Forum Starając się - ogólne Ranking lekarzy Warszawa
Odpowiedz

Ranking lekarzy Warszawa

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • martaaa24 Koleżanka

Wysłany: 17 marca 2014, 13:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, tutaj proszę dziewczyny wpisujcie swoich lekarzy, swoje odczucia, cenę wizyt, monitoringów no i oczywiście skutki leczenia. Liczę na waszą pomoc. Jestem na etapie zmiany lekarza, leczyłam się do tej pory państwowo na Pl. Starynkiewicza, po pierwszej nieudanej naturalnej inseminacji chyba się poddaję, każda kobieta traktowana jest tak samo. Brak wizyty po inseminacji, czy pęcherzyk w ogóle pęka... A wiadomo jeszcze że państwowo to w godzinach pracy, moja pula urlopu jest na wyczerpaniu. Pozdrawiam wszystkie staraczki :)

Staramy się od września 2012...
    Styczeń HSG- niedrożny prawy
    28 Luty- 1 IUI - nie
  • kierzynka Autorytet

Wysłany: 18 marca 2014, 12:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Robert Kulik z kliniki ZDROVA - polecam ponieważ ma fajne podejście do pacjentek i pacjentów, ma dobry sprzęt i jest ogólnie bardzo dobrym lekarzem.

qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Gwiazdeczka27 Autorytet

Wysłany: 25 marca 2014, 18:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę polecić dr Łukasza Lewczuka, wspaniały lekarz, który podchodzi z pasją do swojego zawodu, jest uprzejmy, cierpliwy, odpowiada na wszystkie pytania, ma dobry sprzęt, wnikliwie wszystko sprawdza. Zresztą można o nim wyczytać same pozytywne opinie :)

mhsvp07w3ex0n696.png
  • Arowana14 Debiutantka

Wysłany: 28 sierpnia 2014, 13:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę Ci polecić stomatologa z okolic Warszawy, a konkretnie z Pruszkowa, ale z dojazdem nie ma problemu. Z centrum Warszawy można tam dojechać można kolejką WKD w zaledwie 19 minut. Jakiś czas temu leczyłam się u nich i naprawdę polecam. Klinika nazywa się Dental-Design Jaworska. Posiadają najnowszej generacji sprzęt, pracują u nich sami najlepsi lekarze. Ogólnie bardzo wysoki poziom. Ceny też niestety nie są najmniejsze, ale jeżeli chcesz mnie raz, a porządnie wyleczone zęby, to naprawdę warto się do nich udać. No i plusem jest również fakt, że wszyscy tamtejsi lekarze i higienistki pracują w lupach stomatologicznych. Pozwala to na prace w powiększeniu, co znacznie większa skuteczność leczenia.

Aga
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego