X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne punkty pod wykresem
Odpowiedz

punkty pod wykresem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MMA Przyjaciółka
    Postów: 105 126

    Wysłany: 5 listopada 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny, jestem tu nowa choć może powinnam była zalozyc konto tu juz wczesniej bo mam juz 7 cykli starań za sobą i ciąży nie ma:(, teraz zaczelam 8 cykl, mam nadzieje ze szczesliwy. mam do was pytanie, ja pod swoim wykresem mam punkty w których moge zazanczac tylko do testu ciazowego a widzialam u Was ze macie tez takie jak bol piersi, bol glowy, zaparacia, zmeczenie itp, jak to zrobic zebym i ja to miala pod swoim wykresem i mogla zaznaczac? pozdrawiam Was wszystkie :)

    Ania_84, rybka lubią tę wiadomość

    uwo9gov3korvf4ga.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 5 listopada 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kliknij na dany dzien - i w zakładce objawy powinnas miec :)

    A jak czesci nie masz - to klikasz w objawach edytuj pola i wybierasz te ktor cie interesuja :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2013, 18:11

    rybka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Frelka Ekspertka
    Postów: 123 56

    Wysłany: 5 listopada 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak klikniesz w dany dzień wyskoczy Ci okno dialogowe z różnymi zakładkami. Trzecia z nich to objawy i tam mozesz sobie to zaznaczyc.

    Aniołek [*] 21.11.2013, 5 tc
    Krupeczka <3 29.08.2015
    0e8cf70093.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 5 listopada 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:) jak zaznaczasz temperaturę to masz jeszcze inne zakładki do otworzenia "obserwacje, testy , objawy...


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 5 listopada 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam nowa staraczke ;-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ