X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Progesteron, za wysoki?
Odpowiedz

Progesteron, za wysoki?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kamila92 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 28 lutego 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki dostalam wyniki progesteronu z wczoraj tzn 7dpo i mam wynik 30.34 czy jest wporzadku bo chyba ponad norme.. Ktoras miewa podobne wyniki?

    Staraczka
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 28 lutego 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila92 wrote:
    Czesc dziewczynki dostalam wyniki progesteronu z wczoraj tzn 7dpo i mam wynik 30.34 czy jest wporzadku bo chyba ponad norme.. Ktoras miewa podobne wyniki?

    A jaka jednostkę masz napisana przy wyniku? I jakie normy?

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Kamila92 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 28 lutego 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faza lutealna 1.7-27 (ng/ml) troche wiecej jest i nie wiem czy sie przejmowac

    Staraczka
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 28 lutego 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila92 wrote:
    Faza lutealna 1.7-27 (ng/ml) troche wiecej jest i nie wiem czy sie przejmowac

    Nie przejmowałabym się na Twoim miejscu :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 28 lutego 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bardzo dobry wynik :) Też miewałam wysokie wyniki (30, a potem 42) 7dpo - tylko akurat za każdym razem okazywało się potem, że jestem w ciąży. Nie jestem pewna, jaki wynik mam po owulacji bez ciąży - ale część dziewczyn ma podobnie bez ciąży i wszystko jest w porządku. Spotkałam się nawet z opiniami, że nie ma górnej granicy dla progesteronu - im większy, tym lepszy.

    Kamila92 lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Kamila92 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 28 lutego 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe moze i u mnie sie okaze zobaczymy ale nie nakrecam sie bo pierwszy raz zrobilam sprawdzic co prawda clo i luteine wdomu mam ale jak w nastepnym cyklu bedzie wynik podobny to nawet nicnie lykam bo po co

    Staraczka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ