Odpowiedz

Provera

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gigsa Autorytet

Wysłany: 25 czerwca 2014, 17:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie pytanie. Czy któraś z Was miała przepisany od ginekologa lek PROVERA?

Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • zuu Debiutantka

Wysłany: 14 lipca 2014, 22:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam dzisiaj receptę Provera 0,01g przez 10 dni - na wywołanie miesiączki.

• Kati86 Autorytet

Wysłany: 14 lipca 2014, 23:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam niestety :/ nic nie pomogło bo nawet nie wiem po co mi dawał... niestety poznałam się na tym lekarzu po dopiero po kilku miesiącach. Moje miesiączki prawie znikały w ilości za to ciągnęły się nawet to 8 dni :/ mi to bardziej poszło na psychikę i miałam wiecznego doła i nerwy jakbym chciała kogoś zabić :/

IVF MAJ 2016 <3 beta - 175,5, 20.06 - serduszko puka <3
    14.08.2016 ;( żegnaj synku
    krio 19.XII.2016 9dpt beta - 208, 12.01 <3
    Bruno 18.07.2017
    krio 25.07.2018 9dpt beta 154,3, kolejny syn :)
    Aleks 5.04.2019
  • zuu Debiutantka

Wysłany: 11 sierpnia 2014, 15:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po zakończeniu brania. Mi niestety też nie pomogła, po 7 dniach od odstawienia wystąpiły jedynie bóle jakby miesiączkowe, ale bez krwawienia. Na wizycie gin przepisał mi kolejny lek. Tym razem Cyclo-Progynova.
    Myślę, że to nie wina Provery i zapewne ona pomaga dziewczynom, niestety u mnie jest gorszy przypadek...

• gigsa Autorytet

Wysłany: 11 sierpnia 2014, 20:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy jak będzie u mnie. W tym cyklu też będzie Provera

Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego