Forum Starając się - ogólne Prolaktyna poniżej normy
Odpowiedz

Prolaktyna poniżej normy

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Asja Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 26 maja 2015, 09:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam wszystkie staraczki!! Mam takie pytanie. Od kilku miesięcy przyjmuję dostinex. Odebrałam wczoraj wyniki prolaktyny po obciążeniu. Wynik "0" to 68,1, gdzie norma zaczyna się od 103. Wynik po godzinie to 160,00 czyli nawet nie zwiększyła się 3krotnie. Wizytę u lekarza mam w piątek, ale bardzo jestem ciekawa, czy prolaktyna poniżej normy również jest w porządku. Czy to również nie utrudnia zajścia w ciążę? Może któraś z was miała podobny przypadek?

 • pleasure Autorytet
  Postów: 1414 354

  Wysłany: 26 maja 2015, 09:17

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  ;)

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:21

  Marzec x 2 <3 <3
 • Asja Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 26 maja 2015, 09:38

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  O kurcze:) ale mnie ucieszyłaś:) ja do niedawna miałam cykle po prawie 40 dni...ostatni cykl był idealnie 28dniowy, więc pomyślałam, że dostinex działa. A jak odebrałam wyniki to aż mnie zamurowało:) w piątek idę na monitoring, więc mam nadzieje, że również będzie owulacja. Chociaż kilka cykli było bez owulacji... ale jestem dobrej mysli:)

 • pleasure Autorytet
  Postów: 1414 354

  Wysłany: 26 maja 2015, 10:02

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  :)

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:21

  Marzec x 2 <3 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego