X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 96
Odpowiedz

Rocznik 96

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Trufle Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 24 marca 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Sa dziewczyny ktore sie staraja , lub dziewczyny ktorym sie udalo ,? Jak to u was bylo ? Wyliczacie dni plodne , czy moze spontan ? W ktorym cyklu sie udalo , lub ktory sie staracie ?

    ,,Nadzieja umiera ostatnia"
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 25 marca 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Trufle :)
    Ja jestem rocznik 96 z rocznym synkiem w domu i blizniakami w drodze :)

    U mnie bylo tak, ze przed staraniami stosowalam antykoncepcje i po odstawieniu zaskoczylo w pierwszym cyklu :)

    Ja mierzylam temperature. Do tego testy owulacyjne zeby zobaczyc czy wogole jest owulka po anty.

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 25 marca 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    No u mnie nie wygląda to tak kolorowo jak u koleżanki wyżej. Od poważnej decyzji kiedy powiedziałam wielkie "TAK" mojemu M. nie zabezpieczaliśmy się. Zaszłam w ciążę w wieku 17 lat. Nasze szczęście nie trwało długo. Do teraz jestem bez maleństwa ale staramy się dalej.

    Kochana trzymaj się :D Jak to mówi moja mama jesteś młoda dupa jeszcze masz sporo czasu... No więc kochana jesteśmy młode jeszcze całe życie przed nami :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Trufle Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 25 marca 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas to pierwszy cykl czytalam o mierzeniu temperatury i sprawdzaniu szyjki,ale jestem zielona . Testy owulacyjne robilam z czego jeden wyszedl pozytywny reszta negatywne, szyjka mialam wrazenie ze jeden dzien byla miekka i wysoko teraz jest twarda nisko i skrecila w strone kregoslupa. Cykl jeszcze trwa do ok.4 kwietnia, ale nie jestem pewna bo moj okres zawsze mnie zaskakuje . Wariuje

    ,,Nadzieja umiera ostatnia"
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ