X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne progesteron dowcipnie - skutki uboczne?
Odpowiedz

progesteron dowcipnie - skutki uboczne?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjmuje progesteron dowcipnie. Slyszalam, ze po progesteronie sa czasem niemile skutki uboczne i ciazowe objawy. Czy takie objawy wystepuja tez jesli bierze sie progesteron dopochwowo czy tylko jesli doustnie?

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LUtke dopochwowo skutki uboczne u mnie jedyne co to zwiekszona wysdzielina z pochwy.. niestety bardzo łatwo podczas aplikowania podraznic te okolica.. ja 2 razy nabawilamsie infekcji.. nie groznej ale uporczywej :)

    jelsi chodzi o objawy ciazwoe nie mialam ich zbytnio.. teraz mam takie same o nie biore luteiny :)

    Zalezyod organizmu kobiety

    Co do podjezykowej nie wiem..bo nie bralam :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore doustnie i nie mam zadnych objawow.

  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mI po Luteinie włosy wypadały..ale lepsza dopochwowa niz doustna wszystko idzie w konkretne miejsce....:)

    zi13skjo0ong6u20.png
  • rastafanka Autorytet
    Postów: 304 445

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak pierwszy raz brałam dowcipnie lutka to też się źle czułam- cycki mnie tak bolały, że nawet bardziej dopasowana bluzka sprawiała mi ból... poza tym też było mi niedobrze i cały czas ze mnie leciały pozostałości tabletki... Przy następnych cyklach już nic nie bolało

    l22ndf9hcnybk1rg.png
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po Luteinie nie mam żadnych objawów ciążowych, jedynie więcej wydzieliny.

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dwa razy brałam dopochwowo i dwa razy mnie swędziało, piekło itd. Teraz biorę pod język. Mi gin powiedziała, że to zupełnie nie ma znaczenia czy dopochwowa czy doustna, bo po prostu jedne wola tą a drugie tamtą.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ