X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne prośba o interpretację wykresu - poczatkująca
Odpowiedz

prośba o interpretację wykresu - poczatkująca

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny proszę , aby któraś z bardziej doświadczonych spojrzała na mój wykres i pomogła mi go jakoś zinterpretować lub pokierować co robię ni tak. Dziękuję i pozdrawia wszystkie staraczki :)

    https://ovufriend.pl/graph/1330991ab92b4e10d33f4adeed6a8cac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Moim zdaniem wszystko jest ok prócz godziny mierzenia temperatury. Jak już zapewne wiesz mierzy się ją rano przed wstaniem z łóżka zaraz po przebudzeniu wtedy jest wiarygodna. Popołudniowa raczej się nie liczy. Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję , czyli nie ma w nim nic niepokojącego. A jak teraz zmienię godzinę mierzenia to i tak to nic nie da prawda ?? A patrząc na rodzaj śluzu jest szansa , ze ten cykl będzie lub był owulacyjny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Hej

    Moim zdaniem wszystko jest ok prócz godziny mierzenia temperatury. Jak już zapewne wiesz mierzy się ją rano przed wstaniem z łóżka zaraz po przebudzeniu wtedy jest wiarygodna. Popołudniowa raczej się nie liczy. Pozdrawiam

    dziękuję , czyli nie ma w nim nic niepokojącego. A jak teraz zmienię godzinę mierzenia to i tak to nic nie da prawda ?? A patrząc na rodzaj śluzu jest szansa , ze ten cykl będzie lub był owulacyjny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja91 wrote:
    dziękuję , czyli nie ma w nim nic niepokojącego. A jak teraz zmienię godzinę mierzenia to i tak to nic nie da prawda ?? A patrząc na rodzaj śluzu jest szansa , ze ten cykl będzie lub był owulacyjny.

    Jak teraz zmienisz godzine to nic nieda bo wykres bedzie nie wiarygodny. jak nie zaciazysz w tym cyklu to zmien godzine od kolejnego cyklu najlpeij kolo 6 rano nastaw sobie budzik i zmierz temp zanim z łożka wstaniesz.

    choc trzymam kciuki abys nie musiala tworzyć kolejnego wykresu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam cie w zakladke gdzie jest tylko tematyka mierzenia temperatury :) tam dziewczyny odpowiedza na wszystkie twoje pytania ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz to raczej nic nie pomoże i nie zmieni ale od następnego cyklu postaraj się mierzyć rano wtedy będzie ok i wykres coś pokaże. Co do śluzu to miałaś R którego ja nie miewam już od kilku cykli (a owu wyznaczona) więc i u Ciebie na pewno była i ból jajników jeszcze wskazują na to. A jak długo się już starasz o dzidzie? Badałaś sobie Prolaktyne?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Zapraszam cie w zakladke gdzie jest tylko tematyka mierzenia temperatury :) tam dziewczyny odpowiedza na wszystkie twoje pytania ;)

    dziękuję :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Teraz to raczej nic nie pomoże i nie zmieni ale od następnego cyklu postaraj się mierzyć rano wtedy będzie ok i wykres coś pokaże. Co do śluzu to miałaś R którego ja nie miewam już od kilku cykli (a owu wyznaczona) więc i u Ciebie na pewno była i ból jajników jeszcze wskazują na to. A jak długo się już starasz o dzidzie? Badałaś sobie Prolaktyne?

    kiedy owu wyznaczona ?? ja to chyba nie umiem interpretować tego mojego wykresu? Co do badań prolaktyny to nigdy nie miałam. Na USG pęcherzyki widoczne w momencie niby owulacji wiec doktor twierdzi , że wszystko ok.
    To mój 4 cykl starań po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Więc co do objawów owulacji , ciąży itd. to jestem zielona

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi mi że po Twoich objawach czyli bólu jajników i śluzie przypuszczam że owu wystąpiła a kiedy tego Ci nie powiem bo temperatura jest źle mierzona. Jeśli dopiero 4 cykl to nie masz się czym martwić :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Chodzi mi że po Twoich objawach czyli bólu jajników i śluzie przypuszczam że owu wystąpiła a kiedy tego Ci nie powiem bo temperatura jest źle mierzona. Jeśli dopiero 4 cykl to nie masz się czym martwić :)

    to wychodziło by , ze każdy cykl był owulacyjny bo w każdym bolą mnie jajniki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patryca zgadzam sie z karolina w 100% a poza tym to dopiero 4 cykl staran wiec spokojnie! :) zobaczysz co i jak w kolejnym cyklu jak będziesz mierzyć temp prawidłowo. tylko pamietaj że program zaznacza owu wstecz czyli moze Ci 12 wrzesnia jak wprowadzisz temp zazaczyc ze owu byla np 10 wrzesnia. wiec tak naprawde serduszkujcie kiedy macie tylko ochote i obserwuj siebie - swoj organizm. a ciaza przyjdzie kiedy tylko bedzie jej pora :) trzymam kciuki <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2016, 14:13

    Karolina2787, Patrycja91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Patryca zgadzam sie z karolina w 100% a poza tym to dopiero 4 cykl staran wiec spokojnie! :) zobaczysz co i jak w kolejnym cyklu jak będziesz mierzyć temp prawidłowo. tylko pamietaj że program zaznacza owu wstecz czyli moze Ci 12 wrzesnia jak wprowadzisz temp zazaczyc ze owu byla np 10 wrzesnia. wiec tak naprawde serduszkujcie kiedy macie tylko ochote i obserwuj siebie - swoj organizm. a ciaza przyjdzie kiedy tylko bedzie jej pora :) trzymam kciuki <3

    dziękuje takie miłe słowa dużo dają :) tobie również wszystkiego dobrego :)

    Madziulla lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ