Forum Starając się - ogólne problemy z torbielami , brak owulacji !!!! jak z tym walczyc jak leczyc komu sie udalo zajsc ...itp
Odpowiedz

problemy z torbielami , brak owulacji !!!! jak z tym walczyc jak leczyc komu sie udalo zajsc ...itp

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Żabcia Real one Ekspertka

Wysłany: 18 sierpnia 2016, 15:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    prosze o wypowiedzi wszystkich zmagajacych sie z tym problemem , szczegolnie te panie ktore go pokanaly i sa juz szcesliwymi mamami , mile widziane porady i namiary na specjalistow

• Lu79 Debiutantka

Wysłany: 22 sierpnia 2016, 00:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:-) ja odkąd pamiętam miałam nieregularne cykle w pierwsza ciaze zaszlam po roku staran i to w przerwie brania tabletek anty (które mi lekarka dala na uregulowanie cyklu:P)za to teraz tabletki skończyłam brać w zeszłym roku a ciąży nadal brak...ostatni cykl trwal 69 dni i okres wywolany luteina...mam nadzieję ze w końcu po luteinie mi się uda :)

lui79
  • Nola Autorytet

Wysłany: 23 sierpnia 2016, 13:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc ja mam problemy z torbielami i ogolna zalamke ze lekarstwem na nie zeby sie nie
    robily sa tabletki antykoncepcyjne ale co jak chcemy zajsc w ciaze? Po 15 latach brania tych durnych tabletek
    Bo na torbiele nie bylo innego bata boje sie ze mam przez to teraz z tym problem :( jak zajsc w ciaze kiedy pecherzyk graffa zamienia sie w rorbiel co miesiac? Teraz mam cykl sterowany ale tez podobno moga sie na nim zrobic torbiele I co wtedy? Jaki jest kolejny krok? Mialam juz dwa razy otwierany brzuch przez te torbiele :(

2nn3dqk3kf70gzik.png

Wysłany: 2 września 2016, 18:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej Nola mam to samo , nie wiem co robić już piłam zioła brałam castagnus .... Duphaston, luteinę , i parlodel ...nic wciąż ten sam problem ... Jajowod drożny ..... Dziś jestem po hsg , nie wiem co robić ;(

Wysłany: 2 września 2016, 19:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lu79 a torbiele tez ci sie robią ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ