X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1919

    Wysłany: 25 czerwca, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Dostałam zgodę na dopracowywanie do pełnego etatu więc od dzisiaj startuje z nadgodzinami 🥳



    Od siebie dodam, że kilka razy to robiłam i jest naprawdę pyszka!
    @aszin koniecznie spróbuj 🥹


    Super 😉 gratulacje 😁

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 25 czerwca, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Aszin nie lubię takich al🤣

    Królik na 100-150 to też nie jest normalny puls... chyba musisz wybrać się jednak do lekarza. Od biopsji minął już tydzień więc jeszcze dwa i czekamy na dobre informacje!

    Motylku nie lubię🫂 ale chociaż dobrze, że nie robiła złudnych nadziei

    Sunny mój też jest przekochany, ciągle głaszcze, przytula, pyta co bejba robi, mówi że kocha. Ciekawe jak będzie po narodzinach bo on małych dzieci nie lubi...oby to był wyjątek. Mamy już plan na czytanie wspólne lektury, no zobaczymy

    Megipta ja mam poduchę ciążową i o ile pomiędzy nogi jest fajnie to boli mnie szyja, dwa nie umiem się przekręcić bez wybudzania z nią więc budzę się na siku w tej pozycji, w której zasypiam i boli mnie już bok po 3 h na jednej stronie. W sumie nie do końca polecam, bardziej chyba poduszka między nogi u mnie by się sprawdziła.

    Kupiłam świętą trójcę: bób, fasolkę i truskawki😁

    A to ja mam poduchę ciążową, ale nie takie standardowe C tylko takie U (ale bardziej kwadratowe rogi) i właśnie odwracam sobie ją do spania tak, że nie mam na niej głowy, bo też mnie bolała szyja. I jest kozak! Szczególnie to, że jak się w nocy przekręcam to nie muszę przenosić też tej poduchy. Jedyny minus, że jest bardzo duża i Mąż odseparowany. 🤣 Ale śpię na niej prawie od samego początku ciąży i nie wiem co to ból kręgosłupa czy spojenia łonowego. Nie wiem na ile to jej zasługa, ale jeśli choć trochę pomaga to polecam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca, 11:06

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 25 czerwca, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września, 18:29

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9405 9987

    Wysłany: 25 czerwca, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Ania super, zawsze to więcej groszy wpadnie do domowego budżetu, a teraz przy wakacjach to tym bardziej ☺️ jak będę w domu, to wrzucę Wam kilka propozycji na śniadanka ☺️ pieczona owsianka jest pyszna 🤤 albo budyń owsiany czekoladowy ooo 😁

    Anka32, Pusshka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiajasia90 wrote:
    Super 😉 gratulacje 😁

    Sama sobie pogratuluję jak zobaczę wypłatę za czerwiec 😂 Grunt to odpowiednia motywacja 🤪

    Butterfly23, blador2, Królikkicek, Małgosiagosia lubią tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9405 9987

    Wysłany: 25 czerwca, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile dni przed owulacją zacząć robić testy? I ile razy dziennie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    🌿Ania super, zawsze to więcej groszy wpadnie do domowego budżetu, a teraz przy wakacjach to tym bardziej ☺️ jak będę w domu, to wrzucę Wam kilka propozycji na śniadanka ☺️ pieczona owsianka jest pyszna 🤤 albo budyń owsiany czekoladowy ooo 😁

    Na wakacje póki co to Pan Anek jedzie sam z Heleną 🤣 podtrzymają coroczną tradycję ale beze mnie 😅
    Już sobie zaprosiłam Siostrę na cały ten tydzień kiedy ich nie będzie 🥹
    Odbijemy sobie jak ja dostanę urlop i pojedziemy we trójkę chyba nad Jezioro Czorsztyńskie ❤️

    Chętnie spróbuję pieczonej owsianki, czekam z niecierpliwością na przepisy 🥰

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 25 czerwca, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka a czemu tak? Tzn. Jak wcześniej pracowałaś to też był problem z urlopem?

    Cerva ja też jej nie przenoszę bo jest na tyle duża, że mogę w obydwie strony spać, ale nóg nie umiem wyplątać🤣

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • aszin Autorytet
    Postów: 5243 11172

    Wysłany: 25 czerwca, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Ile dni przed owulacją zacząć robić testy? I ile razy dziennie?
    Ja robię ok 4 dni przed spodziewaną zazwyczaj, w tym cyklu jeszcze szybciej 😁 niby mając krótki pik LH można robić dwa razy dziennie. Jak kreski zaczynają ciemnieć to robię 2x a jak są ciągle blade to tylko popołudniu/wieczorem. 😊

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Anka a czemu tak? Tzn. Jak wcześniej pracowałaś to też był problem z urlopem?

    Cerva ja też jej nie przenoszę bo jest na tyle duża, że mogę w obydwie strony spać, ale nóg nie umiem wyplątać🤣

    Nie, nie było problemu. W tym roku jest i musimy sobie z tym poradzić :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Ile dni przed owulacją zacząć robić testy? I ile razy dziennie?

    Zaczynałam od 7 dc bo kiedyś mnie zaskoczył pik w 9 dc więc wolałam dmuchać na zimne 😂
    No i zazwyczaj dwa razy dziennie 😊

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9405 9987

    Wysłany: 25 czerwca, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Zaczynałam od 7 dc bo kiedyś mnie zaskoczył pik w 9 dc więc wolałam dmuchać na zimne 😂
    No i zazwyczaj dwa razy dziennie 😊
    No ja mam owulki w 10 dc więc zaraz po okresie będę musiała zacząć 🤣

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9405 9987

    Wysłany: 25 czerwca, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Effiii haaaaloooo 📣

    Astereae lubi tę wiadomość

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 25 czerwca, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Nie, nie było problemu. W tym roku jest i musimy sobie z tym poradzić :)
    Przeczytałam jeszcze raz i dopiero ogarnęłam, że to nie tradycja, że sami wyjeżdżają🫣

    Motylku ja robiłam od 10 dc, ale moje cykle to było 22-26 dni, od 12/13 nic nie piłam i po powrocie z pracy o 15 robiłam, przeważnie raz dziennie, no w weekendy częściej bo z tym piciem mi nie wychodziło i kreska zamiast być mocniejsza to zanikała

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • aszin Autorytet
    Postów: 5243 11172

    Wysłany: 25 czerwca, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak to w końcu jest z tym sikaniem przez te dwie godziny? Sikać czy nie sikać? 🤣 bo ja trzymałam wczoraj sik to była biel vizira, a pomiaru godzinach wołając w międzyczasie, już była widoczna kreska 🤷🏼‍♀️

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 25 czerwca, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    💋 Motylku ja sikałam od razu po okresie bo u mnie PIK był już w 9dc więc musiałam szybko zacząć 😁

    💋aszin no ja sikałam normalnie tylko nie piłam 😁

    aszin, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 25 czerwca, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin ja też sikałam, tylko nie piłam

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    A jak to w końcu jest z tym sikaniem przez te dwie godziny? Sikać czy nie sikać? 🤣 bo ja trzymałam wczoraj sik to była biel vizira, a pomiaru godzinach wołając w międzyczasie, już była widoczna kreska 🤷🏼‍♀️

    Ja jak @Myszka :)

  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1648 4371

    Wysłany: 25 czerwca, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po wizycie u genetyka w szpitalu. Generalnie nic konkretnego się nie dowiedziałam, poza tym że PAPPA to loteria i lekarka widziała chore dzieci z ryzyk 1:20000 i zdrowe z ryzyk 1:4. Powiedziała że to nie jest ryzyko które powinno nam spędzać sen z powiek. No i że oficjalnie wyniku PLGF nie wlicza się do wyliczania ryzyk a moja lekarka to zrobiła i to zdecydowanie te ryzyka podbiło.

    Na 02.07 mam jeszcze jedną wizytę u genetyka, mam przyjść z wynikiem nifty jeśli już będzie. Jeśli nie to przełożyć wizytę

    Na 09.07 mam amniopunkcję, ale to głównie dlatego żeby nie musieć czekać w razie złego wyjścia nifty. Zakładam że zabieg się nie odbędzie i będę odwoływać.

    Dalej po prostu wiem, że nic nie wiem. I dopiero teraz też rozumiem co miała na myśli moja mama mówiąc „będziesz miała swoje dzieci to zobaczysz”. Strach który mi towarzyszy jest koszmarem

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9405 9987

    Wysłany: 25 czerwca, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Nome a co z tymi prenatalnymi? Będziesz robić?
    Ja myślę, że lekarka za mocno Cię nastraszyła. To są tylko statystyki. I prawda jest taka jak powiedziała ta genetyk. Dziecko ze statystyką 1:4 może urodzić się zdrowe, a to z 1:20000 może urodzić się chore. Myślę, że następne USG by Cię uspokoiło 🫂

    Astereae, Małgosiagosia, blador2, Pusshka, siesiepy lubią tę wiadomość

‹‹ 2937 2938 2939 2940 2941 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ