X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2398 4627

    Wysłany: 29 maja, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Liyss podobno jesli data przewidywanego porodu wedlug OM rozni sie o ponad tydzien od daty przewidywanego porodu z 1 usg prenatalnego to wtedy przyjmuje sie date z prenatalnego. A jesli roznica to mniej niz tydzien to zostaje data wedlug OM ;) i na podstawie tej daty mozna wyliczyc TC

    Liyss🧚🏻, Cerva lubią tę wiadomość

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9433 10000

    Wysłany: 29 maja, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Klaudia dziś 9dpo więc dla sportu mogłabym już zacząć 😂 myślę, że jak zdecyduje się żeby siknąć to dostanę plamień i tak nic z tego nie będzie 🤣
    🌿Cerva kciuki za wizytę ✊🏻 ale mały to Cię nie oszczędza z tymi kopniakami 😁

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 29 maja, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss z miesiączki, ogólnie to z usg jest ważny termin porodu tylko z pierwszego prenatalnego, bo potem każdy już idzie wg. Genetycznych predyspozycji. Dodatkowo to nie ma co, poza badaniami w konkretnym momencie, aż tak przywiązywać się do tych dat to ciąża donoszona to 37 tydzień, a wywołują w zależności od szpitala ok. 41

    Cerva chłopak imprezuje😉

    Motylku bardzo nie lubię antybiotyków, jak mus to mus, ale ostatnio miesiąc odbijało mi się benzyną🤦‍♀️

    Effiii a jakie kierunki są brane pod uwagę do wyjazdu? Pokażesz nam kiedyś swój domek na kółkach?

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1438 2098

    Wysłany: 29 maja, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulbasek wrote:
    Lola tak mi się przypomniało, że jakiś czas temu rozmawiałyśmy o staniu w kolejce po dziecko, a Ty dosłownie w tej kolejce teraz staniesz😀

    Pipi obyś sobie wyśniła te⏸✊✊

    Ezra a co Ci w tej cyto wyszło bo chyba przegapiłam, a ja miałam ostatnio przeboje z cytologia, dopiero za 5 razem mi wyszedł prawidłowy wynik.
    Haha racja!😁 zapomniałam o tym!
    🍀Anka jakbyście się decydowali to jest na forum spoko wątek o tej klinice i jak się poświęci pół życia i przeczyta wszystkie strony 🤪 to można o każdym lekarzu coś poczytać i pomaga to trochę w wyborze:)
    A zapomniałabym zapytać - jak Ci się sprawdza ta seria yope blond? U mnie super. Uwielbiam ten kolor szamponu i dodatkowo mam bardzo miękkie włosy po nim:) maska też spoko chociaż taka wodnista :) kupiłam też ten brokat do włosów te mgiełkę z olejkiem i uwielbiam się nią psikać chociaż brokatu jakoś za bardzo nie widać :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 08:50

    Bulbasek lubi tę wiadomość

  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 29 maja, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss data z ostatniej miesiączki 😉

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 29 maja, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blador tak nie mogłam się doczekać, ale jak mam je zbierać to już nie chce mi się 🥴 kocham truskawki, ale to jest moment taki wysyp że szybko można się przejść, wolałabym żeby sezon trwał dłużej 🤪

    Mam mega wzrusz jak piszecie o ruchach Waszych bobasów 🥹🥹🥹 zarówno w pozytywnym jak i negatywnym sensie 🥲


    Klaudia człowiek nawet kichając musi zastanowić jak to zrobić żeby sobie krzywdy nie narobić 🙃

    Butterfly o nie... Nie wiedziałam że ten antybiotyk aż tak będzie szalał. A z biodrem miałaś już coś wcześniej ?🫂

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5331 9916

    Wysłany: 29 maja, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny 😁 bo ja sobie wpisałam datę z pierwszego USG i też wiem, że bardzo wcześnie miałam owulację i jestem 9 tydzień i jakoś mnie to pociesza, że bliżej 2 trym 😂 a jak wpisze datę z OM to jeszcze 8 tydzień. Może sobie to zmienię i poczekam do prenatalnych 😁

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    01.10 gwiazdeczka waży 1140g ♥️
    🔜 29.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1768 3248

    Wysłany: 29 maja, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Czy u Was dziś też piękne słoneczko od rana? Ja jestem zakochana w widoku mojego lasu za domem o świcie - dziś było tak pięknie, leciutka mgła i oświetlony soczyście zielony las <3 Szkoda, że zdjęcia nie zrobiłam.
    Piłam kawkę i delektowałam się tym widokiem. Czekam tylko na cieplejsze poranki to wygramolę się z tą kawką na taras 🤪
    @Anka doczytałam o Waszej wczorajszej wizycie. Tulę do serducha, bo to zalecenie ivf jest niełatwe do przetrawienia <3 Ale jestem zdania, że o marzenia trzeba czasem zawalczyć! Jestem pewna, że jeszcze będziecie szczęśliwi w czwórkę!

    Dziewczyny, trzymajcie mnie! Jedziemy w sobotę na wesele. Moja teściowa jest chrzestną Panny Młodej. Z racji, że weselicho jest na totalnym wypiździjewie dziewczyna załatwiła fryzjerkę i makijażystkę do dyspozycji gości, ale opłacanie we własnym zakresie. Moja teściowa zapisała się na makijaż, ale dziś powiedziała, że odmówiła, bo "co jak zapłaci 200zł i nie będzie jej się ten makijaż podobał?" No kurde 🤣 A teraz hit - wypaliła do mnie z pytaniem czy ja jej tego makijażu nie zrobię 😂😂😂 Dodam tylko, że do dziś komentuje makijaż na moim weselu, który zrobiła jej makijażystka (uważam, że był bardzo ładny i odejmował jej lat), finalnie go zmyła, bo jak to mówi "wyglądała jak stara baba i piekły ją oczy" 🤣 już się boję co to będzie 😆

    👩 30l.
    👦 38l.
    👶 2l.

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb

    30.12.2023 ⏸️
    preg.png
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2151

    Wysłany: 29 maja, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 🙂

    Ania zameczysz się wstając o tej godzinie 😔😱
    melduje że nie wykorzystałam kiełbaski męża 😂😂😂

    Niby już się odobrazil, ale jak już coś miało się zacząć to młody wstał i krzyczał że chce spać z mamą🙄 jak już przyszłam do męża do chrapał w najlepsze 😂
    A dziś wróci późno do domu, na szczęście jutro ma wolne więc jeśli 🙉 łaskawie poczeka to jeszcze go wykorzystam. A jak nie poczeka łaskawa pani to zostaną mi robótki ręczne 😂

    Dostałam alert o burzach. Mam nadzieję że cos popada.
    Mój trawnik jest suchy jak siano 😔 jak się idzie to słychać szum.

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5331 9916

    Wysłany: 29 maja, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola_b kurde ja bym się chyba nie podjęła w takiej sytuacji żeby malować teściową 😂 bo bym się tylko denerwowała, że bym nie spełniła wymogów 🤪

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    01.10 gwiazdeczka waży 1140g ♥️
    🔜 29.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9433 10000

    Wysłany: 29 maja, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Effiii tak, dokucza mi czasami
    🌿Karola u mnie słoneczko prześwituje i będzie później piękna pogoda ☀️a co do teściowej to taki typ chyba, któremu się nigdy nie dogodzi 🙈

    karola_b lubi tę wiadomość

  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2864 2125

    Wysłany: 29 maja, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Dziękuję dziewczyny 😁 bo ja sobie wpisałam datę z pierwszego USG i też wiem, że bardzo wcześnie miałam owulację i jestem 9 tydzień i jakoś mnie to pociesza, że bliżej 2 trym 😂 a jak wpisze datę z OM to jeszcze 8 tydzień. Może sobie to zmienię i poczekam do prenatalnych 😁
    Ja się cały czas sugeruję datą z usg, bo nie miałam owulacji po 14 dniach jak liczą wg OM (potwierdzone monitoringiem). Ale to tylko tydzień różnicy. Ja z kolei wolałabym trochę zastopować tą ciążę. 😁

    🍀 Klaudia, ale masz akrobacje z tym kichaniem. 😀 Super, że te sposoby działają.
    🍀 Motylku, oby szybko wszystko ustąpiło po tym antybiotyku.
    🍀 Cerva, powodzenia na wizycie. Twój synek nie jest łaskawy. 😅
    🍀 Anka, podziwiam za to wczesne wstawanie. Chodzisz nadal na pieszo czy pan Anek Cię odwozi?

    Mam pytanko do dziewczyn, które korzystały ze swobody leczenia w Luxmedzie. Ściągnęłam sobie wniosek o zwrot kosztów i tam trzeba wybrać powód (reklamacja, z tytułu braku usługi w danym mieście, z tytułu uzyskanej zgody na zwrot kosztów lub inne i tu można wpisać). Co wybieracie? Te 2 pierwsze na pewno odpadają. I potem jeszcze jest punkt „potwierdzenie próby podjęcia rezerwacji” no a w sumie mi by się bez problemu udało zarezerwować wizytę w Luxmedzie. Nie przyczepią się?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 09:15

    Butterfly23, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1768 3248

    Wysłany: 29 maja, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Karola_b kurde ja bym się chyba nie podjęła w takiej sytuacji żeby malować teściową 😂 bo bym się tylko denerwowała, że bym nie spełniła wymogów 🤪

    Ja jej powiedziałam, że będę się tym stresować, że jej się nie spodoba i zaproponowałam, że mogę jej jutro na próbę zrobić jakiś delikatny 🤣 Ale zażenowana jestem jej wężem w kieszeni, bo już mogłaby wydać te 200zł na profesjonalny makijaż na ślubie swojej chrześnicy, a nie liczyć na moje amatorskie malunki 😑

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    👩 30l.
    👦 38l.
    👶 2l.

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb

    30.12.2023 ⏸️
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula9463 wrote:
    Anka rozumiem, ja też nie wiem co bym zrobiła gdybym dowiedziała się że nie mamy szans

    Gosiu Jakubowski to jest gość ❤️ jakby miał nadrabiać miesiąc to szczerze mu współczuję i to mówi ta co niekiedy 2 dni nadrabiała 😂😂 a pisałyście po kilkanaście stron wtedy 😅

    Mystic_Rose myślę że nie tylko Gosia się z tobą przywitała bo jak dobrze pamiętam ja też pisałam ale z początku olewałaś wgl mój kom, dopiero później się odnosilas. Ja Ci życzę jak najlepiej ale nie rozumiem po co wracasz jak nie chcesz tutaj być? Na obu jest dużo wątków gdzie znajdziesz dla siebie towarzystwo. A co do ciąży tak jak pisałam po twojej pierwszej becie warto zrobić badania, to że masz dzieci nie oznacza że jest wszystko dobrze i będziesz miała kolejne. Jak Ci zależy na kolejnym warto zrobić wszystko żeby je mieć. Powodzenia

    Gosia to nawet się ze mną nie przywitała tylko napisała powodzenia. 17 maja napisałam pierwszy post (strona 2553) i żadna z was się nie przywitała. Wczoraj raptem przychodzi Paulina i tak licznie wszystkie odpisują hej - to nie jest na pokaz? a już mówienie, że ma dużo postów i jesteście uspokojone- chyba jeszcze gorzej świadczy o niektórych z was.

    Na mój post z 17 maja nie było żadnego odzewu prócz Goski powodzenia. 20 maja zadałam pytanie o plamienie: odpowiedziała mi Liyss, aszin. Podziękowałam za odpowiedzi. Odpisałaś mi ty Paula, żebym powtórzyła test i ewentualnie poszła na betę. Odpisałam Ci, że jutro powtórzę. Tego samego dnia wstawiłam parę luźnych komentarzy. ( wtedy jeszcze chciałam do was wrócić, wykazywałam zainteresowanie, ale nie zauważyłam jakiegoś większego zainteresowania moja osobą). 21 maja napisałam posta, że są dwie kreski. Był gratulacje przeważnie od osób, które nie były na grupie fb. Karola, Effi zapytały czy wybieram się na bętę, Karola dodatkowo napisała o fotce. Odpisałam, że mogę później wrzucić ( byłam w pracy nie miałam jak zrobić zdjęcia) i że na betę najwcześniej mogę iść na drugi dzień. Nie ignorowałam pytań, odpowiadałam normalnie. Paula ty też mi pogratulowałaś i zapytałaś czy idę na betę - nie odpowiedziałam bo o becie pisałam wyżej. Podziękowałam za gratulacje kilku dziewczynom w jednym poście( Gośce, Pipi tobie Paula ) Edithka napisała, że też gratuluje i czy chce do was dołączyć, żebym coś o sobie powiedziała - co jak później przyznała na grupie fb zrobiła, żeby nie wyszła, że jest niemiła dla nowych osób. Odpisałam jej, że chciałabym dołączyć o ile mi czas pozwoli. Nie napisałam wtedy nic o sobie, po tak jak już mówiłam nie chciałam was bardziej kłamać. Potem dodałam komentarz do Karoli odnośnie bobasa. Później pogratulowała Pusshka i oficjalnie przywiatała na Winiarach. Były gratulacje Anki Nome.
    I wieczorem był też post Alysy, który wydał mi się trochę podejrzany, bo stwierdziła, że biały test był dwa dni temu a dodatkowo ten jej post zobaczyłam dopiero na drugi dzień 22 maja. I teraz nie pamiętam czy już wtedy Alysa dodała post na fb, że Mystic to podpucha i dlatego jej na to nic nie odpowiedziałam, a odpowiedziałam na posty innych dziewczyn. Złożyłam kondolencje Króliczkowi, napisałam o stresach w ciąży Liyss.
    Później aszin napisała, że testu nie wrzuciłam - to już było po tym jak komentowałyście na fb. Robiłyście sobie już ze mnie totalną bekę, podpuszczałyście, żebym pisała o sobie. Dlatego już później na to nie reagowałam tylko odpowiadałam na tematy, które jak to ujęła Alysa w swoim długim poście było dla mnie wygodne. No zwyczajnie wiedziałam, że robicie to specjalnie. Miałam nad wami przewagę ,bo widziałam co pisałyście. Chociaż przyznajcie, że póki nie pojawiły się te wpisy na fb nie ignorowałam was, tylko po ludzku chciałam wrócić . Ignorowałam pytania o mnie dopiero po wpisie Alysy na fb bo wiedziałam, że robicie to nieszczerze.
    Jedyny post pytający o mnie i trochę zignorowany przez mnie był Edithki 21 maja- wyjaśniłam to wcześniej, ze nie chciałam bardziej kłamać ( kłamstwem było, że mamy małego szkraba w poście 17 maja)
    Alysa ty naprawdę jesteś niezłe ziółko, lubisz kręcić afery, wszystko przeważnie zaczyna się od ciebie. 28 maja napisałaś, że ignorowałam was , a ja specjalnie sprawdziłam i zaczęłam ignorować tylko pytania na mój temat dopiero po waszym podpuszczaniu , dopiero po tym jak zaczęłaś temat na fb.
    Afera z blob, berry zaczęła się po twoich ciągłych sarkastycznych komentarzach na temat zazdrości, afera ze zniesmaczoną ( tak Aszin mam dobrą pamięć) - po twoich postach do Renaty, nawet Klaudii musiałaś "dowalić", do afery ze mną też się przyczyniłaś.

    Mam już w nosie co sobie o mnie pomyślicie ( oprócz Asterae, Fruti i może Pusshki, ezry, Metki - bo jej też się tutaj czepiałyście, jak za długo nie dawała znać co u niej )

    Piszę to bardziej dla osób, które podczytują. Może ktoś zechce się cofnąć do poprzednich postów i przeczytać jak było.

    Ja już się przyznałam, że źle zrobiłam, ale wy udajecie świętoszki. I jeszcze to wczorajsze hej na pokaz. To jest dopiero obłuda.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 09:48

    Pragiola lubi tę wiadomość

  • Cerva Autorytet
    Postów: 2656 4767

    Wysłany: 29 maja, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Dzień dobry i miłego dnia ☀️
    Czekam na burze bo duchota nieziemska. Zjadłam świeżą, jeszcze ciepłą bułeczkę na śniadanie 😁

    Megi, Nome, Cerva kciuki za wizyty ✊🏻

    Bulbasek ale super, że jedziecie! Udanego wyjazdu 🥹

    Motylku czasami te antybiotyki dają w kość 😪 ale mam nadziej, że organizm się przyzwyczai i będzie lepiej ✊🏻

    Dziewczyny a jak liczycie TC to na podstawie ostatniej miesiączki czy na podstawie daty z USG? 😁

    Ja miałam późno owulację (długie cykle) i w karcie ciąży mam wpisany termin z USG i jego się trzymamy od początku. To będzie 13.08.
    Ale z czystej ciekawości termin z OM mam 07.08, a jeszcze ostatnio na szkole rodzenia wspomnieli, że przed czasami USG i jak kobieta nie znała daty OM to liczyli się 20 tyg. od pierwszych konkretnych ruchów (u pierworódek). I akurat kojarzyłam kiedy to było i tu mi wyszedł 29.07. 😅 ciekawe jaki termin będzie najbliższy 😛

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9433 10000

    Wysłany: 29 maja, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Małgosiu ja na wniosku mam normalnie z tytułu swobody leczenia. Zaraz poszukam i wyślę Ci link

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9433 10000

    Wysłany: 29 maja, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Małgosia
    https://www.luxmed.pl/assets/media/Wniosek_o_Refundacje_wspolny_LUX_MED_20231201_final_edit.pdf

    Pierwsza jest swoboda leczenia i śmiało mailowo im wyślij, nie trzeba pocztą.

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 29 maja, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blador no pewnie że tak ;) albo bory Tucholskie czyli rzut kamieniem albo Lublin ;)
    https://zapodaj.net/plik-LLM6PZ0o2G
    Nasz zestawik, po południu jak będę pakować Nasze graty to wrzucę zdjęcia w środku, ale z racji że my wolimy minimalizm to nie mamy w środku zbędnych ozdób typu girlandy i łapacze snów tak jak co niektórzy 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 09:34

    Butterfly23, blador2, Nomeolvides, Astereae lubią tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1768 3248

    Wysłany: 29 maja, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Effiii śliczne piwonie 😍

    👩 30l.
    👦 38l.
    👶 2l.

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb

    30.12.2023 ⏸️
    preg.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5331 9916

    Wysłany: 29 maja, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Ja się cały czas sugeruję datą z usg, bo nie miałam owulacji po 14 dniach jak liczą wg OM (potwierdzone monitoringiem). Ale to tylko tydzień różnicy. Ja z kolei wolałabym trochę zastopować tą ciążę. 😁

    🍀 Klaudia, ale masz akrobacje z tym kichaniem. 😀 Super, że te sposoby działają.
    🍀 Motylku, oby szybko wszystko ustąpiło po tym antybiotyku.
    🍀 Cerva, powodzenia na wizycie. Twój synek nie jest łaskawy. 😅
    🍀 Anka, podziwiam za to wczesne wstawanie. Chodzisz nadal na pieszo czy pan Anek Cię odwozi?

    Mam pytanko do dziewczyn, które korzystały ze swobody leczenia w Luxmedzie. Ściągnęłam sobie wniosek o zwrot kosztów i tam trzeba wybrać powód (reklamacja, z tytułu braku usługi w danym mieście, z tytułu uzyskanej zgody na zwrot kosztów lub inne i tu można wpisać). Co wybieracie? Te 2 pierwsze na pewno odpadają. I potem jeszcze jest punkt „potwierdzenie próby podjęcia rezerwacji” no a w sumie mi by się bez problemu udało zarezerwować wizytę w Luxmedzie. Nie przyczepią się?

    A nie ma tam po prostu „swoboda leczenia”?
    A na portalu pacjenta nie logujesz się? Teraz online można złożyć wniosek o zwrot kosztów, zobacz sobie 😘

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    01.10 gwiazdeczka waży 1140g ♥️
    🔜 29.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
‹‹ 2706 2707 2708 2709 2710 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ