X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Proszę o obliczenie cyklu?
Odpowiedz

Proszę o obliczenie cyklu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy ktoś może mi obliczyć długość cyklu? Daty moich miesiączek to:
    26 listopad
    28 grudzień
    30 styczeń
    2 marzec
    30 marzec


  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    33dni
    33dni
    30dni
    28dni

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak mam wpisać w kalendarzu długość cyklu biorąc pod uwagę te 4 daty chcąć obliczyć dni płodne

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obliczasz średnią w tym przypadku 31dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2017, 11:29

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedno pytanie jak mi obliczyłaś długość tych cykli. Liczyłaś od dnia pierwszej miesiączki do dnia następnej. bo jeśli tak to mi to wyszło tak
    33
    34
    32
    29
    dlatego właśnie nie wiem czy ja to po prostu może źle obliczam

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od pierwszego dnia do ostatniego. Pierwszego dnia kolejnego cyklu nie wliczasz.
    A no i się pomyliłam między listopadem a grudzień jest 32dni, przepraszam.

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dzięki wielkie. Ja to ciągle źle liczyłam teraz już wiem co i jak. Tylko ten jeden dzień w tę stronę czy w tę to chyba nic się nie stanie jeśli nie trafię z datą. chociaż w moim przypadku to już sama nie wiem bo od pół roku starań żadnych zmian

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proponuję wizytę u gina i badanie hormonów na początek ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U gin wszystko ok zrobiłam badania na tarczycę wyszło tsh 5,5 więc tłumaczę sobie to tym że w tym leży wina.

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zgłoś się z tsh do endo by dał ci coś na zbicie

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam już u endo biorę euthyrox. Dziś mija 30 dzień lekarz kazał po tym czasie zrobić ponowne wyniki. Dziś po południu idę po ich odbiór. Tylko tak się zastanawiam czy te podwyższone tsh jest główną przyczyną że nie mogę zajść w tę ciążę.

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, dobrze by było też partnerowi zrobić badanie Nasienia. Wcale nie czekać roku. Lepiej wiedzieć wcześniej, a to nie boli. Na dzień ojca w czerwcu jest możliwość w klinice zrobić bezpłatnie ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w jakiej klinice. Już mamy jedno dziecko i pani doktor mówiła że jeśli chodzi o płodność to nie jest możliwe żeby któryś z nas był bezpłodny

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale niepłodność może wystąpić mimo już mienia dziecka. Invimed, Invicta na pewno. W maju podzwoń i popytaj jeśli do tego czasu się nie uda.
    Możliwe np że mąż przeżywa jakiś silny stres i już masz obniżone parametry nasienia, ale ma fizyczną bądź nazbyt siedzącą pracę. Jest wiele czynników wpływających na plemniki :/

    17.11.17-poronienie całkowite
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ