X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Proszę o pomoc
Odpowiedz

Proszę o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kózka Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 8 grudnia 2022, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, poroniłam jakiś czas temu był to wówczas 7 tydzień.
    Teraz podejrzewam, że jestem w ciąży mam objawy takie jak:
    ból głowy, senność, zmęczenie i uczucie w brzuchu takie samo jak przy pierwszej ciąży dodam też że czasami to uczucie przechodzi i pojawia się ból identyczny jak menstruacyjny.
    Testu nie robiłam bo by napewno nie pokazał jest to 3 tydzień więc za wcześnie.Moje pytanie brzmi czy któraś z Was też tak szybko czuła objawy i ciąża rozwijała sie prawidłowo ?

  • rozalaa Autorytet
    Postów: 1609 4225

    Wysłany: 9 grudnia 2022, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sugerowanie się objawami to jak wróżenie z fusów :)
    Ja nie będąc w ciąży, a mając taką nadzieje miałam wszystkie możliwe włącznie z mdłościami. Policz sobie ile jesteś po owulacji, jeśli jakieś 10 dni, to możesz zrobić test. Facelle paskowe z Rossmana wykrywają już maleńką betę. Jeśli jesteś po utracie faktycznie mogło się zdarzyć, że szybko zaszłaś w kolejną ciążę. Trzymam kciuki za dwie kreseczki, dawaj znać :) <3

    👩 28
    badania 3dc✅progesteron✅AMH - 5,5✅ jajowody drożne✅
    histeroskopia - usunięcie polipa✅ cd138 ✅ Kir - genotyp AA 👎PAI-1 - homo 👎, MTHFR - hetero 👎
    🧔29
    badanie nasienia: ruch postępowy szybki 5%👎
    ilość ✅ morfologia 4%✅
    HBA 64%👎ROS✅ DFI✅InhibinaB✅

    I stymulacja👎
    II stymulacja 👎
    III stymulacja lametta, ovitrelle, cyclogest, accofil, acard ⏳

    Trzymam za Ciebie kciuki i życzę Ci wygranej z tym, co aktualnie sprawia, że nie możesz być w pełni szczęśliwa 🤞🍀
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ