X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Problem z psychiką partnera
Odpowiedz

Problem z psychiką partnera

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • isabel Znajoma
    Postów: 17 8

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak radzi sobie Wasz partner gdy dowiaduje się, że rozpoczyna się kolejny cykl.
    Ja już nawet nie informuję męża, że mam dni płodne, że dostałam @, ale on i tak wie, że jest coś nie tak, podobno widać to po moim zachowaniu.
    Nie wiem już co robić, ponieważ on obwinia się, że to jego wina, że nie dotychczas nie mamy dzieci. Jak mu pomóc? Co robić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2014, 19:22

    zAgatka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:34

    biedronka1982, olitka lubią tę wiadomość

  • isabel Znajoma
    Postów: 17 8

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację. Może za bardzo naciskam. Zmienię taktykę i nie będę rozpaczać i dam na luz.Cierpliwie będę czekać na efekty.
    Właśnie może niech myśli że wszystko jest spontanicznie.
    Przecież najważniejsze, że się kochamy i tylko razem doczekamy się dzidziusia:)

    Dzięki z pomoc.

    zAgatka lubi tę wiadomość

  • Gosiren83 Koleżanka
    Postów: 46 22

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie wtajemniczam w szczegóły bo nie mam siły, chociaż powiem Wam, że bardzo by mi pomogło jakby choć trochę się tym interesował...

    zAgatka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:34

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isabel a może idźcie na badanie nasienia? Mój mąż też w pewnym momencie zaczął świrować że to przez niego nie ma jeszcze ciąży i za radą gina poszliśmy na badanie nasienia. Okazało się że wszystko oprócz ruchliwości jest w normie i o dziwo ta wiadomość bardzo go podbudowała, że nie jest tak źle jak się bał (nie przejął się tą słabą ruchliwością bo twierdzi że skoro ma tyle milionów plemników to zawsze któremuś uda się dopłynąć do celu ;) ). A jeśli okaże się że jednak wyniki macie słabe, to przynajmniej będziecie mogli wprowadzić jakieś zmiany (dieta, leki, aktywność) żeby to polepszyć :) No chyba że to dopiero początki Waszych starań, to wtedy chyba jednak szkoda kasy na takie badanie ;)
    Powodzenia! :)

    Martii, Anoolka lubią tę wiadomość

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zAgatka wrote:
    Tak było by najlepiej. Czasem wkurza mnie to, że kobiety muszą być silniejsze... Wszystko muszą w sobie dusić bo facet się spłoszy, ucieknie itp. Nawet już nie chodzi o kwestię starania się o dziecko tylko tak ogólnie. Kobiety nie mają łatwego życia


    wiem coś o tym. Ile ja rzeczy musiałam i musze nieraz przemilczeć ale co czego sie nie robi z miłosci...

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • isabel Znajoma
    Postów: 17 8

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ulek wrote:
    Isabel a może idźcie na badanie nasienia? Mój mąż też w pewnym momencie zaczął świrować że to przez niego nie ma jeszcze ciąży i za radą gina poszliśmy na badanie nasienia. Okazało się że wszystko oprócz ruchliwości jest w normie i o dziwo ta wiadomość bardzo go podbudowała, że nie jest tak źle jak się bał (nie przejął się tą słabą ruchliwością bo twierdzi że skoro ma tyle milionów plemników to zawsze któremuś uda się dopłynąć do celu ;) ). A jeśli okaże się że jednak wyniki macie słabe, to przynajmniej będziecie mogli wprowadzić jakieś zmiany (dieta, leki, aktywność) żeby to polepszyć :) No chyba że to dopiero początki Waszych starań, to wtedy chyba jednak szkoda kasy na takie badanie ;)
    Powodzenia! :)
    Hej, właśnie w przyszłym tygodniu mąż wybiera się na badanie. No zobaczymy. Kiedyś już robił taki test domowy, ale twierdzi, że może źle coś odczytał i woli zrobić teraz badanie w laboratorium. Ja też zrobię w tym miesiącu badania. Dam znać jak będę coś wiedziała.Pozdrawiam :)

  • Gosiren83 Koleżanka
    Postów: 46 22

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nas też skierowano na badania nasienia - na początku listopada.Ja już zrobiłam prawie wszystkie więc teraz kolej na niego. Obgadaliśmy co i jak ile kosztuje inne takie i echo. Mamy początek stycznia, a mój mąż jakby zapomniał, że miał coś zrobić. Na litość boską w tym akurat go nie wyręczę !!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ