Forum Starając się - ogólne Powitanie
Odpowiedz

Powitanie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paula.n Nowa

Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Jestem tutaj nowa. Z takimi samym celem jak wy. Mam juz syna lat 10 i teraz drugiego synka w wieku 13 miesiecy. Od 7 miesiecy staramy sie z mezem o rodzenstwo dla naszych chlopcow i co miesiac przy tescie wielkie rozczarowanie i lzy :(. Nikt nie rozumie mojego zalu bo przeciez mam juz dwojke dzieci, wiec o co mi chodzi. A ja tak bardzo pragne jeszcze jednego dzieciatka. Mam 31 lat, mąż 46 wiec to ostatni moment na to by świadomie otrzymać cud w postaci 3 dziecka.

• Bonda Autorytet

Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj,
    Może zbadajcie się?

f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • Isaura81 Autorytet

Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj. Trzymamy kciuki żeby się udało

Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego