Forum Starając się - ogólne Powitanie
Odpowiedz

Powitanie

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Paula.n Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:36

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam
  Jestem tutaj nowa. Z takimi samym celem jak wy. Mam juz syna lat 10 i teraz drugiego synka w wieku 13 miesiecy. Od 7 miesiecy staramy sie z mezem o rodzenstwo dla naszych chlopcow i co miesiac przy tescie wielkie rozczarowanie i lzy :(. Nikt nie rozumie mojego zalu bo przeciez mam juz dwojke dzieci, wiec o co mi chodzi. A ja tak bardzo pragne jeszcze jednego dzieciatka. Mam 31 lat, mąż 46 wiec to ostatni moment na to by świadomie otrzymać cud w postaci 3 dziecka.

 • Bonda Autorytet
  Postów: 299 360

  Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:52

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witaj,
  Może zbadajcie się?

  f2w3rjjgl4va9bg3.png
 • Isaura81 Autorytet
  Postów: 1115 465

  Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:53

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witaj. Trzymamy kciuki żeby się udało

  Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
  HSG - drożne jajowody
  Niedomoga lutealna
  Zioła ojca sroki nr 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ