Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Pyśkaaa Autorytet
    Postów: 262 797

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    @goska000 kciuki ✊🏻🍀

    Ja już pod gabinetem, z małżem I Siostrą. Z taką obstawą to mnie nawet na porodówce nie było 🤣
    Super, ze masz wsparcie! ❤️ daj znać jak będziesz po ❤️❤️❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    🫶🏽 2013
    💒 2020
    ⏸️ 1.2024 🥹 ⬇️
    ♥️👶🏻 09.2024 ♥️
    ⏸️ 12.2025 🥹
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6810 11534

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dojechałam do Kuby. Jest w WC na stacji. Zgarniam ekipę i lecą dalej z Mamusią w podróż :D

    Wymyślać nazwę akcji :D

    Myszkaaa20, Pyśkaaa, Butterfly23, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ultramaryna_, Ccarolinaa, Bulbasek, nick nieaktualny, Liyss🧚🏻, ezra lubią tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    3x IUI ❌
    4 IUI - 28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔

    IVF październik ( świeżak 5.1.2 ) 👎

    🩵🩵🩵

    IVF listopad ( mrożonka 4.1.1 ) 🧡🍀🥹
    4 dpt - 11.7. 6 dpt - 81.2. 8dpt - 289.5. 10 dpt - 902. 14 dpt - 5396. 17 dpt - 11143. 31 dpt - 110300.

    5w3d - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
    6w0d - 2,3mm i ♥️
    7w3d - 8mm
    8w6d - 2,2 cm
    12w5d - 6,8 cm. I prenatalne, wszystko super 🍀
    16w5d - 170g zdrowego Maluszka 🥰
    20w5d - 376g Kociaka 🥰
    22w1d - Czekamy na Olgę🩷
    25w0d - 744g Myszki 💕
    29w0d - 1300g Córci 🥹
    30w3d - 1625g zdrowej Dziewczynki 👶
    33w0d - 2231g Akrobatki ❤️‍🔥
    35w5d - 2752g Żuczka 💜
    37w0d - 3083g Bąbla ;*
    38w0d - Olga jest na świecie 🥹 🩷

    age.png
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3258 5383

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Dojechałam do Kuby. Jest w WC na stacji. Zgarniam ekipę i lecą dalej z Mamusią w podróż :D

    Wymyślać nazwę akcji :D

    Uwielbiam Was za tą organizacje 😍😂

    goska000 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️31👨‍🦱32
    👶🏼2024

    💕2014
    💍2018
    💒2020

    28.03 12 dpo ⏸️
    Beta 30,7
    Prog 25,51
    30.03 14 dpo
    Beta 125,3
    22.04 6mm Maleństwa z ❤️
    20.05 4 cm szczęścia 😍
    1.06 prenatalne 6,5 cm Maluszka 🥹
    17.06 9,5 cm Bobo ❤️

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia97 wrote:
    pytanie do stosujących fertistim - bralyscie / bierzecie go od początku cyklu i przez caly cykl?

    i co Waszym zdaniem jest lepsze fertisim czy prenacaps ovi?
    Cały cykl. Tam nie ma nic, co mogłoby zaszkodzić.
    Fertistim to kompleks kilku witamin. Kwas foliowy, inozytol, wit D, bodajże też B12. Prenacaps to sam inozytol i NAC. Ja preferuje prenacaps bo w fertistimie jest chyba syntetyczny kwas foliowy i wit D nie ma tyle co potrzeba.

    kasia97 lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia97 wrote:
    pytanie do stosujących fertistim - bralyscie / bierzecie go od początku cyklu i przez caly cykl?

    i co Waszym zdaniem jest lepsze fertisim czy prenacaps ovi?
    Ja mam lepsze po fertistimie nie wiem z czego to wynika, może z faktu że OVI brałam z metformina razem, a fertistim biorę osobno . Cały cykl i można zacząć w dowolnym momencie. Biorę i tak dodatkowo kwas foliowy i wit.d.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2024, 13:24

    kasia97 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1730 2420

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Dziewczyny, zbieram się powoli. Najwyższy czas przygotować się do wizytacji. Muszę podjechać po kijanki 25km. Prawdopodobnie stacja benzynowa będzie pierwszym miejscem jakie zobaczą żołnierze :D Jesteśmy w kontakcie :*

    Lola, pamiętam o Tobie :)
    Normalnie jak w filmie akcji, czekam co się wydarzy. Żołnierze bądźcie silni!! Przetrwacie!!:)
    Był taki film Żołnierz Doskonały. Oby taki właśnie pojawił się dzisiaj 🫡

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystko ok 🥰 miałam usg, dostałam skierowanie na cytologię.
    Wracamy do domu i wreszcie coś zjem bo nic jeszcze dzisiaj nie jadłam z tych nerwów 😅

    Myszkaaa20, Lola93, karola_b, kasia97, ultramaryna_, nick nieaktualny, Pyśkaaa, goska000, Megipta, Wenka, Viii, blador2, Muuu., Cerva, Edithka, Bulbasek, nick nieaktualny, Sarka94, ezra lubią tę wiadomość

  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3258 5383

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    U mnie wszystko ok 🥰 miałam usg, dostałam skierowanie na cytologię.
    Wracamy do domu i wreszcie coś zjem bo nic jeszcze dzisiaj nie jadłam z tych nerwów 😅

    Super że wszystko dobrze ❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️31👨‍🦱32
    👶🏼2024

    💕2014
    💍2018
    💒2020

    28.03 12 dpo ⏸️
    Beta 30,7
    Prog 25,51
    30.03 14 dpo
    Beta 125,3
    22.04 6mm Maleństwa z ❤️
    20.05 4 cm szczęścia 😍
    1.06 prenatalne 6,5 cm Maluszka 🥹
    17.06 9,5 cm Bobo ❤️

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    U mnie wszystko ok 🥰 miałam usg, dostałam skierowanie na cytologię.
    Wracamy do domu i wreszcie coś zjem bo nic jeszcze dzisiaj nie jadłam z tych nerwów 😅
    Owulacja była? Ty się zdążyłaś tam rozebrać? 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2024, 13:27

    ultramaryna_, goska000 lubią tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1730 2420

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    U mnie wszystko ok 🥰 miałam usg, dostałam skierowanie na cytologię.
    Wracamy do domu i wreszcie coś zjem bo nic jeszcze dzisiaj nie jadłam z tych nerwów 😅
    Dobre wiadomości!!:) Ale się Styczeń rozkręca ciekawie na grupie :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1778 3261

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Anka32 super wieści! A potwierdził owulację? ;)

    👩 '94 + 👦 '86 = 👧 '22 👶 '24

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Owulacja była? Ty się zdążyłaś tam rozebrać? 🙈
    karola_b wrote:
    @Anka32 super wieści! A potwierdził owulację? ;)


    Rozebrać i przebrać nawet :D
    Zapytał w jakim celu przyszłam więc powiedziałam, że dawno nie byłam i chciałabym sprawdzic czy wszystko dobrze. Nie mówiłam nic o staraniach bo w marcu mam wizytę u nnego ginekologa u którego mam nadzieję będę prowadziła ciążę i to z nim poruszę ten temat :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2024, 13:31

  • kasia97 Autorytet
    Postów: 866 1504

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    U mnie wszystko ok 🥰 miałam usg, dostałam skierowanie na cytologię.
    Wracamy do domu i wreszcie coś zjem bo nic jeszcze dzisiaj nie jadłam z tych nerwów 😅

    ciesze się, ze wszystko dobrze!

    @Butterfly23, @Effiii dziękuje za odpowiedz ♥️

    nick nieaktualny, Effiii, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰 28, PCOS, IO
    11.23 - odstawienie AH i rozpoczęcie starań

    27.07.25 nieśmiałe ⏸️🍀

    🙎‍♂️ 31

    preg.png
  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2163 4636

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @blador2 nie stresuj się, kropek jest silny i nawet choroba mu niestraszna! 😘🤞

    @Anka32 dobrze, że podejrzeliście zawieszenie i fajnie, że wygląda dobrze 🤞🍀 To teraz kiedy testujesz? 😁

    @goska000 😂😂😂 czuję się, jakbym jakiś thriller oglądała, bo emocje się udzieliły, jakbym z Tobą tym autem pędziła! 🤞🍀😂popieram, że za wysiłek bliźniaki się należą! 😂😍

    nick nieaktualny, goska000, blador2 lubią tę wiadomość

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ / 18.01.2025 🩷 Witaj, Ł.!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Anka32, no to dobrze!

    Fertistim ma L-metylofolian wapnia (kwas foliowy), więc jest spoko :) Dla mnie na dłuższą metę był zbyt słodki i zamieniłam na Proovulin

    kasia97, nick nieaktualny, Megipta lubią tę wiadomość

  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Rozebrać i przebrać nawet :D
    Zapytał w jakim celu przyszłam więc powiedziałam, że dawno nie byłam i chciałabym sprawdzic czy wszystko dobrze. Nie mówiłam nic o staraniach bo w marcu mam wizytę u nnego ginekologa u którego mam nadzieję będę prowadziła ciążę i to z nim poruszę ten temat :)
    Ale było widać ciałko żółte czy nic nie wspomniała ??
    Grunt że masz wizytę za sobą i nic niepokojącego na USG się nie pojawiło , zuch dziewczyna ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ultramaryna_ wrote:
    @blador2 nie stresuj się, kropek jest silny i nawet choroba mu niestraszna! 😘🤞

    @Anka32 dobrze, że podejrzeliście zawieszenie i fajnie, że wygląda dobrze 🤞🍀 To teraz kiedy testujesz? 😁

    @goska000 😂😂😂 czuję się, jakbym jakiś thriller oglądała, bo emocje się udzieliły, jakbym z Tobą tym autem pędziła! 🤞🍀😂popieram, że za wysiłek bliźniaki się należą! 😂😍

    Nie mam po co testować w tym cyklu. Może przyszły będzie łaskawszy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Ale było widać ciałko żółte czy nic nie wspomniała ??
    Grunt że masz wizytę za sobą i nic niepokojącego na USG się nie pojawiło , zuch dziewczyna ;)


    Nic nie wspomniał poza tym, że "lewy jajnik w porządku i prawy tez".
    I mam tyłozgięcie macicy! Przypomniało mi się.

    W ogóle byłam tak zestresowana, że musial mi przypominać żebym zgięła nogi w kolanach bo się położyłam na tej leżance jak na ręczniku na plaży 🤣

    karola_b, ultramaryna_, Butterfly23, nick nieaktualny, goska000, Myszkaaa20, blador2, Lola93, Bulbasek, Sarka94, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

  • Pyśkaaa Autorytet
    Postów: 262 797

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wymyślać nazwę akcji :D[/QUOTE]
    Ja nazwy nie mam ale tak mi wpadło do głowy 🤪

    Gosia i Kuba to niezła ekipa,
    Wczoraj zrobili tez niezłego bzyka🤪
    Ale to w niczym nie przeszkodziło, wręcz Kuby żołnierzy do walki pobudziło 🥊
    Dziś na stacji w WC kijanki pobrali, bardzo dokładnie tez o nie dbali🫶🏽
    Za 9 miesięcy Gosia z brzuchem pojedzie na porodówkę z takim przytupem..
    No ale wcześniej na stacje wjechać tez muszą,
    By powspominać czas przed hormonalną burzą❤️
    My za Was kciuki bardzo trzymamy i w Kuby kijanki nadzieje pokładamy 💪🏽😊
    A za takie akcje medal się należy, bo zaangażowania w Was więcej niż u mnie w szafie talerzy 😅❤️

    ultramaryna_, Butterfly23, nick nieaktualny, goska000, bonassola, Myszkaaa20, Viii, Wenka, blador2, Cerva, Evelle28, nick nieaktualny, Edithka, Bulbasek, nick nieaktualny, Sarka94, ezra lubią tę wiadomość

    🫶🏽 2013
    💒 2020
    ⏸️ 1.2024 🥹 ⬇️
    ♥️👶🏻 09.2024 ♥️
    ⏸️ 12.2025 🥹
  • Pyśkaaa Autorytet
    Postów: 262 797

    Wysłany: 11 stycznia 2024, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    U mnie wszystko ok 🥰 miałam usg, dostałam skierowanie na cytologię.
    Wracamy do domu i wreszcie coś zjem bo nic jeszcze dzisiaj nie jadłam z tych nerwów 😅
    Dobrze, ze wszystko w porządku ❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    🫶🏽 2013
    💒 2020
    ⏸️ 1.2024 🥹 ⬇️
    ♥️👶🏻 09.2024 ♥️
    ⏸️ 12.2025 🥹
‹‹ 268 269 270 271 272 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ