X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powiększony jajnik
Odpowiedz

Powiększony jajnik

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Daga2654 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 26 listopada 2020, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam u ginekologa, był to mój 26dc (cykle mam 28 dniowe przeważnie a czasami zdążą się małe osunięcia ale w granicach normy), owulacja była, widoczny płyn w zatoce Douglasa, plus ciałko żółte, endometrium 9,55mm.
    Bardzo intensywne starania się czyli w tym miesiącu tylko 3 dni przerwy.
    Kwestia powiększonego jajnika
    LEWY 37,15MM x 18,44mm x 20, 39mm
    7313.674mm
    PRAWY 23,15mm x 9,30mm x 12,23mm
    1378,666 mm3

    Owulacja była z powiększonego

    Nie ukrywam że barszo bym się cieszyła na wieść o ciąży ale już sama nie wiem.
    Dodam że przez parę dni po każdym stosunku ból jajników teraz już nornalnie, wczoraj delikatnie mdłości ale to raczej z przejedzenia, prócz zmęczenia to w sumie chyba nic takiego się nie dzieje i bolesności sutków. Testu jeszcze nie robiłam. Od razu zaznaczę lekarz jest dobry jest chodzi o badanie ale nie zbyt wylewny i nigdy nic nie mówi by nie zapeszać. Czy ktoś z was się wypowie? Wie co to może być? I czy jest jakaś szansa?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2020, 21:12

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ