X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 93 (staraczki)
Odpowiedz

Rocznik 93 (staraczki)

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 22 lutego 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@ziii wrote:
    A ja jestem protetykiem słuchu, robię badania słuchu, dobieram aparaty itp. Tzn właśnie odchodzę z tej pracy co dalej będę robić tego jeszcze nie wiem ;)

    A czemu odchodzisz ?

  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 22 lutego 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    A czemu odchodzisz ?
    Za dużo nerwów kosztuje mnie ta praca. Po za tym chcę wyjechać do siostry do Hiszpanii, za miesiąc rodzi i chcę jej pomóc przy córeczce a nie dało by się tego pogodzić z pracą.

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 22 lutego 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@ziii wrote:
    Za dużo nerwów kosztuje mnie ta praca. Po za tym chcę wyjechać do siostry do Hiszpanii, za miesiąc rodzi i chcę jej pomóc przy córeczce a nie dało by się tego pogodzić z pracą.
    Ooo Hiszpania :) Mieszkałam 8 lat jako dzieciak, od 10-18 rż :)

    Ja w życiu zapierdzielam fizycznie :p Razem z mężem pracujemy w fabryce w Niemczech, mieszkamy przy samej granicy więc do pracy mamy kilka minut. No narazie ambicje musiałam schować do kieszeni bo chcieliśmy się wybudować co się udało, mam córkę i trzeba bylo zadbać o jej byt najpierw :) Później w kolejnosci dziecko i jak malenstwo skonczy rok, chcę zacząć studiować i zająć się czymś ambitniejszym, niestety na pewno za o wiele mniejsze pieniądze niz teraz, ale trudno. Wiedziałam że praca w fabryce to etap przejściowy w jakims celu :) a tu widzę same wykształcone mamuśki, super :)

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Invis wrote:
    Ooo Hiszpania :) Mieszkałam 8 lat jako dzieciak, od 10-18 rż :)

    Ja w życiu zapierdzielam fizycznie :p Razem z mężem pracujemy w fabryce w Niemczech, mieszkamy przy samej granicy więc do pracy mamy kilka minut. No narazie ambicje musiałam schować do kieszeni bo chcieliśmy się wybudować co się udało, mam córkę i trzeba bylo zadbać o jej byt najpierw :) Później w kolejnosci dziecko i jak malenstwo skonczy rok, chcę zacząć studiować i zająć się czymś ambitniejszym, niestety na pewno za o wiele mniejsze pieniądze niz teraz, ale trudno. Wiedziałam że praca w fabryce to etap przejściowy w jakims celu :) a tu widzę same wykształcone mamuśki, super :)

    Czekam na Twój wynik :D

    Ja kończę psychologię w czerwcu, bronie się lipiec- sierpień, chociaż coraz częściej myślę o wrześniu. Bo dopiero za dwa tygodnie zaczynam badanie, a muszę przebadać 100 osób.

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 22 lutego 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Dziewczyny co robicie w życiu na co dzień? :)
    Tak się zastanawiam :D
    ja chodzę do szkoły policealnej na kierunek higienistka stomatologiczna ;)


    Gigi gratuluję pozytywnego testu ciążowego :)

    a Tobie Kara93 gratuluję tak pięknej bety ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 11:56

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrezygnowałam ze studiów po 1 semestrze :) logistyke studiowałam nie spodobało mi się :) nie potrafię się określić co bym chciała robić w życiu. Najważniejsze dla mnie jest żeby stworzyć kochającą się rodzinę. Jestem trochę zacofana jeśli chodzi wygląd współczesnej rodziny, mogłabym zajmować się domem i wychowywać dzieci, jak taka matka polka :)

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny melduje @ :(

  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatSim wrote:
    Dziewczyny melduje @ :(

    U mnie tak samo dzis okres :-( wspolczuje... :-(

    PatSim lubi tę wiadomość

  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatSim wrote:
    Dziewczyny melduje @ :(

    Kochana następny cykl będzie Twój :* Zobaczysz :) Ja wynik bety odbieram dopiero po 15, dam znać.

    Dla mnie też najważniejsze jest stworzenie prawdziwej fajnej rodzinki. W sumie już ją mam, teraz staramy się o powiększenie :P Nawet miesiąc temu kupilismy psa, żeby nie myśleć tak obsesyjnie o ciąży i chyba pomogło coś... :)

    Aczkolwiek nie wyobrazam sobie nie mieć pieniędzy zarobionych przez siebie. Muszę zarabiać i tyle. Na szczęście da się to wszystko połączyć.

    PatSim, M@ziii lubią tę wiadomość

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@ziii wrote:
    Za dużo nerwów kosztuje mnie ta praca. Po za tym chcę wyjechać do siostry do Hiszpanii, za miesiąc rodzi i chcę jej pomóc przy córeczce a nie dało by się tego pogodzić z pracą.

    a powiedz mi co sądzisz o tym zawodzie?

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja obecnie jestem dopiero na 1 roku i do końca jeszcze nie jestem pewna czy to był dobry wybór. Po szkole średniej skończyłam policealną terapeutę zajęciowego.

    Invis też nie wyobrażam sobie nie mieć swoich pieniędzy, nie chciałabym być uzależniona finansowo od faceta:)Oboje pracujemy i rozkręcamy wspólnie swoje gospodarstwo.
    My jesienią wzięliśmy sobie psa takiego jak mój chciał, na razie to młody psina ale cały czas zastanawiam się jaki będzie jak dorośnie , mamy jeszcze kota:D

    age.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie też najważniejsza jest rodzinka, uwielbiam takie manualne prace w domu wiele rzeczy robię sama, ale chce dorzucać coś do wspólnej skarbonki:)

    PatSim i Bibiś głowa do góry następny cykl będzie nasz. Co sie odwlecze to nie uciecze :)

    PatSim lubi tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 22 lutego 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept no niestety moj cykl moze bedzie az za pare msc bo maz za graniaca :-( ale mam.nadzieje ze za te pare msc zobacze 2 kreseczki ;-)

  • Kara93 Ekspertka
    Postów: 213 171

    Wysłany: 22 lutego 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z @ tulę.

    Ja bym chciała po skończonych studiach zacząć pracę w biurze projektowym, projektować systemy wodno-kanalizacyjne domów i zrobić uprawnienia :)

    ♥ 28.10.2017 ♥
    n59yupjyj6h97u00.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 22 lutego 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    a powiedz mi co sądzisz o tym zawodzie?
    Według mnie to nie jest zawód dla każdego, trzeba być bardzo ale to bardzo cierpliwym. Jak ktoś jest brzydliwy to też odradzam ;) ogólnie to zależy też gdzie się pracuję, bo u mnie np jest tak że bardzo cisną na budżet żeby robić. A ja nie mam niestety serca tak wciskać żeby tylko sprzedać. Chciałabyś pracować jako protetyk? :)

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 22 lutego 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibiś wrote:
    Sept no niestety moj cykl moze bedzie az za pare msc bo maz za graniaca :-( ale mam.nadzieje ze za te pare msc zobacze 2 kreseczki ;-)
    oczywiście, że zobaczysz. Wiesz ja myśle, że każdy ma swoj czas i ktoś mądrzejszy od nas tym kieruje:)

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh no tak bede czekala na ten dzien ;-) a jak narazie to juz 2 tabletki wypilam bo miesiaczki to ja mam okrutne :-( jeszcze zawsze mam cykl 28 dni a tu jak na zlosc trzy dni wczesniej okres dostalam dzis :-( masakra

  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babiś współczuję, też mam takie okropne i męczę się okrutnie. Mi pomaga jeszcze picie rumianku, próbowałaś?

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie nie dziękuję. :)
    Czekam na wynik bety. Powinien być po południu czyli w każdej chwili może się pojawić.

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale powiem wam że czuję się jakby @ zaraz miała przyjść :/ ale podobno tak się dziewczyny czują na samym początku ciąży

    Mam na dzieje, że jutro kreska jeszcze zciemnieje i wtedy dodam zdjęcie testów ;)

    Tule wszystkie z @...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 14:20

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ