X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pytanie do dziewczyn, które piły zioła Sroki i doczekały się II kresek
Odpowiedz

Pytanie do dziewczyn, które piły zioła Sroki i doczekały się II kresek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • unia83 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 24 lutego 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak długo piłyście zioła w tym szczęśliwym dla Was cyklu?? Chodzi mi o to czy na wypadek poczęcia te zioła nie spowodują poronienia. Nie wiem czy pić je do owulacji czy przez cały cykl. Większość z Was pisze, że przez cały ale gdyby się udało to nie chcę tego popsuć... Proszę o pomoc bo nie wiem czy dziś wypić:)

  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 24 lutego 2013, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pije pierwszy cykl narazie mam 27 dzień. za tydzień jak nie przyjdzie @ to robie tescik, jak będzie pozytywny to odstawiam ziólka.

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 26 lutego 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaczełam pić zioła o. sroki od tego cyklu a dokładnie od 6dc bo wtedy mi akurat przyszły, a czy coś dadzą to się okaże. Czekam na jakieś mam nadzieje pozytywne efekty ;)

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • dodziulek Koleżanka
    Postów: 35 21

    Wysłany: 26 lutego 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pije 3 cykl i narazie sie nie udało, po tym cyklu miesiąc przerwy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pije drugi cykl, ale robie przerwę w okolicach owulacji, choć podobno nie trzeba;)

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 26 lutego 2013, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również pije zioła ojca sroki i to mój 2 cykl ale miedzy jednym a drugim cyklem zrobiłam 3 miesięczna przerwę bo brałam CLO i nie chciałam mieszać. Rozmawiałam z dziewczyną która je tez piła i jej się udało ale mówiła mi że na efekty trzeba długo czekać. Zioła pije się przez cały cykl.

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • kwiatek2004 Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 28 lutego 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się udało dzięki ziołom w pierwszym cyklu tylko niestety poroniłam. Teraz znowu piję pierwszy cykl zioła.

    oncf7ddlzcuroo8c.png

    f2wl3e5epqqifoai.png
  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 1 marca 2013, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi sie udalo w pierwszej ciazy moja corcia ma juz 3 latka:) teraz niestety nie pomogly.

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
  • karola1986-21 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 października 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piłam ziołą 3 cykle, niestety w ciąży nie jestem ale dzieki nim pojawiła się owulacja więc jakiś postęp jest :)

    ile teraz powinnam zrobić przerwy w piciu ziół, miesiąc, dwa ?

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 1 października 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta, a czy poza tymi ziołami brałyście jakieś inne leki typu castagnus, witaminy, wiesiołek? Boję się trochę przedobrzyć a planuję ziółka sobie zapodać :D

    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • C Znajoma
    Postów: 23 32

    Wysłany: 5 października 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję drugi cykl ale tylko do końca dni płodnych.Tylko dlatego że strasznie mnie wysypuje w oklicach ust.Owulacja w drugim cyklu była piękna śluz był czułam jajniki zwłaszcza lewy(a wczesniej monitorowałam dwa miesiące pod rzad i owulacji nie było)do tego robiłam testy owulacyjne i w 16dc były dwie piekne czerwone kreseczki.Jestem pełna nadzieji....

    Bunia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ