X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pozytywny test ciążowy w trakcie miesiączki
Odpowiedz

pozytywny test ciążowy w trakcie miesiączki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • szkolka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 lutego 2019, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja zaraz oszaleję. Kilkanaście dni temu zaczęłam podejrzewać u siebie ciąże, w terminie miesiączki zrobiłam kilka testów ciążowych i wyszły pozytywne, choć drugie kreski były baaardzo jaśniutkie. Drugiego dnia (w piątek) zrobiłam badanie z krwi i wynik to 8,7 mlU/ml (to był jakiś 26 dc, cykle mam 24-24dniowe). Przez weekend robiłam kilka testów i wychodziły pozytywne, ale ta druga kreska była coraz jaśniejsza, a w poniedziałek już prawie niewidoczna. Powtórzyłam więc badanie z krwi i wynik niestety 11,4mlU/ml (czyli wzrost jedynie o 25% w ciągu 72h). Tego też dnia zaczełam krwawić, normalnie jak w trakcie miesiączki dość obficie, malutkie skrzepy (ale nie bolał mnie brzuch, a zawsze umieram z bólu). Poszłam do lekarza, który powiedział, że była to pewnie ciąża biochemiczna i żebym przyszła za tydzień to mnie zbada, bo teraz nie ma sensu. Dzisiaj zobaczyłam, że biust mam coraz większy i na piersiach jest dużo więcej żyłek (nadal mam okres, ale już bardzo mało), więc zrobiłam test i od razu pojawiły się dwie wyraźne kreski. Wiem, że hormon może się utrzymywać jeszcze nawet kilka tygodni po poronieniu, ale niepokoi mnie to, że jest ta kreska była o wiele ciemniejsza niż na poprzednich testach. Czy ktoś wie co to może oznaczać? Czy to może być ciąża pozamaciczna? :( Dopiero w poniedziałek idę do ginekologa.

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 1 lutego 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli krwawisz obficie ale nie jest to masywny krwotok to raczej biochemiczna. Pozamaciczna na tym etapie nie powinna powodować takich objawów ( w znaczeniu że poronienie to poronienie niezależnie od miejsca a jest za wcześnie żeby ci jajowód rozerwało).

    npV2p1.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 1 lutego 2019, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja masz mozliwosc zrob bete i wynik wez na wizyte u lekarza

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ