Forum Starając się - ogólne Prolaktyna, Tarczyca
Odpowiedz

Prolaktyna, Tarczyca

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • LENKAQ Nowa
  Postów: 3 0

  Wysłany: 7 grudnia 2016, 16:06

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  słuchajcie moja prolaktyna wynosi 30,18 a tarczyca 3,500 czy to przez ten podwyzszony poziom normy nie mogę zajsć w ciąze ?? Powiedzcie jak to u was było, Dzięki

  LENKAQ
 • Klara Wysocka Autorytet
  Postów: 1009 560

  Wysłany: 7 grudnia 2016, 16:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witaj,
  nie chcę ignorować Twojego problemu, ale jest mnóstwo wątków na ten i podobne tematy - poszukaj. Jest wiele Dziewczyn, które służą pomocą na forum - na pewno się czegoś dowiesz.
  Pozdrawiam!

  IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
  mam Córeczkę <3
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 7 grudnia 2016, 21:20

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja miałam najwyższy poziom TSH 4.9. Prolaktynę 33.8 a w czasie leczenia 49,7 i tsh wzrosło do prawie 3. Brałam bromergon długi czas a od 3 lat biorę euthyrox.
  Moim zdaniem powinnaś brać leki i na jedno i na drugie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ