X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Prosze o pomoc na moje pytanka . Bede wdzieczna
Odpowiedz

Prosze o pomoc na moje pytanka . Bede wdzieczna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam . Czy ktos tutaj byl w ciazy a mial okres ? Tzn moj przypadek taki ..
    Wieczorne bole glowy , klucie jajnikow , bole pod piersiami i wieczorny bol zoladka , tem 36.8 ( ale w poprzednim cyklu to samo wiec temp nic nie wnosi )
    Tylko @ jakby inna .. zywa krew momentami jasnorozowa bez skrzepow .. mniej obfita niz zawsze ale jednak jest . Dzis 6 dc przewaznie byly juz to delikatne plamienia na brazowo a dzis nadal przy podcieraniu jest zywa krew . :/ .nie wiem co o tym myslec . Maz mowi zeby jutro albo jeszcze dzis powtorzyc test o xzulosci 10 i bedzie wiadomo .. czy oby napewno ? Moze to objaw czegos innego ? Poronienia ? ( nie mam bolu ) pozamacicznej ? Biochemicznej ?
    A moze zbyt malo progestoronu ?( karmie jeszcze.piersia ale juz 2 lata ale takiego bolu pod piersiami nie mialam znaczy sie mialam jak.zaszlam w pierwsza ciaze ale wtedy bylo brak @ ) . Nie wiem.co myslec ...
    Czy moze zaburzona gospodarka hormonalna ? Pomoze ktos
    Lekarz 28.12 dopiero
    I dodam ze dwa dni przed sposziewana @ test o wartosci 10 wykazal 2 kreski a juz w dniu o czulosci 25 nic nie wykazal i przyszla @ .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2017, 10:00

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maj wrote:
    Witam . Czy ktos tutaj byl w ciazy a mial okres ? Tzn moj przypadek taki ..
    Wieczorne bole glowy , klucie jajnikow , bole pod piersiami i wieczorny bol zoladka , tem 36.8 ( ale w poprzednim cyklu to samo wiec temp nic nie wnosi )
    Tylko @ jakby inna .. zywa krew momentami jasnorozowa bez skrzepow .. mniej obfita niz zawsze ale jednak jest . Dzis 6 dc przewaznie byly juz to delikatne plamienia na brazowo a dzis nadal przy podcieraniu jest zywa krew . :/ .nie wiem co o tym myslec . Maz mowi zeby jutro albo jeszcze dzis powtorzyc test o xzulosci 10 i bedzie wiadomo .. czy oby napewno ? Moze to objaw czegos innego ? Poronienia ? ( nie mam bolu ) pozamacicznej ? Biochemicznej ?
    A moze zbyt malo progestoronu ?( karmie jeszcze.piersia ale juz 2 lata ale takiego bolu pod piersiami nie mialam znaczy sie mialam jak.zaszlam w pierwsza ciaze ale wtedy bylo brak @ ) . Nie wiem.co myslec ...
    Czy moze zaburzona gospodarka hormonalna ? Pomoze ktos
    Lekarz 28.12 dopiero
    I dodam ze dwa dni przed sposziewana @ test o wartosci 10 wykazal 2 kreski a juz w dniu o czulosci 25 nic nie wykazal i przyszla @ .

    Ja nie mam pojęcia, nigdy nie miałam czegos takiego, ale jeśli chcesz zrobić test, to zamiast testu zrobiłabym betę. Ona jest pewna, z testami różnie bywa

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ