X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Problemy techniczne
Odpowiedz

Problemy techniczne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy tylko u mnie nawala OF? Leze sobie w wyrku z tabletem, chce uzupelnic wykres o tempke i wczorajszy sluz, a tu cuda... . Wpisuje, zatwierdzam, patrze na wykres a tu brak kilku temperatur, lekow, objawow, jaki olej rybki jednego dnia podobno bralam. Obserwacje czesciowe. Nie wiem ile zdolam odtworzyc, ale.... CO SIE DZIEJE?!

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie parę razy było tak,że na lapku nie mogłam nic wpisać w wykres a na tel wpisywałam bez problemu.

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi też się pokazuje ostatnio co jakiś czas nie mój wykres. Jakieś dziwne dane, dziwne leki i objawy. Po -10 minutach wraca wszystko na swoje miejsce. Troszkę irytujące :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2014, 13:07

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie ovu wariował wczoraj, nie mogłam dodawać postów albo jeden dodawał się kilkanaście razy, z wykresem problemów nie miałam ale nie widziałam przez jakiś czas wykresu jednej z przyjaciółek, może administrator przenosi nas na inne serwery stąd to zamieszanie

    Eklerka lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj wogóle były jakieś zmiany serwerów, o 16 to nawet info było, że jest przerwa techniczna, więc coś pewnie grzebią informatycy :)

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dostalam za free konto premium na miecha ;)w ramach rekompensaty za wczorajsze problemy ;) Wy tez dostalyscie?czy to za to ze im maila wyslalam z info o problemie

  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam problem z tym, że nie mogłam polubić żadnego posta ani napisać wiadomości, bo w chwili gdy klikałam na "wyślij", przenosiło mnie do początku strony :/ Ale ok. 20 już wszystko działało :)
    Ja żadnego konta premium nie dostałam :D

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dostalam ms gratis, ale za to, ze wymazalo mi badz pozmienialo dane od 16 dc, 80% wymazalo, 10 % pozmienialo a 10% pozostalo bez zmian. Co zdolalam z pamieci odtworzyc to odtworzylam, ale i tak to bylo przykre przezycie bo klka lat bylam na konkurencyjnej stronie, na ktorej takie rzeczy nie mialy miejsca. Coz... chociaz miesiac gratis wpadl, moze i "wpadke" zalicze :P

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak ostatnio mówiłam, że prowadzę dodatkowo kalendarzyk z temperaturami to się ze mnie śmiali. Bo ovu nigdy nie nawala. Ehe :P

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podalam rzeczowo, ze nie wpisywalam tego a tamto tak, ze to na 100% a tamto nie, wypisalam kilka konkretow w punktach, bo serio myslalam, ze zawalu dostanu, pierwsz cykl od dawien dawna skrupulatnie prowadzony z notatkami ((ktore stracilam od 16 dc) poszedl na marne. Pisalam ze nie robie testow owu, ale ucze sie wyznaczania plodnosci z mikroskopem i sliną stad minusy i plusy, a notatki byly cenne. Moze to ich ujelo.. nie wiem, ale wiem, ze jutro uzupelniajac z rana wykres o tempke zroie to z dusza na ramieniu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 00:02

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Ja też nie mogłam postów dodać wczoraj ani napisać komuś czy u siebie pod wykresem . Dziwne . Też nic nie dostałam ;P
    Mialam wczoraj to samo.
    Dodam, ze wykres z dzis ("uszkodzony") sprawdzilam na androidzie i na windowskie, straty te same.

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nic nie uszkodził dostałam mail ze dostaję konto Premium w ramach rekompensaty za wczorajsze problemy

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ