X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Prosze o pomoc, szybką!!!!!
Odpowiedz

Prosze o pomoc, szybką!!!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MimiMomi Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny prosze Was o porady odchodze od zmysłow, staramy sie z mezem od dlugiego czasu o drugiego dzidziusia , w trakcie wiele sie wydarzylo i na chwile zawiesilismy starania ale od roku znow intensywnie dzialamy, ostatnio podjelam decyzje ze pojde sie przebadac pod wzgledem plodnosci bo pomyslalam ze cos musi byc nie tak, skoro mamy juz jedna 4letnia coreczka nie wiem czemu z druga ciaza jest taki problem!....tak jak sobie odpuscilam uwaga tydzien temu w srode miesiaczka nie pokazala sie trzy testy ciazowe pokazaly upragnione dwie kreski! radosc ogromna, zaraz telefon i wizyta do ginekologa umowiona na drugi dzien , niestety nic nie bylo widac, nic sie nie dzieje - mialam przyjsc za tydzien- zwatpilam, zaopatrzylam sie w kilka testow i codziennie robilam - codziennie wynik pozytywny w niedziele kreska byla juz mocno wyrazna....niestey we wtorek ok godziny 11 przy siusianiu zauwazylam krew ;/...zaraz wyszlam nerwowa z pracy dzwonie do ginekologa i slysze ze to nci takiego czekac, gdyby sie nasililo na szpital, no i nasilalo sie lecz bez zadnych boli brzucha o godzinie 17 krwawienie srednie na 18 pojechalam do swojej ginekolog, przebdala mnie dalej na usg nic nie widac przed wyjazdem kolejny test wykazal pozytyw niestety kreseczka nieco jasniejsza...mowi ze to moze miesiaczka , moze wczesne poronienie, wyslala na badanie beta zwolnienie do konca przyszlego tygodnia i lezec, beta wykazala 56 jednostek czyli malutko...dzis po poludniu mam jechac powtorzyc badanie i jutro z wynikami do ginekolog. Wczoraj znow zrobilam test nadal dwie kreski ;/ nie wiem co myslec, w pierwszej ciazy nie bylo zadnych komplikacjy w czasie jej trwanie , tylko porod zakonczyl sie cesarka bo mala sie nie odwrocila glowka do dolu...a tak to sie czulam jak superbohater. Nie wiem co wyjdzie z tej ciazy, wg mnie ewidentnie cos sie dzieje nie wiem czy nie pojechac do innego lekarza czy opierac sie na mojej ginekolog do ktorej chodze kilka dobrych lat....od trzech dni biore tabletki i leze, wczoraj wieczorem krwawienie ustalo dzis rano czysto, ciesze sie....az tu nagle bol jajnikow i znow krawie.... dziewczyny, czy ktoras z was miala taka sytuacje? prosze o rady, co robic? co myslec??????....nastawiam sie na najgorsze, ale nie wiem co bede miala robic dalej....o co w ogole chodzi??:( dodam ze krew przez jeden dzien byla intensywnego koloru , leciala tylko przy zalatwoianiu i wygladala jakby ciagela sie byla gesta wraz zesluzem - zadnych skrzepow jak do tej pory. Teraz kolor jasno czerwony, brazowy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2015, 13:58

  • MimiMomi Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnia miesiaczka byla 24-12-2014 cykle 28dniowe zawsze reguralne.... teraz wychodziloby 7dniowe opioznienie, temperatura dzis 36,8

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2015, 14:08

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MmiMomi nie jesteśmy ginekologami. Jak coś Cię martwi jedź od razu na IP i niech Cię położą. Nie ma co robić testów, bo one wykazują zwiększony poziom hormonu bhcg a nie czy dziecko żyje. Zrób 2 betę. Zobacz czy przyrasta, leż i się oszczędzaj.

    Nie każda ciąża jest taka sama. To że pierwsza była super, nic tylko się cieszyć. Jest tu wiele mamusiek, które z 1 dzieckiem nie miały problemu, a w 2 ciążę nie potrafią zajść.

    Lena87, gosiunia lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi a przepisała Ci Gin Luteinę bądź Duphaston ?

    gosiunia lubi tę wiadomość

  • MimiMomi Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje , dzwonie do innych lekarzy trudno o przyjecie nawet prywatnie, dzis uslyszalam ze nie mam panikowac- nie wiem czy jezdzic do szpitala i robic z siebie glupia ktora dostala byc moze spozniona miesiaczke a jesli to wczesneporonienie to i tak za pozno. Łudze sie tylko , że te testy wskazuja na to, że ciąza dalej sie utrzymala i byc moze bedzie w porzadku wiem, ze musze poczekac,zrobic druga bete dzis i czekac na wynik, myslalam ze moze ktos mial pdoobny przyadek i uslyszec jakies rokowania....

  • MimiMomi Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak mam luteine 50, 3*2 tabletki dziennie

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka a ja to rozumiem, lekarz mówi, że by nie panikować, bo to nic nie da. Lepiej się zrelaksować i leżeć (ewentualnie jechać na IP) niż siać panikę. Przecież płód też to czuje ;/

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym jechała na IP mnie położyli juz w 6 tc beta przyrastała tylko najpierw plamienie a potem krwawienie ale wszystko dobrze sie skończyło czego i Tobie zyczę MimiMomi <3

    MimiMomi, gosiunia lubią tę wiadomość

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiem Landryneczka, to napisałam na samym początku, ale mam koleżankę ginkę (nie chodzę do niej, bo nie czułabym się komfortowo) to często opowiada, jak dziewczyna z betą 25 potrafi zadzwonić parę razy dziennie bo coś się jej zdaniem dzieje nie tak. Lekarz to nie Bóg, przez tel nie widzi wszystkiego.

    MimiMomi jeśli coś Cię niepokoi jedź na IP, my tu możemy tylko gdybać.

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • MimiMomi Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie tak zdesperowana nie jestem , dzwoniłam dwa razy z wynikami i wczoraj jak krwawienie się ppoglebilo

  • MimiMomi Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kubecek możesz powiedzieć coś więcej , jak długo krwawilas , jak się wszystko rozwiązało ?:)

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co gdzieś wyczytałam Kubecek miała bardzo trudną, przeleżaną przez 9mc ciążę...poszukaj po jej wpisach, jestem pewna, że gdzieś czytałam :)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Twoim miejscu to jak tylko pojawila sie krew to bym pojechala do szpitala.

    gosiunia lubi tę wiadomość

  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Z tego co gdzieś wyczytałam Kubecek miała bardzo trudną, przeleżaną przez 9mc ciążę...poszukaj po jej wpisach, jestem pewna, że gdzieś czytałam :)
    Tak Kasiu lezenie plackiem od 6 tc do 36tc jak i branie progeteronu w duzych ilosciach plamienia i krwawienia na przemian ale mimo trudności udalo sie synka donosić ur się w
    1 dniu 38 tc

    gosiunia lubi tę wiadomość

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • MimiMomi Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się , że wam się udało to przejść i wszystko się dobrze skończyło ❤ mam nadzieję że dla nas również los będzie laskawy, teraz znów krwawienie ustalo inicjatywy nie boli , czekam na męża i jadę na betę jutro będzie sąd ostateczny....

  • MimiMomi Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety spadło , beta 29 czyli niestety

  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2393 1944

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi :-(

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi MimiMomi :(

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ