X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Proszę o pomoc w interpretacji śluzu
Odpowiedz

Proszę o pomoc w interpretacji śluzu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • CzekamyNaDrugie Koleżanka
    Postów: 77 9

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś mam dziwny śluz, kremowy ale rozciągliwy pierwszy raz taki powiedzcie mi proszę jak go zapisać w owulacji? Miała któraś z was taki śluz ?

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekamyNaDrugie wrote:
    Dziewczyny dziś mam dziwny śluz, kremowy ale rozciągliwy pierwszy raz taki powiedzcie mi proszę jak go zapisać w owulacji? Miała któraś z was taki śluz ?

    Ja mam akurat taki zawsze przy owulacji. Nigdy nie miałam typowo przeźroczystego rozciągliwego tylko właśnie biały mniej lub bardziej rozciągliwy, czasami tylko taki wodnisty. Ciężko mi jest też zapisać go w aplikacji 😜 myślę, że lepiej kierować sie w zapisywaniu w aplikacji konstystencją tego śluzu a nie kolorem.

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 301 165

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś dokładnie to samo, bardzo rozciągliwy ale mleczno biały. Wnioskuję że śluz płodny przechodzi już w ten niepłodny bo wczoraj albo dziś miałam owulację

    KaJa lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ