X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    może Cie po prostu nie pamięta? Ja mam 20 klientów dziennie to jest jakies 100 osób tygodniowo i nie pamiętam ludzi, a ostatnio słyszałam od kobity, że udaję, że jej nie znam, a widziałam ją może z kilka razy, co przy takiej ilości ludzi nie idzie spamiętać, serio :/

    KatQ tak czy siak dobrze, że zmieniasz lekarza bo tak naprawdę długo sie już staracie i nic nie drgnęło w tym kierunku, więc chyba lepiej iść do kogoś innego. U mnie też sytuacja stoi. Ja się zapisałam do kliniki leczenia niepłodności, mam wizyte na październik dopiero niestety :( ale może tam cos ruszy, bo tutaj póki co to też jest kiepsko :(

    Ale u mnie remont dziewczyny, także nawet nie mam głowy do myślenia i rozpaczania :) ostatnio jak przyszła @ to mąż bardziej przeżył to rozczarowanie niż ja :P

    Zazdroszcze Ci męża ;) ,ze świecą takiego szukać fajnie,że się o Ciebie troszczy niestety nie wszyscy faceci tacy są.Co do tego lekarza to on mnie pamieta ale jak sie pracuje na nfz i prywatnie to już im szajba odbija :)

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 1 lipca 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Zazdroszcze Ci męża ;) ,ze świecą takiego szukać fajnie,że się o Ciebie troszczy niestety nie wszyscy faceci tacy są.Co do tego lekarza to on mnie pamieta ale jak sie pracuje na nfz i prywatnie to już im szajba odbija :)
    a no różnie z tymi lekarzami jest. Ale jak jest dobry to czasem warto się przemęczyć.

    No to prawda, jest złoty chłopak :) i bardzo mnie wspiera, ale ja też się tak nie nakręcam strasznie, więc nie potrzebuję takiego dużego wsparcia od niego, zresztą tez nie chcę go tak obciążać bo jemu też jest ciężko. Widzę, że bardzo chciałby już dzidziusia, na początku się bał strasznie przez te pierwsze miesiące (tak trochę na siłę z jego strony to było), a potem sam się nakręcił :) na pewno cieszy mnie jego podejscie do sprawy - bo nie mam z nim problemów, żeby się przebadał, jak zasugerowałam to badanie nasienia to w tym samym dniu sam poczytał i znalazł miejsce gdzie to można zrobić i jeszcze tego dnia się umówił na wizytę. Powiedział też ,że jeśli bedzie trzeba to zrobimy in vitro, zebym się niczym nie martwiła, że medycyna tak poszła do przodu, że nam pomogą! Bardzo się cieszę z takiego jego podejścia, bo widzę jak to tutaj na forum u dziewczyn wygląda - to nie jest kolorowo z facetami i ich badaniami. I w ogóle mój sie bardzo interesuje, kiedy mam dni płodne, czy robiłam już testy owu, kiedy @ przychodzi, kiedy idę do lekarza, co lekarz mówił, co można porobić, jakie badania itp itd. Nawet temat kasy przeżył, że te badania takie drogie, ale jakoś damy radę, w końcu oboje bardzo dużo pracujemy :)
    Naprawdę jeśli chodzi o ten temat to nie mogę narzekać :)

    Za to w innych sferach życia już nie jest tak kolorowo. Jak w każdym związku jest ciężko, nieraz jest mega poważnie i myślę o rozwodzie, nieraz są dni, że jest cudownie i lepiej byc nie mogło. Generalnie kocham go i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Ale wiadomo jak to w takich długich związkach bywa -> raz na wozie, raz pod wozem ;) jakoś staramy się ze sobą żyć i wzajemnie sie docierać i dogadywać ;)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • DariaBN Koleżanka
    Postów: 38 14

    Wysłany: 1 lipca 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rowniez sie staram, jestem 4 dni przed okresem i dzisiaj zobaczylam, ze zapach po spawdzeniu szjki jest typowo metaliczny, zapach zelaza. Miala ktoras z was tak? nic mnie nie piecze ani nie swedzi

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 1 lipca 2018, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapach żelaza to chyba zapach krwi po prostu? Może jednak @ się zbliża?

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • DariaBN Koleżanka
    Postów: 38 14

    Wysłany: 2 lipca 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak... i kolejny cykl staran mnie czeka. Miesiaczka ma byc w srode,zawsze regularnie przychodzi

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 12 lipca 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KattQ jak tam u CIebie? Chodź do nas na wątek Adry! :)

    Evell lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
‹‹ 193 194 195 196 197
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ