X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przed owulacja
Odpowiedz

Przed owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 31 lipca 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was ponownie . :) co prawda nie staram sie jeszcze o dzidzie zamierzam dopiero zaczac starania we wrzesniu ale zdarzyl nam sie maly incydent z mezem . :)
    Ostatnio doszlo do stosunku bez zabezpieczenia i zakończenia w srodku . bylam pewna ze nie mam plodnych dni i ze do nich daleko ale sie myslilam .. Bylo 3 dni przed planowana owulacja ;/ . wiec niezle zaszalelismy tylko zastanawia mnie czy mogło dojsc do zapłodnienia ? Ogolnie bylo troche w srodku troche na zewnątrz bo wypadl ;p .
    I dodam tak nasteonego dnia po owym zblizeniu bylo ok zadnych objawów w dzien tylko wieczorem mocny bol jajnika i lekki skurcz macicy. W ten dzien takze stosunek ale juz z prezerwatywa . Następnego dnia rano zauwazylam plemienia. I tak przez kolejne 2 dni ( coraz mniejsze ) . Teraz mam jakies dziwne czucie w podrzuchu zwlaszcza przy chodzeniu i wieczorne bole krzyża. . w pierwszej ciazy nie mialam takich objawow ale mowia kazda inna .. Jak myslicie ?ma to cos zwiazek z ciaza ? Moze pozamaciczna ?czy moze nadzerka ?badz co inego ?nie mam pozatym innych objawow typu swedzenie i pieczenie.. Czekam na porady . Pozdrawiam: )

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2017, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie panikować i poczekać. Na pewno nie doszukiwać się niczego- będzie to będzie. A jak nie wpadliście to chyba też tragedii nie będzie. Do września niedaleko.

  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak , tak . jak będzie to będzie. Dam znac :) . pod koniec tyg zrobie test i dam znac .. Pozdrawiamy

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 dni przed owulacja to jest spora szansa na dzidzię.
    Czemu akurat od września?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2017, 16:45

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ