X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pytanie odnosnie wynikow badan
Odpowiedz

Pytanie odnosnie wynikow badan

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Milka1986r Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 23 lutego 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wszystkim.

    Od ok 8 miesiecy staramy sie z narzeczonym o dzidziusia, alr bez skutkow. W koncu poszlam do ginekolog, dostalam skierowanie na badania hormonalne. Wyszedl za duzy stan prolaktyny. Dostalam bromergon 1x dziennie + luteine od 16dc przez 10 dni. W poniedzialek czyli 20.02.2017r poszlam do niej na usg. Byl to 14dc. I tak:
    trzon macicy w przodozgięciu 47x33
    Endometrium 8,4mm
    Jajnik prawy 42x25mm z pecherzykiem 12mm
    Jajnik lewy 41x22mm
    Slad wolnego plynu w zatoce douglasa

    Pani ginekolog stwierdzila ze owulacja juz byla, ale skoro tak to skad pecherzyk i plyn jednoczesnie ?
    Po za tym zmartwila sie ze mialam bardzo mala owulacje, takich slow uzylab. Chodzilo jej o to ze sa male jajniki w stosunku do owulacji.
    Prosila abym przyniosla jej wyniki nasienia narzeczonego i wtedy bedzie mogla stwierdzic czy mam brac clostilbegyt na wywolanie owulacji oraz czy wylonac usg okoloowulacyjne.

    Powiedzcie mi prosze co sadzicie o tych wynikach?
    W koncu byla ta owulacja czy nie? Za mala czy odpowiednia?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ