Forum Starając się - ogólne Rocznik 96
Odpowiedz

Rocznik 96

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Trufle Debiutantka

Wysłany: 24 marca 2017, 22:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Sa dziewczyny ktore sie staraja , lub dziewczyny ktorym sie udalo ,? Jak to u was bylo ? Wyliczacie dni plodne , czy moze spontan ? W ktorym cyklu sie udalo , lub ktory sie staracie ?

,,Nadzieja umiera ostatnia"
  • Maniaaaa Autorytet

Wysłany: 25 marca 2017, 09:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Trufle :)
    Ja jestem rocznik 96 z rocznym synkiem w domu i blizniakami w drodze :)

U mnie bylo tak, ze przed staraniami stosowalam antykoncepcje i po odstawieniu zaskoczylo w pierwszym cyklu :)

Ja mierzylam temperature. Do tego testy owulacyjne zeby zobaczyc czy wogole jest owulka po anty.

Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Zagubiona... Ekspertka

Wysłany: 25 marca 2017, 09:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    No u mnie nie wygląda to tak kolorowo jak u koleżanki wyżej. Od poważnej decyzji kiedy powiedziałam wielkie "TAK" mojemu M. nie zabezpieczaliśmy się. Zaszłam w ciążę w wieku 17 lat. Nasze szczęście nie trwało długo. Do teraz jestem bez maleństwa ale staramy się dalej.

Kochana trzymaj się :D Jak to mówi moja mama jesteś młoda dupa jeszcze masz sporo czasu... No więc kochana jesteśmy młode jeszcze całe życie przed nami :)

Nadzieja umiera ostatnia!
  • Trufle Debiutantka

Wysłany: 25 marca 2017, 10:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas to pierwszy cykl czytalam o mierzeniu temperatury i sprawdzaniu szyjki,ale jestem zielona . Testy owulacyjne robilam z czego jeden wyszedl pozytywny reszta negatywne, szyjka mialam wrazenie ze jeden dzien byla miekka i wysoko teraz jest twarda nisko i skrecila w strone kregoslupa. Cykl jeszcze trwa do ok.4 kwietnia, ale nie jestem pewna bo moj okres zawsze mnie zaskakuje . Wariuje

,,Nadzieja umiera ostatnia"
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ