Forum Starając się - ogólne Prolaktyna poniżej normy
Odpowiedz

Prolaktyna poniżej normy

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Asja Nowa

Wysłany: 26 maja 2015, 09:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki!! Mam takie pytanie. Od kilku miesięcy przyjmuję dostinex. Odebrałam wczoraj wyniki prolaktyny po obciążeniu. Wynik "0" to 68,1, gdzie norma zaczyna się od 103. Wynik po godzinie to 160,00 czyli nawet nie zwiększyła się 3krotnie. Wizytę u lekarza mam w piątek, ale bardzo jestem ciekawa, czy prolaktyna poniżej normy również jest w porządku. Czy to również nie utrudnia zajścia w ciążę? Może któraś z was miała podobny przypadek?

• pleasure Autorytet

Wysłany: 26 maja 2015, 09:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:21

Marzec x 2 <3 <3
  • Asja Nowa

Wysłany: 26 maja 2015, 09:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze:) ale mnie ucieszyłaś:) ja do niedawna miałam cykle po prawie 40 dni...ostatni cykl był idealnie 28dniowy, więc pomyślałam, że dostinex działa. A jak odebrałam wyniki to aż mnie zamurowało:) w piątek idę na monitoring, więc mam nadzieje, że również będzie owulacja. Chociaż kilka cykli było bez owulacji... ale jestem dobrej mysli:)

• pleasure Autorytet

Wysłany: 26 maja 2015, 10:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:21

Marzec x 2 <3 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego