X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Profertil czy pomógł?
Odpowiedz

Profertil czy pomógł?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie dziewczyny jestem tu nowa ale ciężko mi samej tak przejść przez te tematy. Staramy się z mężem od kilku miesięcy mam fajnego lekarza który od razu skierował mnie na badania okazało się ze mam wysoki progesteron max bylo do 23 ja mialam 26 wiec biore bromergon jednak dalej nic nie wychodziło i skierował meza na badania okazało się ze morfologia wyszła kiepsko a nawet bardzo kiepsko więc zaproponował profertil.Zakupilismy go i bierze teraz od kilku dni jednak obawiam sie ze moze nie pomóc. Czy mozecie napisać jesli byliscie po tej kuracji tym lekiem opinie ...moze dodatkowo cos jeszcze proponujecie?

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez go dostaliśmy ale nie kupiłam bo drogi. Znalazłam inny preparat z tym samym składem ale duuuuzo tańszy. Zajrzyj na forum o męskich problemach tam są tematy o profertilu.

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też go zażywa mój mąż ale od niedawna wiec cieżko powiedzieć jaki da skutek za 3mce ale zakładam,że oczekiwany ponieważ jest ogrom dobrych opinii o tym suplemencie.
    Poczytaj sobie i ewentualnie popros o radę dr na tym forum:

    http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewforum.php?f=63

    Dr Wolski (specjalista z wawy) w niejednym przypadku o obniżonej jakości nasienia jako suplementacje zaleca jako pierwszy Profertil,pozniej Proxeed czasami Androvit zaznaczając,ze Profertil na badania potwierdzajace skuteczność.

    Porównując skład Profertilu z innymi to raczej słabo wychodzą te inne oprócz suplementu Fertilman,który ma niezly skład,co prawda mniejsze dawki składników niż w Profertil ale w dawce 2x1 tab daje rade i jest tanszy niż Profertil wiec jest to taki tańszy zamiennik,jeśli kogoś nie stać.

    A jakie wyniki badania nasienia ma Twój mąż?Tylko morfologia do poprawy?




    f2wli09kno5rlzcx.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 5 października 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HANDEL LEKAMI POZA OBROTEM APTECZNYM JEST ZAKAZANY!

    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- handel lekami.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 5 października 2015, 17:29

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 5 października 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My stosujemy Fertilman plus. Mój lekarz powiedział, że to jedyny, który wedlug niego ma sens.
    agnes gratuluje ciąży :). Czy możesz się pochwalić swoimi doświadczeniami? 18 cs to dużo, ja mam 16, więc też już dużo za nami. chciałabym wiedzieć, czy w tym szcześliwym cyklu coś si zmieniło u ciebie pod wzgledem "psychicznym". Czy odpuściłaś, przestałaś myśec, czy był to cykl jak każdy? Będę wdzięczna za odpowiedź bo wciąż mnie martwi ten słynny "czynnik psychiczny".

    agnes175 lubi tę wiadomość

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 5 października 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To byl kolejny,zwykly cykl w którym bardzo chciałam zajść tylko,że z Profertilem i mąż zaczął walkę z paleniem :)

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 6 października 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :). To daje nadzieję :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ