X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pozytywny test - co dalej..
Odpowiedz

Pozytywny test - co dalej..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natyumi Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 25 października 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie.
    Prosze przede wszystkim o cierpliwość i ewentualnie SPOKOJNE wytłumaczenie bo nikt tego dzisiaj nie potrafi a ja nie wiem co juz o tym myślec

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2016, 17:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta?? dla potwierdzenia czy test nie jest falszywie dodatni? po dwoch dniach powtorzyc bete zobaczyc czy ładnie przyrasta
    a potem wizyta u ginekologa a kiedy pojdziesz do ginekologa to zalezy czy masz problemy zdrowotne z hormonami np. bo jesli nie to spokojnie mozesz pojsc na wizyte kolo 6 tyg ciazy a jesli przyjmulesz jakies leki hormony to im szybciej pojedziesz tym lepiej bo pewnie bedzie chcial Ci zlecic badania aby sprawdzic czy wszystko jest ok. i ewentualnie dawki zmienic

  • Natyumi Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 25 października 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przyjmuje żadnych hormonów. To był mój 3cs po ślubie...
    Bety noe robiłam jeszcze.. Opieram sie niestety na tych trzech marnych testach ciążowych ... Nie było podobno zagnieżdżenia w ogole...
    Mam prace jaka mam i w sumie chciałabym iść jak najszybciej po prostu na zwolnienie zeby nie robic dodatkowego ryzyka.
    W pt miałam mieć okres, jesli nie dostanę to w poniedziałek wizyta bedzie za szybka ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zobaczy nic gin na usg. nie mam pojecia Czy na podstawie bety moze Ci wypisac zwolnienie bo nie bylam nigdy w ciazy i nie wiem jak to sie odbywa. ale polecam na wizyte isc z dwoma wynikami bety tym bardziej jak chcesc isc tak szybko na wizyte.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natyumi wrote:
    Nie było podobno zagnieżdżenia w ogole...

    chyba czegoś nie rozumiem
    Jesli masz pozytywny test ciazowy to bylo zagniezdzenie..

    Mona_M lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób betę sprawdź czy przyrasta po 48 h a potem ja bym zrobiła kolejną po kolejnych 48 h. Jak dobrze przyrasta to bym poczekała z wizytą. Coś może być widać przy becie powyżej 1500. Ale to nie koniecznie. A na podstawie bety zwolnienia ciazowego 100% płatnego chyba nie wystawią. Ale mogę się mylić.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ