X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 29 maja, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Na discordzie ciężko będzie się połapać, jak będzie dużo osób pisało. Nie lubię.

    Okej to trzeba dalej myśleć 🤔

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5325 9916

    Wysłany: 29 maja, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lubię jak dziewczyny piszą skarpety na Siesiepy. Dla mnie na maxa to słodkie 😁🤩

    goska000 lubi tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    01.10 gwiazdeczka waży 1140g ♥️
    🔜 29.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4367 6657

    Wysłany: 29 maja, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Ja lubię jak dziewczyny piszą skarpety na Siesiepy. Dla mnie na maxa to słodkie 😁🤩
    Mnie też to rozśmiesza ale mój mózg nie od razu załapuje o kogo chodzi 🤪

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa przepraszam Cię. Wszystkie Was przepraszam.

  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 29 maja, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośka skoro ten cykl taki trochę odbiega od normy i zaskakuje to niech tak będzie to końca i niech rezultat też Was pozytywnie zaskoczy.

    No i oczywiście zapomniałam o termometrze w kluczowym momencie cyklu 😭😭😭😭 no nic... Jak nie urok...

    Liyss straciłam lekko zaufanie do osób z krzaków itp i wstawiłam na czas określony ;)

    Co do aferki ja pomijam posty więc dlatego się nie odnoszę. Omijam dramy szerokim łukiem 🥴 szkoda mi życia na te długie elaboraty M.

    Sisiepy co ze starym? Nie wiedziałam że macie ciche dni, życzę żebyście się ostro godzili ❤️🔥❤️ i przegadali tematy ☺️I przepraszam ale muszę dopytać bo może znów brakuje mi jakiejś wiedzy, dlaczego nie mogłaś przerwać stymulacji ? U mnie to jak sinusoida i czasami jest stymulacja i czasami nie bo nie czuje parcia, czy tak nie powinnam robić ?
    Trzymam kciuki za te pęcherzyki coś rosną i aby coś się z nich wykluło ✊

    Piszecie o plotkarze , a czy ktoś oglądał serial pogoda na miłość/ one tree hill? Oglądałam ten serial dwa razy, teraz zastanawiam się czy nie obejrzeć trzeci 😳

    Małgosia wspaniałe wieści, a te skurcze Ci dokuczają czy po prostu niepokoiłaś się ?

    Aszin działaj na czuja, ewentualnie tempka wyłapie z że jesteś już po owulce a 🔥🔥🔥🔥 teraz przez następne dni ;) śluz się pojawił więc to już jakiś plusik.

    Megi daj mu chwilę , pewnie trochę poświruje, zaaklimatyzuje się i wypoczyniesz 😉
    A jeśli wizyta ma Cię uspokoić to rejestruje się na prywatną wizytę z będziesz spokojniensza to i bobo będzie szczęśliwsze ;)

    Sunny super ! Teraz tylko odpoczynek ;) jaki plan na wyjazd ?? Co tam ciekawego Ci sprezentowali na baby shower, my na ostatnio taka okazje kupiliśmy księgę na pamiątki bobasa, typy opaska ze szpitala, pierwsze obcięte włosy itp. i szunisia, a co teraz w modzie ?

    Ja też szukałam opcji na prywatne forum , ale nie zbalazlam nic sensownego.

    Pusshka wywołuje Cię, auto sprzedane ??

    goska000, aszin, Sunnysunsun, Liyss🧚🏻, Pusshka lubią tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6712 11449

    Wysłany: 29 maja, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efii, dziękuję za wsparcie :* Choć nie ukrywam, że tracę nadzieję na ten cykl.

    Rose, nikomu nie było potrzebne to wszystko. Można było rozegrać to inaczej.

    Ja osobiście nie mam problemu z Whatsapp czy innym komunikatorem. Problem z Nimi jest taki, że w życiu nie ogarniemy tych wiadomości jeśli nie będziemy na bieżąco. Musiałybyśmy warować ciągle, a to nie do zrobienia.

    Serio, lecę ;P Jutro do Mamy na obiad i wcześniejszy dzień dziecka od Babci i Pradziadków dla Leośka :)

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2858 2125

    Wysłany: 29 maja, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunnysunsun wrote:
    @Malgosiagosia @Cerva super, że u dzidziolkow wszystko dobrze 🥳

    @Malgosiagosia a czy lekarz coś mówił na to stawianie macicy?

    Oficjalnie zaczęłam urlop 🤩 dzisiaj otwieram piwo 0,0% z mężem i czas obgadać plany na wyjazd w przyszłym tygodniu. 🥳
    Teraz te kilka dni muszę odpocząć i dojść do siebie po tym ciężkim tygodniu.
    Ludzie w pracy zrobili mi baby shower, dostałam prezent 😭 ogólnie wzruszona jestem i dziwnie mi z myślą, że już do pracy nie wracam. Dobrze, że za chwilę gdzieś wyjedziemy, to może się rozleniwię i zapomnę o pracy 🤣
    No tylko tyle, że to jest normalne i żeby się tym nie przejmować. I że później jeszcze się pojawią te skurcze przepowiadające, ale to będę widziała różnicę, bo wtedy będzie się kurczył cały brzuch. To podobno dobry lekarz więc zaufam mu. 😀

    Sunnysunsun lubi tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2858 2125

    Wysłany: 29 maja, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    To super, że odpoczniesz i jak miło, że zrobili Ci taką niespodziankę 🥹

    Kochana, zapomnisz szybciej niż Ci się wydaje 😂 ja już nie pracuje miesiąc a czuję się jakbym ostatni raz była w pracy rok temu 😂
    Ja to chyba po 2 dniach zapomniałam o pracy. 😂 Wręcz jak mi koleżanki zdawały relacje co tam słychać to mnie to irytowało. Rozśmieszył mnie Twój sposób korzystania z owulaków, całkiem oszczędny. 🤣

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2858 2125

    Wysłany: 29 maja, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    Jestem za, nie znam się za bardzo ale jest discord ? Nie wiem może tam da się zrobić jakąś prywatną grupę 🤔 czy któraś się orientuje ?

    💋Małgosia to już duży bobas 😍
    Duży, a tak naprawdę przeciętny (57 percentyl). 😁

    Super byłoby z tym forum na hasło, ale nie znam niestety nic takiego. Kiedyś były grupy na wizażu, ale to już nie istnieje. 😑

    Myszkaaa20 lubi tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2858 2125

    Wysłany: 29 maja, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Co do aferki ja pomijam posty więc dlatego się nie odnoszę. Omijam dramy szerokim łukiem 🥴 szkoda mi życia na te długie elaboraty M.

    Małgosia wspaniałe wieści, a te skurcze Ci dokuczają czy po prostu niepokoiłaś się ?
    Tak samo robię z aferką. 🙂
    Niepokoiły mnie, bo wychodzą mi nagle spore wybrzuszenia w jakiejś partii brzucha i nie jest to maluch tylko efekt skurczu. No nie wygląda to ciekawie. 😅 I to tak momentami potrafi co chwilę. Wyczytałam, że to może prowadzić do szybszego porodu i tego się obawiałam.

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2858 2125

    Wysłany: 30 maja, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Ja osobiście nie mam problemu z Whatsapp czy innym komunikatorem. Problem z Nimi jest taki, że w życiu nie ogarniemy tych wiadomości jeśli nie będziemy na bieżąco. Musiałybyśmy warować ciągle, a to nie do zrobienia.
    Whatsapp jest spoko, ale nie wiem czy przy tylu osobach byłabym w stanie połapać się kto jest kim. Bo przecież nie byłoby naszych nicków tylko imiona. Początek byłby ciężki.

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 🤗

    Dobrego dnia dla Was ❤️

    goska000 lubi tę wiadomość

  • goska000 Autorytet
    Postów: 6712 11449

    Wysłany: 30 maja, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ;*

    Tobie Aniu również 🧡

    Temperatura skoczyła. Wykres wygląda dziwnie i niestety nie umiem z niego nic wywnioskować :D

    Anka32, Cerva lubią tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2395 4627

    Wysłany: 30 maja, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry, nie zgadniecie gdzie jestem. W szpitalu 😩
    To sobie posiedzialam w domu… wczoraj po wyjsciu bylo wszystko ok, poszlismy spac i obudzil mnie o 1 okropny bol bioder, plecow na dole i podbrzusza jak na okres. Pobolalo chwile i przestalo. Ale czulam tez takie dziwne cisnienie i parcie w odbycie co skonczylo sie 💩. Dodatkowo srednio co 10-15min lapal mnie ten bol bioder, ledzwi i brzucha. Wzielam nospe forte i jakos zasnelam. Obudzilam sie pozniej przed 4 znowu z takim bolem. Czytalam na necie jak odroznic skurcze przepowiadajace od porodowych, ale co strona to co innego pisali. Sciagnelam aplikacje do liczenia skurczy i po kilku aplikacja dala komunikat, zeby szykowac sie do szpitala. Ja ciagle mialam nadzieje, ze jednak ustana, wiec zapisywalam dalej. Ale gdy juz mialam 10 zapisanych trwajacych 40s co 4 min to stwierdzilam, ze budze R i jedziemy. Spakowalismy mnie jeszcze i pojechalismy. Aaa i od tej 1 do 5, az trzy razy bylam w toalecie 💩, wiec juz w mojej glowie ze organizm sie oczyszcza do porodu. Plamienie tez sie zwiekszylo i bylo troche czerwonego. W szpitalu na usg wszystko ok z Bobasem, na badaniu tez - szew trzyma, szyjka zamknieta, nie skrocila sie bardziej. Pobrali badania na krew, mocz, posiew, wymaz z pochwy, dostalam kroplowke rozkurczowa i podlaczyli ktg. Na ktg nie pisaly sie zadne skurcze, ale polozna powiedziala, ze czasem tak jest, ze sie nie pisza, a jednak sa i dlatego sluchaja zawsze co mowi pacjentka. Aktualnie leze pod ta kroplowka i troche rzadziej sa skurcze. Ja to wgl sie zastanawialam czy to na pewno wogole sa skurcze, bo wiekszosc co czytalam czy slyszalam z opowiesci to, ze wtedy twardnieje caly brzuch i idzie z gory brzucha na dol, a ja mam kompletnie inaczej i jak mnie „łapie” to najbardziej bola mnie te biodra.
    Masakra jakas.. co nie wyjde ze szpitala to zaraz wracam. Mam nadzieje, ze uda im sie jakos to wyciszyc. Szczerze mowiac jak bylismy jeszcze w domu i obudzilam R i powiedzialam, ze mam prawdopodobnie skurcze co 4 min i musimy do szpitala to i w mojej i w jego glowie bylo, ze zapewne jedziemy rodzic.

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6712 11449

    Wysłany: 30 maja, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, ile Wy się naprzeżywacie... Twój dzieć to taki aparat jak Bladorkowa córa. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i wysyłam przytulasy 💕

    klaudia_23 lubi tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 30 maja, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    Klaudia o matko nawet nie wiem co powiedzieć😱 trzymaj się dziewczyno🫂

    Gosia no dwa ananasy, ciekawe co moja gwiazda mi jeszcze szykuje🤔 dzisiaj mi się śniła🥹 wczoraj dużo o niej rozmawialiśmy i pewnie dlatego, pierwsza drzemka w domu a ona obudziła się z potówkami. Co do komunikatora to sama wiesz, że nie mam problemów z whatsapp😉 ale raz, że moim zdaniem nie połapiemy się, a dwa to niektóre dziewczyny chcą pozostać anonimowe. Może wpadnie nam przez przypadek info o jakiejś stronie gdzie coś takiego będzie można zrobić

    Gosia, Aszin kciuki za dziwne owulacje✊️

    Effiii może to i dobrze, że termometr został w domu☺️

    Siesiepy za Ciebie też kciuk żebyś dogadała się ze Starym. U nas to zawsze szybkie akcje, ale kiedyś ze 3 dni trwało to już nie mogłam wytrzymać psychicznie✊️🫂

    Pusshka a gdzie meldunek?

    Małgosiu nie my w tym roku absolutnie nigdzie się nie wybieramy, nawet nad polskie morze. Ja nie czuję się na siłach🤷‍♀️

    Metko a Ty gdzie zaginęłaś w akcji?

    Megipta okiełznałaś Młodego? Ostatnio też chyba po wyjazdach pisałaś, że się rozregulował. Może masz tam chociaż większą pomoc? Bo na słynny bunt 2 latka chyba za wcześnie

    klaudia_23, aszin lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6712 11449

    Wysłany: 30 maja, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blador, no właśnie. Komunikatory nie mają stron, wszystko leci ciągiem i trudno później się z tym ogarnąć.

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 30 maja, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek ;)

    U Nas piękne słonko, mam nadzieję że i u Was dopisuje pogoda ;)

    Klaudia 🫂🫂 dobrze jednak że to jeszcze nie teraz, ale skąd ten ból bioder w takim razie. Liczę że w końcu ktoś Ci powie dlaczego tak się dzieje. Chyba kochana za długo to Ty teraz już w domku nie posiedzisz, Oskarek faktycznie kolejny rozrabiaka ;)

    Blador no może i dobrze ;) a Twoje źle samopoczucie to z powodu mdłości czy zwyczajny brak sił ?

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 30 maja, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ❤️ smacznej kawusi ☕ odpoczywajcie dzisiaj 🥰
    Ja na dzisiaj mam w planach nic nie robienie do południa leżę i czytam książkę i kończe serial Sprawa Asunty, no podoba mi się, a po południu mamy urodziny dziadka więc rodzinnie 😊

    💋 Klaudia ale Ty się obeznasz ze szpitalem 🙈 mnie ta otoczka przeraża 🫣 ale przyznaję że nie sądziłam że tak szybko tam trafisz ! Dziwne te skurcze, mam nadzieję że szybko się uspokoją 🙏a Ty się trzymaj, jesteś mega dzielna 🫂

    💋 Gośka, aszin cały czas trzymam kciuki za Wasze 🔥 żeby były z tego małe bejbiki 👶👶

    💋siesiepy kciuki za szybkie pogodzenie ✊

    goska000, klaudia_23, aszin lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 30 maja, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do snów jeszcze to grałam u jakiegoś polskiego reżysera i mnie powycinali, ale zawsze ostatnie zdanie w filmie i ujęcie było ze mną🤣

    Idę przetrzepać szafki bo byliśmy wczoraj na małych zakupach, wydaliśmy 600 zł a ja teraz myślę, że kupiłam wszystko do canelloni poza makaronem, do pomidorowej nie mam śmietany, no to zmiana kolejności kluchy ziemniaczane ale nie kupiłam mąki... miałam listę, a dzisiaj obudziłam się z myślą czego nie kupiłam, ja serio nie wiem jak ja te zakupy robiłam😆

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
‹‹ 2723 2724 2725 2726 2727 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ