X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pozytywny test a ktwawienie
Odpowiedz

Pozytywny test a ktwawienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mama2506 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 15 lipca 2021, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc zrobiłam testy 4 ale 2 różnych firm 2 rano i 3 popołudniu dzień po dniu wszytskie wyszły pozytywne z blada kreska
    Ale na 3 dzień dostałam hmm tak jak by plamienie a jestem ogólnie przed miesiączka według kalendarzyka ponieważ mam nieregularne do ginekologa mam na środę ale czuke brzuch taki ciągle wypełniony mi się wydaje bóle w brzuchu jak by przed miesiączka ale takie inne trochę do tego piersi są bardzo tkliwe i jak by zmieniły kształt
    W 1 ciąży nie miałam plamienie ani miesiączki i teraz siw zastanawiam czytesty mogły się mylić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2021, 12:25

  • Olaola Autorytet
    Postów: 1482 1003

    Wysłany: 16 lipca 2021, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2021, 22:35

    5ujkp2.png

    Starania od kwietnia 2021--> udało się kwiecień 2022!
    Hsg --> prawy jajowód niedrożny --> sHSG w styczniu - udrożniony. Stymulacja Clo od stycznia do kwietnia
    21.04 - wyraźny cień 😲
    22.04 - (10 dpo) ⏸️ 🌸🌸🌸🙂
    16.05 - dzidzia ma 8 mm ❤️ 122
    27.05 - dzidzia ma 1.6 cm
    23.06 - dzidzia ma 5.91 cm, ❤️165, USG i pappa - wszystko w porządku🥰
    13.07 - zdrowy chłopiec (Nifty)
    14.07 - mały waży 140 g
    18.08 - maluch waży 360g
    22.09 - 762 g maluszka - Julian? ❤️
    10.11 - 2050 g "maluszka" :-)
  • MyŚliwa Autorytet
    Postów: 1197 2035

    Wysłany: 17 lipca 2021, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam plamienia w dniu wykonywania bety i bóle brzucha (takie trochę jak na okres, ale szybko przechodziły), uczucie rozciągania i wzdęcia. Beta wyszła dodatnia.
    Zrób betę, jeśli możesz. Jeśli będziesz w ciąży, to dopóki nie ma krwawienia, nie trzeba się plamieniami i bólem brzucha martwić. Chociaż to dziwne, bo zazwyczaj takie bóle i rozciąganie czuć w pierwszej ciąży.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ