X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 93 (staraczki)
Odpowiedz

Rocznik 93 (staraczki)

Oceń ten wątek:
  • Aleksandra94 Przyjaciółka
    Postów: 78 31

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Dopiero wczoraj zarejestrowałam sie na tym forum i pozwalam sobie dołączyć do tego wątku (rocznik 94,wiec w sumie podobnie :) ) życzę powodzenia wszystkim stateczkom! Oby udało sie jak najszybciej!
    Ja staram sie od niedawna ,już długi czas marzyłam o dzidziusiu,-ale mój partner dopiero niedawno stwierdził ,ze ro ten właściwy moment. Ogólnie bardzo wariuje ,wkrecilam sobie ,ze jestem niepłodna i dluuuugo nie bede mogła zajść
    W ciąże,nie wiem skąd takie myślenie ,ale meczy mnie to :( Tez tak wwriowalyscie na początku ? Za kilka dni ma przyjsc @ , czuje ,ze w tym cyklu sie nie udało. Jak radzicie sobie z rozczarowaniem ?

    zi13skjopgsx41pb.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej;) witamy Cię u Nas;) moje wariactwo trwa od zawsze do teraz;) a z rozczarowaniem w ogóle sobie nie radziłam;( niestety, ale za każdym razem jak widziałam jedna krechę na teście łapałam dola;(

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Aleksandra94 Przyjaciółka
    Postów: 78 31

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo ale widzę ,ze jednak sie udało :) super! Gratulacje :* który cykl był tym szczęśliwym ?

    zi13skjopgsx41pb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra94 wrote:
    Cześć dziewczyny :) Dopiero wczoraj zarejestrowałam sie na tym forum i pozwalam sobie dołączyć do tego wątku (rocznik 94,wiec w sumie podobnie :) ) życzę powodzenia wszystkim stateczkom! Oby udało sie jak najszybciej!
    Ja staram sie od niedawna ,już długi czas marzyłam o dzidziusiu,-ale mój partner dopiero niedawno stwierdził ,ze ro ten właściwy moment. Ogólnie bardzo wariuje ,wkrecilam sobie ,ze jestem niepłodna i dluuuugo nie bede mogła zajść
    W ciąże,nie wiem skąd takie myślenie ,ale meczy mnie to :( Tez tak wwriowalyscie na początku ? Za kilka dni ma przyjsc @ , czuje ,ze w tym cyklu sie nie udało. Jak radzicie sobie z rozczarowaniem ?
    Witaj! U mnie było trochę inaczej, bo od 2012 mam stwierdzone PCOS, więc automatycznie wiedziałam, że jestem niepłodna, jednak jestem w trakcie studiów, więc dałam sobie czas na naturalne zajście. No i tak minęło prawie dwa lata. Później zaczęły się badania i wyszło oprócz PCOS, niedoczynność tarczycy i problemy z insulina.

  • Chilla Debiutantka
    Postów: 15 10

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór wszystkim :)

    Skoro 94rocznik też przyjmujecie, to pozwalam sobie dołączyć. :)

    Sept lubi tę wiadomość

  • Aleksandra94 Przyjaciółka
    Postów: 78 31

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patsim - to niezbyt ciekawie ,ale dostałaś jakieś leki ,które maja pomoc w zajściu w ciąże ? Wybacz ,ale jestem zielona w tej kwestii,bo sama nie miałam wykonywanych takich badań.

    Chilla - witam rówieśniczko :)

    zi13skjopgsx41pb.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Chilla;)
    Nam się udało w 9 cyklu, ale nie jesteśmy dobrym przykładem ponieważ mój mąż palił i właściwie dopiero jak rzucił można uznać za starania czyli jakieś 3 cykle;)

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra94 wrote:
    Patsim - to niezbyt ciekawie ,ale dostałaś jakieś leki ,które maja pomoc w zajściu w ciąże ? Wybacz ,ale jestem zielona w tej kwestii,bo sama nie miałam wykonywanych takich badań.

    Chilla - witam rówieśniczko :)
    Tak, kiedy się zdecydowałam włączyć lekarza dostałam od razu Clo plus Progesteron i wtedy właśnie zalecenia sprawdzenia TSH, glukozy, insuliny. Jednak brałam to tylko miesiąc, bo wyszły złe wyniki i podjeliśmy wspólną decyzje, że nie ma sensu ryzykować. Mam nadzieje, że w tym miesiącu uda się wrócić do Clo, no ale zobaczymy co endo mi powie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    Hej Chilla;)
    Nam się udało w 9 cyklu, ale nie jesteśmy dobrym przykładem ponieważ mój mąż palił i właściwie dopiero jak rzucił można uznać za starania czyli jakieś 3 cykle;)
    Mój zaczął palić niedawno… i za nic nie chce rzucić. Wiesz jak to jest dokładnie z tymi papierosami? Bo mamy świeże wyniki nasienia i są wręcz idealne. Czy to nie ma znaczenia przy paleniu?

  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe staraczki :)

    Aneczka12 może trojaczki się trafią :) potrójne szczęście :D

    Weronika trzymam kciuki żeby Twoje pęcherzyki ładnie urosły :)

    Aleksandra W jak tam beta? Czekamy z niecierpliwością :)

    welonka lubi tę wiadomość

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Aneczka12 Ekspertka
    Postów: 162 78

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalej jestem w szoku, że tak urosły. Teraz tylko żeby pękły ;) bo czuję, że co do samego tworzenia damy radę :D

    Też witam nowe dziewczyny, szybko się tutaj zdomowicie! ;)

    rok od odstawienia anty. durne PCOS.
    Glucophage XR 1000 mg + Ovarin + wit. D
    44c874a369cc7eb63c9f645f899d8bce.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka12 myślę że ciąże masz na wyciągnięcie ręki :) trzymam mocno kciuki, niech wszystkie pękną <3

    Aneczka12 lubi tę wiadomość

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe dziewczyny :)
    Aleksandra94 my tez od początku wiedzieliśmy że będziemy miec problem zajściem w ciążę. Z rozczarowaniem nie potrafię sobie radzić. U nas to mój M czekał prawie 3lata aż ja podejmę decyzje i będę gotowa.

    Wczoraj złapałam doła po wizycie trochę popłakałam poszłam z nastawieniem ze usłyszę ze owulka juz była albo będzie lada dzień , ale juz biorę się w garść w końcu lekarz kazał dać im szanse.

    age.png
  • Aneczka12 Ekspertka
    Postów: 162 78

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka, nie martw się :) sama mi wczoraj mówiłaś, że nie można tak prosto przekreślać cyklu! I trzeba myśleć pozytywnie :)

    rok od odstawienia anty. durne PCOS.
    Glucophage XR 1000 mg + Ovarin + wit. D
    44c874a369cc7eb63c9f645f899d8bce.png
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim nowym :-* życzę wam powodzenia!

    Ja z mężem staramy się juz 8 mies, moj mąż niestety tez palil 10 lat, jest ode mnie starszy ma prawie 30 lat i w zasadzie on stwierdził ze czas na dziecko. Ja jeszcze studiuje ale juz ostatni rok, to nasz 1 cykl w ktorym zażywa fertilman plus, wiąże z tym duże nadzieje.

    PatSim co oznaczają problemy z insulina, to jest cukrzyca?

    Niestety tez srednio sobie radze z rozczarowaniem, duzo placze dzieki Bogu mam wspaniałego wspierającego męża i prace które pozwala mi sie oderwać myślami od porażek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2017, 08:52

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka12 wrote:
    Welonka, nie martw się :) sama mi wczoraj mówiłaś, że nie można tak prosto przekreślać cyklu! I trzeba myśleć pozytywnie :)

    Dzięki już wzięłam się w garść , cyklu na pewno nie przekreślę :) musiałam odreagować.
    Dzisiaj mam jakiś okropne napady głodu od rana cały czas siedzę i coś chrupie.

    Aneczka12 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę martwię sie troche o swoj cykl. W weekend miałam sporo stresu związanego z egzaminami końcowymi plus niewyspanie i przemęczenie, przez to mam zawsze skoki temperatury. Zawsze jak miałam taki stres to owulacja sie opozniala ok 5-7 dni, tym razem ovu wyznaczył mi owulke na 9 dc ??? Nawet nie miałam wtedy śluzu plodnego, zastanawiałam się czy to wgl jest możliwe?

    Moj mąż zna sie na tych wykresach lepiej niż ja i mówi ze to po prostu bląd komputera ale ja sama nie jestem pewna. Zastanawiam sie czy moze ta maca tak działa? Ale biorą ja dopiero od kilku tygodni wiec nie wiem czy faktycznie aż tak by przyspiesl owulke i czy stres moze ewntunie przyspieszyc owulację? Chociaż z tego co mnie uczono stres opóźnia jajeczkowanie. o_O

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam ze owulacje miałam przeważnie ( nie licząc jakis odchyleń od normy) między 17-19 dniem cyklu. Chyba poczekam jak w najbliższych dniach bedzie tempka wyglądała. Dzisiaj tez miałam niespokojna noc, snily mi sie koszmary, budzilam sie wiele razy mysle ze to również mogli miec wpływ na wyzsza temp.

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty w którym dniu cyklu jesteś? Jeśli przed 17dc to poczekaj, wykres jeszcze się przesunie ;) Spokojnieee :) U mnie się zawsze wylicza źle, dopiero jak wpiszę dalsze temperatury to poprawia.

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie tez mi sie tak wydaje ze sie wszystko raczej przesunie bo przeciez to niemożliwe zeby aż tak się cykl rozwalił, jestem dopiero w 12 dc

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ