X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 93 (staraczki)
Odpowiedz

Rocznik 93 (staraczki)

Oceń ten wątek:
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty nie czekaj, czym szybciej tym lepiej. Ja powinnam dziś mieć @ wg mnie, jutro wg ovu i kalendarzyka w telefonie. Dziś na pewno nie będzie, bo tego nie czuję. Jak się dłużej spóźni i będzie na tą wizytę u profesora to się chyba wścieknę. Ale @ to @, lubi być złośliwa.

    Dziś w nocy moja bratowa urodziła, matko jakie małe cudo. Cały ranek gapiłam się na jego zdjęcie, dopiero teraz zrozumiałam jakby bardzo chciała mieć takiego malucha... Chyba instynkt macierzyński mi się załącza.

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4cykl z clo prawdopodobnie ostatni i w tym cyklu będę w ciąży :)

    Szatynka moja bratowa urodziła początkiem czerwca i dopiero teraz zdecydowaliśmy się żeby pojechać do nich ,troche bylo to dla nas ciężkie my zaczęliśmy sie starać a tu zaraz okazało sie ze jest w ciąży ona zdążyła urodzić a u nas dalej nic , i nie mamy ochoty słuchać tekstów kiedy wy zrobicie dziecko na co czekacie itp. Ale kiedys trzeba jechac , Oczywiście cieszymy sie ich szczęściem:)

    age.png
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    4cykl z clo prawdopodobnie ostatni i w tym cyklu będę w ciąży :)

    Szatynka moja bratowa urodziła początkiem czerwca i dopiero teraz zdecydowaliśmy się żeby pojechać do nich ,troche bylo to dla nas ciężkie my zaczęliśmy sie starać a tu zaraz okazało sie ze jest w ciąży ona zdążyła urodzić a u nas dalej nic , i nie mamy ochoty słuchać tekstów kiedy wy zrobicie dziecko na co czekacie itp. Ale kiedys trzeba jechac , Oczywiście cieszymy sie ich szczęściem:)

    Z takim nastawieniem będziesz!

    Ja się ogromnie cieszę na nowego bobasa w rodzinie, myślę, że da trochę potrzymać :D :D :D
    A po za tym cieszę się, bo dwójka poprzednich urodziła się chora i musieli być zabieranych do specjalistycznych szpitali i tam długo leczeni, a ten maluch ufff jest zdrowy. A bardzo się tego obawialiśmy i kilka razy dzwoniłam do brata z byle pretekstem się upewniać czy dalej wszystko ok. Więc czekam aż wyjdą i odwiedzę ich w domu :)

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynkowato wrote:
    Z takim nastawieniem będziesz!

    Ja się ogromnie cieszę na nowego bobasa w rodzinie, myślę, że da trochę potrzymać :D :D :D
    A po za tym cieszę się, bo dwójka poprzednich urodziła się chora i musieli być zabieranych do specjalistycznych szpitali i tam długo leczeni, a ten maluch ufff jest zdrowy. A bardzo się tego obawialiśmy i kilka razy dzwoniłam do brata z byle pretekstem się upewniać czy dalej wszystko ok. Więc czekam aż wyjdą i odwiedzę ich w domu :)
    Najważniejsze że maluch zdrowy :) będziesz na pewno dobrą ciocią :) u mnie od maja co moj cykl rodzi się dziecko,w poniedziałek zaczęłam nowy cykl i w poniedziałek urodziła koleżanka a jeszcze jakoś koniec lipca rodzi kuzynka ,gdzieś w srodku robi się przykro bo ja ciągle widzę jedną kreskę i pojawia się u kogoś bobas , ale to chyba normalne bo tak naprawdę cieszę się ich szczęściem i wierzę że niedługo to oni będą cieszyć się moim szczęściem :)

    Czy wy też dzisiaj czujecie się źle ?wstałam z zawrotami głowy cały czas jest mi duszno niedobrze czuje się jak bym była pijana a wszystko przez tą pogodę.

    age.png
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety pogoda jest okropna ;/ słonce słońce, lubię. Ale ta duchota. Chłopak z którym jeżdżę do pracy ma takie lekkie objawy astmy i bałam się czasem, że się udusi, tak ciężko mu się oddychało :O uspokajał, to normalne.
    Ale sercowcom, astmatykom współczuję.
    Jeszcze rano przed pracą byłam u cioci, zagipsowali ja, bo złamała kręgosłup. na 4 miesiące! Biedna, nawet się umyć nie może. Wyobrażacie sobie w te lato w takim gipsie? Nie dziwie jej się, że sobie psychicznie z tym nie radzi...

    Welonka, ja się dziś czuję dobrze, ale ja tak mam właśnie, że czym cieplej to czuję się dobrze, więc na mnie nie ma co patrzeć.

    Welonka wspominałaś o wynikach męża? Czy przegapiłam?

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    współczuje cioci ;(przy takich upałach w gipsie masakra. Ja mam na odwrót im cieplej to dla mnie gorzej nie znoszę upałów zaraz robi mi się duszno słabo.

    wyniki narzeczonego wyszły chyba dobrze morfologia prawidłowe plemniki 8%
    żywotność 77% , ruch postępowy 62% całkowita liczba plemników 542,9mln/ejak.
    Tylko właśnie wyszły nam bakterie na wyniki posiewu jeszcze czekamy , ale konsultowałam się z moim ginem czy mam odstawić clo aż pozbędziemy się bakterii to kazał przyjmować dalej. wtorek/środa chce wybrać sie na monitoring zobaczymy jak podejdzie do sprawy czy przepisze cos narzeczonemu czy mi też zaleci posiew czy nic z tym nie zrobi.

    age.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty rób badania, szybciej będzie wiadomo co i jak :)
    Szatynkowato gratuluje maleństwa w rodzinie :* Współczuje bardzo cioci, z kręgosłupem nie ma żartów :(
    Welonka trzymam mocno kciuki żebyś za miesiąc zobaczyła dwie kreseczki :) Wyniki narzeczonego wyglądają dobrze, ciekawe jak ten posiew. Mój ma morfologie 4% na granicy normy, bierze witaminy na poprawę już 3 miesiąc. Zobaczymy czy coś to pomoże.
    Ja nie lubię jak jest aż tak ciepło, mojemu organizmowi to nie służy. Jak bywam u siostry w Hiszpanii to zawsze jestem chora, gorączka, katar, ból gardła. Duphaston chyba daje mi za dużo objawów ciążowych, codziennie coś nowego mi wychodzi. Dzisiaj mam mały spadek temp, myślałam że ewentualny spadek będzie dopiero jak go odstawie a nie w trakcie brania. Nie wiem może źle myślę ale po mojemu to chyba skoro cały czas progesteron jest wyższy to i temp wyższa.

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka mam nadzieję, ze szybko się uporacie z bakterią :) Może jest niegroźna :) Nie znam się kompletnie, ale wiecie co trzeba leczyć :)

    M@zii ten spadek naprawdę mały, chyba bym się nim nie przejmowała.

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynkowato wrote:
    M@zii ten spadek naprawdę mały, chyba bym się nim nie przejmowała.
    Chyba masz racje, za bardzo wszystko przeżywam i analizuje.

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@zii podobno duphaston nie ma wpływu na temperaturę tak samo jak nie wpływa na wynik progesteronu. Ja u siebie tez obserwuje spadek temperatury jak jeszcze przyjmuje . Ale u Ciebie taki spadek jak nie spadek :)

    Jestesmy dobrej myśli,ze szybko tego pozbędziemy się:) ale zdziwiłam sie ze wyszly bakterie bo narzeczony dba o higienę bardzo.

    age.png
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale bakterie to chyba nie tyle co higiena, przecież bakterie można złapać wszędzie i we wszystkim ;)

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szatynkowato bakterie tez są obecne w naszym organizmie i jezeli układ immunologiczny jest slabszy to moze nastąpić ich wzmożone namnażanie ale tez można je złapać tak jak mówisz z powietrza :) ja się borykalam wiele lat z infekcjami układu moczowego a zaczęło sie od zimna.

    Welonka do 4 razy sztuka! Narzeczony dostał już jakis antybiotyk?

    Czy u was tez tak paskudnie za oknem?

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś jest ładnie, słoneczko, wiaterek, taką pogodę lubię :) Wczoraj było okropnie duszno później burza, zerwało nam linie napięcia i nie mieliśmy prądu od 15 :/ włączyli jakąś godzinę temu. Masakra bez prądu, nie da się nic zrobić.
    Poszłam dziś na bete ale chyba niepotrzebnie bo test rano wyszedł negatywny.

    Britty ja też często miała infekcje układu moczowego, teraz odpukać dłuższy czas mam już spokój a bywało tak że nie mogłam normalnie funkcjonować z pracy się zwalniałam. U mnie pomogła zmiana bielizny, odkąd nosze bawełnianą i nie stringi to mam spokój.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2017, 11:53

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 1 lipca 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zmiana bielizny podziałala tylko na infekcje pochwy na u. Moczowy niestety tylko antybiotyk mi pomagał. Ale od kiedy pije krwawnik jest o wiele lepiej. Cieszę sie ze u ciebie tez lepiej. :) kiedy będziesz miała wyniki bety?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2017, 09:27

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 1 lipca 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj już miałam, ale nie było się czym chwalić. 0.2 :(

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 1 lipca 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi :( na pewno lipiec bedzie szczęśliwy!! Będziemy razem testować ;)

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 1 lipca 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje :) w przyszłym tygodniu idę do gina sprawdzić czy torbiel się wchłonęła, jak tak to bedziemy stymulować owu :)

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 4 lipca 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejcia co taka cisza??

    U mnie cos dziwnego sie dzieje na wykresie. Przez ten długaśny cykl, ovu noe wie kiedy wyznaczyć mi owulacje ja juz sama nie wiem kiedy miała dni płodne :-o

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 4 lipca 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza babcia zmarła w czwartek. Nie odzywałam się, same rozumiecie. Dziadek okropnie to przeżywa, zresztą my wszyscy też.
    Niby leżała w szpitalu i każdy się spodziewał ale... Wczoraj był pogrzeb.

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 4 lipca 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly bardzo mi przykro. Wyrazy współczucia dla Was <3 babcia teraz będzie czuwać nad Wami z góry <3

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ