Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przygody tytułowej "Bożeny"
Odpowiedz

Przygody tytułowej "Bożeny"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mam wyniki badań ☹️ jutro umówiona telewizyta u endokrynologa. No i czekamy na wizytę w klinice.

    0758a331c69d.jpg

    f850ca5c565f.jpg

  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belie masz pcos? Wysokie to AMH 🤔

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka91 wrote:
    Pszczolko jakie dokładnie problemy sa u Twojego męża? Skoro dzis owulak pozytywny to chyba nawet lepiej ze bzyk dopiero jutro. Lepsza armia się szykuje😊
    Mała ilosc ( ostatnio chyba 1 z czymś w 1ml) ,mało ruchliwe, morfologia 0, 🙄

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Belie masz pcos? Wysokie to AMH 🤔

    No właśnie nigdy nikt mi nie mówił, żebym miała PCOS, ale pewnie mam.😐

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17070 27159

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belie wrote:
    Ja już mam wyniki badań ☹️ jutro umówiona telewizyta u endokrynologa. No i czekamy na wizytę w klinice.
    Koniecznie się umów. Krzywe nie za fajne.. insulina na czczo wysoka, później też nie zachwyca... stwierdza Ci zapewne hiperinsulemię i insulinooporność . Zapewne dostaniesz metforminę, zalecenie diety z niskim IG i ruchu. Ft3 fajne , ft4 niskie. Prolaktyna i tsh spoko. Reszta tez.

    preg.png
  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belie wrote:
    No właśnie nigdy nikt mi nie mówił, żebym miała PCOS, ale pewnie mam.😐
    Jak masz swoje owulacje to nie ma się chyba czym martwić. Zobaczysz co lekarz na to powie 😉

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Koniecznie się umów. Krzywe nie za fajne.. insulina na czczo wysoka, później też nie zachwyca... stwierdza Ci zapewne hiperinsulemię i insulinooporność . Zapewne dostaniesz metforminę, zalecenie diety z niskim IG i ruchu. Ft3 fajne , ft4 niskie. Prolaktyna i tsh spoko. Reszta tez.

    No już jutro mam telekonsultację z endokrynologiem.☹️
    Napisałam już na czacie i wysłałam wyniki badań.
    Jeszcze to AMH 😭

    Przy tym wszystkim jeszcze stary ma kiepskie wyniki😭

    Aż mnie głowa rozbolała z tego wszystkiego ☹️

  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie czystość czysta, przynajmniej jedno z głowy na najbliższe 3 msc 🙂

    nick nieaktualny, Agaciorka, Morwa, Joan, Myszka91, Pszczolka36l, eszanka, luthienn, LILKA lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • Agaciorka Autorytet
    Postów: 3564 3945

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siskaa wrote:
    U mnie czystość czysta, przynajmniej jedno z głowy na najbliższe 3 msc 🙂
    U was wymazy są ważne 3 miesiące ?

    IVF 2021 🍀
    13.03 punkcja jajników ☺️
    18.03 transfer "skocznej" blastki 4.2.2 🍀
    24.03 6dpt beta 48.7mIU/ml
    8dpt 133.9 mIU/ml
    11dpt 358,1 mIU/ml
    8.04 21dpt jest maleństwo 1,3mm i serduszko ❤️
    22.04 fasolka 1,27cm 😍❤️🍀
    26.05 12tc+4 badanie prenatalne wszystko ok ❤️😍
    09.12.2021 3420g szczęścia 54cm miłości ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️ (5.2.2, 4.2.2, 4.3.3)

    bhywmg7yzetvsevi.png
  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaciorka wrote:
    U was wymazy są ważne 3 miesiące ?
    Czystość 3 msc, MUCHA rok :)

    Agaciorka lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Jak masz swoje owulacje to nie ma się chyba czym martwić. Zobaczysz co lekarz na to powie 😉

    Ostatnio miałam potwierdzoną monitoringiem. Nie chodze regularnie na monitoringu, tylko raz byłam.
    Cykle mam 26-30 dni
    Miesiączki mam raczej skąpe. Dwa dni takiego krwawienia plus 4 dni takiego plamienia.

    Dobrze, że mam jutro wizytę, to nie zdążę się za dużo naczytać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2021, 20:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILKA wrote:
    Madziu, ale to znaczy że owulacja była chyba co?
    Tak mi się wydaje, że prawie 10 te 11dpo to chyba raczej świadczy o owulacyjnym cyklu, co Wy Bożeny myslicie?
    W tamtym cyklu takiego proga miałam 5/6 dpo.
    To w takim razie co to jest to czarne coś? 😂

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17070 27159

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belie wrote:
    No już jutro mam telekonsultację z endokrynologiem.☹️
    Napisałam już na czacie i wysłałam wyniki badań.
    Jeszcze to AMH 😭

    Przy tym wszystkim jeszcze stary ma kiepskie wyniki😭

    Aż mnie głowa rozbolała z tego wszystkiego ☹️
    Spokojnie wszystko jest do unormowania ;) A akurat amh bym się nie martwiła. Lekarze lubią takie AMH bo przeważnie u takich pacjentek jest dobra odpowiedź na stymulacje. Ja też miałam wysokie AMH jak podchodziłam do invitro i wystymulowali mi 38 oocytow ;) Martwić mogłabyś się gdybyś miała zbyt niskie AMH. A co do tych skąpych @ . Badalas proga w 2 fazie cyklu ? Czesto przez niewydolność ciałka żołtego moga byc wlasnie skąpe @ . Głowa to góry, jesteś na początku diagnostyki a znając wroga lepiej z nim walczyć niż gdybyś miała walczyć z nim po omacku. Nie patrz na to jako była by to kolejna kłoda pod nogi tylko patrz tak jakby właśnie udało Ci się jedną obejść ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Kamcia Autorytet
    Postów: 1402 1229

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    W tamtym cyklu takiego proga miałam 5/6 dpo.
    To w takim razie co to jest to czarne coś? 😂
    Madziu mi to jednak wygląda na torbiel... 😐 Oczywiście chciałabym się mylić.

    JA 34l, starania 2lata.
    11.2019 laparo torbieli endom. obu jajników

    19.12.2020 - 12dpo ⏸️
    21.12.2020 - 14dpo - beta 60,74 prog. 28,880
    23.12.2020 - 16dpo - beta 147,41 prog. 16,630 (kropek 2mm)
    28.12.2020 - 21 dpo - beta 1447,12 🤩🤩🤩 prog. 26,830
    07.01.2021 - fasolka 4,7mm i mamy ♥

    03.07.2020 INV 😔
    23.07.2020 HSG

    AMH 0,5
    MTHFR_667C>T hetero
    MTHFR_1298A>C hetero
    PAI-1 4G hetero
    ANA,ASA.AOA ujemne
    KOAGULANT TOCZNIA ujemny
    KIRy Genotyp AA.
    HLA-C meża C2 homoz.
    Komórki NK: 18,42%, 315 ul (liczba)
    Aktywność NK: 25,4%

    3jvzj48a47aj4h5r.png
  • Myszka91 Autorytet
    Postów: 949 750

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolko u nas tez w 1 ml 7 mln w nasieniu i biochem się udal. Nie trac nadziei kochana✊

    Belie ja tez uważam, że wszystko jest do ogarnięcia. Dostaniesz metformine, coś na stymulacje i ciaza gotowa💚

    nick nieaktualny, Pszczolka36l lubią tę wiadomość

    Starania od: 1.2020

    🖤CB 01.2021
    🖤CP 10.2021( jajowodowa lewostronna, jajowód zachowany)
    💚24.02.2022 naturalny cud
    💚08.10.2022 Ignaś 2920g, 53cm
    💚10.05.2024 Tymek 3400g, 53cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia wrote:
    Madziu mi to jednak wygląda na torbiel... 😐 Oczywiście chciałabym się mylić.
    Skąd ona by się wzięła? Ja nigdy torbieli nie miałam :P

  • Pewska Autorytet
    Postów: 1762 1291

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu ja tez w zyciu nie mialam, a w pazdzierniku bum, torbiel. Wyszla razem z okresem ze tak powiem :P

    2017 - syn 💙
    2019 - poronienie
    2020 - 2x cb
    2021 - cb

    2021-
    08.07 - II 🍀
    9.07 - Beta 40 mlU 🍀
    12.07 - Beta 310 mlU 🍀
    15.07 - Beta 590 mlU
    19.07 - Beta 1200 mlU
    23.07 - 5t3d pęcherzyk 7mm 🍀
    30.07 - 6t3d 0,5 cm Cudu 😍
    06.08 - 7t3d 1,1 cm Maleństwa ❤
    18.08 -9t1d 2,3 cm Dzieciątka ❤
    09.09 - 12t2d 5,47cm Szczęścia 💗
    02.11 - 20t0d 380g Radości 💗
    16.12 - 26t2d 1000g Miłości 🍓
    14.01 - 30+3 1600g Dzidziusia 👶
    16.02 - 35+1 2500g Córeczki 🍓
    15.03 - córcia 💗

    2023-
    16.06 - 10mm Cudu z ❤

    preg.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Spokojnie wszystko jest do unormowania ;) A akurat amh bym się nie martwiła. Lekarze lubią takie AMH bo przeważnie u takich pacjentek jest dobra odpowiedź na stymulacje. Ja też miałam wysokie AMH jak podchodziłam do invitro i wystymulowali mi 38 oocytow ;) Martwić mogłabyś się gdybyś miała zbyt niskie AMH. A co do tych skąpych @ . Badalas proga w 2 fazie cyklu ? Czesto przez niewydolność ciałka żołtego moga byc wlasnie skąpe @ . Głowa to góry, jesteś na początku diagnostyki a znając wroga lepiej z nim walczyć niż gdybyś miała walczyć z nim po omacku. Nie patrz na to jako była by to kolejna kłoda pod nogi tylko patrz tak jakby właśnie udało Ci się jedną obejść ;)

    Morwa tak badałam i też jest słaby. Biorę dupka. W tym cyklu też planuje powtórzyć go też.

    Dzięki dziewczyny 😘 Kochane jesteście. No dobrze, że poznaje wroga, ale u mnie do już dużo tych wrogów już dlatego mnie to martwi.

    No nic może te wyniki mnie zmotywują do lepszego jedzenia i większego ruchu.

  • Kamcia Autorytet
    Postów: 1402 1229

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Skąd ona by się wzięła? Ja nigdy torbieli nie miałam :P
    Wygląda jak torbiel krwotoczna, owulacja była ale niestety pękający pęcherzyk mógł zassać krew z uszkodzonego naczynka i stąd torbiel/ewentualnie torbiel ciałka żółtego. Co by nie było powinno zniknąć po miesiączce. My kobiety mówimy ze nigdy nie miałyśmy torbieli a to tak naprawdę częsta sprawa. My nie wiemy że je mniewamy 😉

    JA 34l, starania 2lata.
    11.2019 laparo torbieli endom. obu jajników

    19.12.2020 - 12dpo ⏸️
    21.12.2020 - 14dpo - beta 60,74 prog. 28,880
    23.12.2020 - 16dpo - beta 147,41 prog. 16,630 (kropek 2mm)
    28.12.2020 - 21 dpo - beta 1447,12 🤩🤩🤩 prog. 26,830
    07.01.2021 - fasolka 4,7mm i mamy ♥

    03.07.2020 INV 😔
    23.07.2020 HSG

    AMH 0,5
    MTHFR_667C>T hetero
    MTHFR_1298A>C hetero
    PAI-1 4G hetero
    ANA,ASA.AOA ujemne
    KOAGULANT TOCZNIA ujemny
    KIRy Genotyp AA.
    HLA-C meża C2 homoz.
    Komórki NK: 18,42%, 315 ul (liczba)
    Aktywność NK: 25,4%

    3jvzj48a47aj4h5r.png
‹‹ 1935 1936 1937 1938 1939 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ