Forum Starając się - ogólne Prolaktyna, Tarczyca
Odpowiedz

Prolaktyna, Tarczyca

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LENKAQ Nowa

Wysłany: 7 grudnia 2016, 16:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    słuchajcie moja prolaktyna wynosi 30,18 a tarczyca 3,500 czy to przez ten podwyzszony poziom normy nie mogę zajsć w ciąze ?? Powiedzcie jak to u was było, Dzięki

LENKAQ
  • Klara Wysocka Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2016, 16:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj,
    nie chcę ignorować Twojego problemu, ale jest mnóstwo wątków na ten i podobne tematy - poszukaj. Jest wiele Dziewczyn, które służą pomocą na forum - na pewno się czegoś dowiesz.
    Pozdrawiam!

IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 grudnia 2016, 21:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam najwyższy poziom TSH 4.9. Prolaktynę 33.8 a w czasie leczenia 49,7 i tsh wzrosło do prawie 3. Brałam bromergon długi czas a od 3 lat biorę euthyrox.
    Moim zdaniem powinnaś brać leki i na jedno i na drugie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego