X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Roczniki 95-98 - starania :)
Odpowiedz

Roczniki 95-98 - starania :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ladgim Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 12 lutego 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Jestem tutaj w sumie od niedawna, nie widziałam takiego wątku dziewczyn z roczników od 95 do 98, więc postanowiłam sama stworzyć. :) Jest ktoś tutaj z tych roczników?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2019, 12:21

  • ladgim Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 13 lutego 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo nie ma nikogo z tych roczników? :)

  • AleksandraKF Koleżanka
    Postów: 41 3

    Wysłany: 13 lutego 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Staraczki! Jestem nowa i mam nietypową sytuację. Dziś jest mój 30dc. Owu potwierdzona 31.01 - dwie tłuste krechy ALE.. Jutro powinnam dostać miesiączkę... Nie mam kompletnie żadnych objawów,prócz tego, że od 25dc pobolewa mnie brzuch. Poszłam na betę 28dc, (nie mogłam się doczekać), a to dlatego, że test owu wyszedł pozytywny 27dc, kreska aż fioletowa. Beta wykazała 1,9.. Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacja? Pani z okienka powiedziała że ciąży nie ma... Ale czy to nie powinno być mniej niż 1,2? Taka jest norma w szpitalu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleksandraKF wrote:
    Hej, Staraczki! Jestem nowa i mam nietypową sytuację. Dziś jest mój 30dc. Owu potwierdzona 31.01 - dwie tłuste krechy ALE.. Jutro powinnam dostać miesiączkę... Nie mam kompletnie żadnych objawów,prócz tego, że od 25dc pobolewa mnie brzuch. Poszłam na betę 28dc, (nie mogłam się doczekać), a to dlatego, że test owu wyszedł pozytywny 27dc, kreska aż fioletowa. Beta wykazała 1,9.. Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacja? Pani z okienka powiedziała że ciąży nie ma... Ale czy to nie powinno być mniej niż 1,2? Taka jest norma w szpitalu
    Ciążę można stwierdzić dopiero po tym, jeśli wynik jest powyżej normy. Możesz zawsze po 48h powtórzyć badanie i wtedy będziesz miała pewność czy na bank nie ma ciąży i masz czekać na @ czy jednak się udało. :) Po drugie laboratoria mają przeróżne normy u mnie ciąża jest jesli wynik jest powyżej 5.8 mIU/mL. Negatywny wynik zawsze miałam 0.100 ale raz miałam w tym samym laboratorium 0.350 mIU/mL i 1.3 mIU/mL i ciąży nie było, beta była na tym samym poziomie nawet w czasie miesiączki. To jest hormon, on może mieć wahania. :) A i testy owulacyjne nie potwierdzają czy jest ciąża u niektórych po prostu to przypadek, że są grubiutkie dwie kreski i jest ciąża. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2019, 18:25

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ