X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Provera

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie pytanie. Czy któraś z Was miała przepisany od ginekologa lek PROVERA?

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • zuu Debiutantka
    Postów: 15 7

    Wysłany: 14 lipca 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam dzisiaj receptę Provera 0,01g przez 10 dni - na wywołanie miesiączki.

  • Kati86 Autorytet
    Postów: 970 771

    Wysłany: 14 lipca 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam niestety :/ nic nie pomogło bo nawet nie wiem po co mi dawał... niestety poznałam się na tym lekarzu po dopiero po kilku miesiącach. Moje miesiączki prawie znikały w ilości za to ciągnęły się nawet to 8 dni :/ mi to bardziej poszło na psychikę i miałam wiecznego doła i nerwy jakbym chciała kogoś zabić :/

    IVF MAJ 2016 <3 beta - 175,5, 20.06 - serduszko puka <3
    14.08.2016 ;( żegnaj synku
    krio 19.XII.2016 9dpt beta - 208, 12.01 <3
    Bruno 18.07.2017
    krio 25.07.2018 9dpt beta 154,3, kolejny syn :)
    Aleks 5.04.2019
  • zuu Debiutantka
    Postów: 15 7

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po zakończeniu brania. Mi niestety też nie pomogła, po 7 dniach od odstawienia wystąpiły jedynie bóle jakby miesiączkowe, ale bez krwawienia. Na wizycie gin przepisał mi kolejny lek. Tym razem Cyclo-Progynova.
    Myślę, że to nie wina Provery i zapewne ona pomaga dziewczynom, niestety u mnie jest gorszy przypadek...

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy jak będzie u mnie. W tym cyklu też będzie Provera

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ