Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przygody tytułowej "Bożeny"
Odpowiedz

Przygody tytułowej "Bożeny"

Oceń ten wątek:
  • luthienn Autorytet
    Postów: 4028 3636

    Wysłany: 6 listopada 2020, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje Kochane! Wracam do życia, dziś Was podczytalam kilka razy, taki miałam ból głowy, że skończyło się leżeniem w łóżku i nie mogłam nawet otworzyć oczu. Okropnie.
    No ale jest lepiej 👍 odczytałam moje wyniki badań, poszłam sobie kontrolnie dziś rano na B12, kwas foliowy, tarczyca, żelazo. I żelazo ledwo ledwo, ferrytyna poniżej normy 😱 to by wyjaśniało trochę moje dupne samopoczucie ostatnio 😵 próg mam wyższy niż w poprzedniej ciąży 😂 mówię mojemu dokładnie to samo zdanie a on taki pełny nadziei "no chyba, że.." słodki 😋

    Lilka nie jest najgorzej ! Romans z docentem na pewno przyniesie oczekiwany skutek 😘 Belie świetnie, że lekarka dała Ci powera, to też ważne. Aczkolwiek dziwne bo dla mnie tamten test też był pozytywny 😋

    Idę jeść! Żyje jest weekend, jest cudnie !

    29.07.2020 Aniołek 10tc ♂
    24.08.2021 FET 5AA - cb
    28.09.2021 FET 5CC - x
    05.07.2022 II naturalna niespodzianka - cb
    28.07.2022 FET 5AB - x
    05.12.2022 start szczepienia limfocytami
    03.05.2023 II naturalna niespodzianka (beta 1379, 3324, 8466)

    17.12.2023 (36+4) Hania, 3.2kg, 54cm ♡

    MTHFR 1298A>C homo & PAI-1 4G hetero | kir AA | Allo MLR 0% -> 84,6% | niedoczynność | AMH 1.03 | insulinooporność | cd138 ok | NK maciczne 103 (norma do 30) | prawy jajowód o ograniczonej drożności, lewy drożny | słabe nasienie

    ... okręt mój płynie dalej gdzieś tam....

    age.png
  • luthienn Autorytet
    Postów: 4028 3636

    Wysłany: 6 listopada 2020, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Zrobiliśmy ze starym skan na drukarce 😄
    https://zapodaj.net/4309cb8ddd837.jpg.html
    Nie wiem dlaczego ale spodziewałam się jakiegoś zbereźnego skanu 😂

    Martt95, Agaciorka, doomi03 lubią tę wiadomość

    29.07.2020 Aniołek 10tc ♂
    24.08.2021 FET 5AA - cb
    28.09.2021 FET 5CC - x
    05.07.2022 II naturalna niespodzianka - cb
    28.07.2022 FET 5AB - x
    05.12.2022 start szczepienia limfocytami
    03.05.2023 II naturalna niespodzianka (beta 1379, 3324, 8466)

    17.12.2023 (36+4) Hania, 3.2kg, 54cm ♡

    MTHFR 1298A>C homo & PAI-1 4G hetero | kir AA | Allo MLR 0% -> 84,6% | niedoczynność | AMH 1.03 | insulinooporność | cd138 ok | NK maciczne 103 (norma do 30) | prawy jajowód o ograniczonej drożności, lewy drożny | słabe nasienie

    ... okręt mój płynie dalej gdzieś tam....

    age.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 6 listopada 2020, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Luti, to może jest coś na rzeczy skoro prog wyszedł wysoki🤭

    luthienn lubi tę wiadomość

    klz9df9hix7ly771.png
  • luthienn Autorytet
    Postów: 4028 3636

    Wysłany: 6 listopada 2020, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Ooo Luti, to może jest coś na rzeczy skoro prog wyszedł wysoki🤭
    Tzn dla mnie jest wysoki bo naturalnie takiego nie miałam nigdy 19ng/ml 😋

    nick nieaktualny, Morwa lubią tę wiadomość

    29.07.2020 Aniołek 10tc ♂
    24.08.2021 FET 5AA - cb
    28.09.2021 FET 5CC - x
    05.07.2022 II naturalna niespodzianka - cb
    28.07.2022 FET 5AB - x
    05.12.2022 start szczepienia limfocytami
    03.05.2023 II naturalna niespodzianka (beta 1379, 3324, 8466)

    17.12.2023 (36+4) Hania, 3.2kg, 54cm ♡

    MTHFR 1298A>C homo & PAI-1 4G hetero | kir AA | Allo MLR 0% -> 84,6% | niedoczynność | AMH 1.03 | insulinooporność | cd138 ok | NK maciczne 103 (norma do 30) | prawy jajowód o ograniczonej drożności, lewy drożny | słabe nasienie

    ... okręt mój płynie dalej gdzieś tam....

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2020, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luthienn wrote:
    Nie wiem dlaczego ale spodziewałam się jakiegoś zbereźnego skanu 😂
    O Jezu ja też 😂😂😂 ale wstydziłam się przyznać 😂😂😂

    luthienn lubi tę wiadomość

  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2806 3559

    Wysłany: 6 listopada 2020, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luthienn wrote:
    Nie wiem dlaczego ale spodziewałam się jakiegoś zbereźnego skanu 😂
    🤣🤣🤣
    tenor.gif?itemid=5982733

    Agaciorka, luthienn, nick nieaktualny, Morwa, Zyzia lubią tę wiadomość

    30♀️ PCOS, IO
    35♂️
    Czas zostać mamą po raz trzeci- 29.08 SĄ! ⏸️🥹

    A👧 10.11.2018
    J👧🏼 29.04.2021

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27203

    Wysłany: 6 listopada 2020, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luthienn wrote:
    Nie wiem dlaczego ale spodziewałam się jakiegoś zbereźnego skanu 😂
    Ja też 😂🤣 myślałam, że tyłek odbiła jak w niektórych filmach 🤣😂

    luthienn lubi tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2020, 05:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ja też 😂🤣 myślałam, że tyłek odbiła jak w niektórych filmach 🤣😂
    Taaaa, jak stary wrócił do domu po pracy to pytał się czy ta drukarka ma skaner to on sobie zeskanuje tyłek 😆

    nick nieaktualny, doomi03, Morwa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2020, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Taaaa, jak stary wrócił do domu po pracy to pytał się czy ta drukarka ma skaner to on sobie zeskanuje tyłek 😆

    Hahha 😂

    Dzień dobry w weekend 😀❤️
    Ja dziś jeszcze rozkoszuję się samotnością, bo stary przyjedzie jakoś w ciągu dnia. No i ruszamy z remontem. Dobrze, że nie mamy tego dużo do zrobienia, a i w przyszłym tygodniu środa wolna to też będzie można trochę nadgonić. W przyszłym tygodniu pracuję już normalnie z biura, także nie będę musiała siedzieć w tym syfie😀

  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 7 listopada 2020, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka, Kitka Kitka... Gdzie tescior?

    giphy.gif

    568ffd0132631dc13a3a71901e344ca8.gif

    DeafeningImpartialAruanas-max-1mb.gif

    giphy.gif

    nick nieaktualny, Martt95, Agaciorka lubią tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2020, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem bezbłędna. Zrobiłam test i wzięłam jakiś "Zyskaj Zdrowie" i teraz patrzę, że to 25tka 😂 Oczywiście negatywny 😉 Ale 10tka byłaby taka sama 🙃

  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 7 listopada 2020, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Jestem bezbłędna. Zrobiłam test i wzięłam jakiś "Zyskaj Zdrowie" i teraz patrzę, że to 25tka 😂 Oczywiście negatywny 😉 Ale 10tka byłaby taka sama 🙃

    Ale mamy synchron... Wywołałam Cię myślami 😛.
    A nie masz żadnej 10 tki w domu?
    Hmm może to nie Kacper czekał na Ciebie tylko Ty na Kacpra 🤔 xD... Bo on dzisiaj raczej nie wyskoczy bo już mamy na dziś duet rodzących jak to nam się ostatnio ciagle zdarza rodzic w parach xD.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2020, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Ale mamy synchron... Wywołałam Cię myślami 😛.
    A nie masz żadnej 10 tki w domu?
    Hmm może to nie Kacper czekał na Ciebie tylko Ty na Kacpra 🤔 xD... Bo on dzisiaj raczej nie wyskoczy bo już mamy na dziś duet rodzących jak to nam się ostatnio ciagle zdarza rodzic w parach xD.

    Mam jeszcze pinka i norda, ale siuśki wylane 😂

    Doomi jeśli jest tak jak piszesz to jeszcze jutro mamy szansę z Kacpim połączyć siły 😁

    nick nieaktualny, doomi03 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2020, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny FERRYTYNA wg rekomendacji PTG minimum 60 mcg/l - nie wiem czy kiedyś tutaj pisałyśmy o tym 🤔

  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 7 listopada 2020, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Dziewczyny FERRYTYNA wg rekomendacji PTG minimum 60 mcg/l - nie wiem czy kiedyś tutaj pisałyśmy o tym 🤔
    Moja lekarka twierdzi że najlepiej kolo 100 wtedy samopoczucie lepsze i włosy przestają wypadać itd...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2020, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doomi, kto dziś rodzi? 😃

  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 7 listopada 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Mam jeszcze pinka i norda, ale siuśki wylane 😂

    Doomi jeśli jest tak jak piszesz to jeszcze jutro mamy szansę z Kacpim połączyć siły 😁

    To czekajmy do jutra 😂 może to przeznaczenie ze pomyliłaś teraz te testy 😂... 25 miala prawo nie wyjść 😛
    Ja dziś kręcę się caly dzień na piłce to może ruszymy małego uparciucha.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 7 listopada 2020, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Doomi, kto dziś rodzi? 😃

    Kasia zaczęła w nocy i Nowastaraczka ma mieć CC.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Myszka91 Autorytet
    Postów: 949 750

    Wysłany: 7 listopada 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry Bozenki!

    Powiedzcie, czy istnienie wrogiego sluzu mozna stwierdzić tylko na podstawie badania po stosunku czy jakoś z krwi również?
    Kitka przypomniałaś mi o ferrytynie i planuje ja zrobic w przyszlym tygodniu razem z żelazem. Czy cos jeszcze polecacie zrobic?

    Starania od: 1.2020

    🖤CB 01.2021
    🖤CP 10.2021( jajowodowa lewostronna, jajowód zachowany)
    💚24.02.2022 naturalny cud
    💚08.10.2022 Ignaś 2920g, 53cm
    💚10.05.2024 Tymek 3400g, 53cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2020, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka z krwi to ASA - przeciwciała przeciwplemnikowe.

    Myszka91 lubi tę wiadomość

‹‹ 1758 1759 1760 1761 1762 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ