X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Prolaktyna poniżej normy
Odpowiedz

Prolaktyna poniżej normy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Asja Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 maja 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki!! Mam takie pytanie. Od kilku miesięcy przyjmuję dostinex. Odebrałam wczoraj wyniki prolaktyny po obciążeniu. Wynik "0" to 68,1, gdzie norma zaczyna się od 103. Wynik po godzinie to 160,00 czyli nawet nie zwiększyła się 3krotnie. Wizytę u lekarza mam w piątek, ale bardzo jestem ciekawa, czy prolaktyna poniżej normy również jest w porządku. Czy to również nie utrudnia zajścia w ciążę? Może któraś z was miała podobny przypadek?

  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 26 maja 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:21

    Marzec x 2 <3 <3
  • Asja Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 maja 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze:) ale mnie ucieszyłaś:) ja do niedawna miałam cykle po prawie 40 dni...ostatni cykl był idealnie 28dniowy, więc pomyślałam, że dostinex działa. A jak odebrałam wyniki to aż mnie zamurowało:) w piątek idę na monitoring, więc mam nadzieje, że również będzie owulacja. Chociaż kilka cykli było bez owulacji... ale jestem dobrej mysli:)

  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 26 maja 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:21

    Marzec x 2 <3 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ