawiały nad kiecka wstawiam fotę 🥹 nie wiem czy Was zachęci do zakupu ale polecam!
    @Effiii Ty pisałaś, że nie będzie na Ciebie rozmiaru? 😜
    Warto jechać i zobaczyć bo rozmiarówka chyba zawyżona 😎
    https://ibb.co/cXsc8VS

    karola_b, blador2, Cerva, Małgosiagosia, Bulbasek, Królikkicek, Butterfly23, Lola93, Liyss🧚🏻, Muuu., Myszkaaa20, Pusshka, ezra, Edithka lubią tę wiadomość

  • Alysa Autorytet
    Postów: 4367 6657

    Wysłany: 28 maja, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Dla tych które się zastanawiały nad kiecka wstawiam fotę 🥹 nie wiem czy Was zachęci do zakupu ale polecam!
    @Effiii Ty pisałaś, że nie będzie na Ciebie rozmiaru? 😜
    Warto jechać i zobaczyć bo rozmiarówka chyba zawyżona 😎
    https://ibb.co/cXsc8VS
    Chcem ją ;)

    Anka32 lubi tę wiadomość

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
‹‹ 2690 2691 2692 2693 2694 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ