Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne Rozne choroby
Odpowiedz

Rozne choroby

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Starająca sie 88 Koleżanka

Wysłany: 28 grudnia 2017, 08:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.dziewczyny chcialam stworzyc taki watek..odnosnie naszych roznych przyczyn ktore stwarzaja problem.zajscia w ciaze. Jak wykrylyscie ze cos jest nie tak? Ze doczepila.sie was jakas choroba ? Jakies bole mialyscie itp?

Czekając na Ciebie...
  • Seli Autorytet

Wysłany: 28 grudnia 2017, 08:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z takich boli to mialam endometrioze. Goraczka, bole jaknikow poza @. Teraz jednak czuje sie swietnie, pelna energii, bezbolesne @ a mam za duze tsh (2,3) i insulinooporonosc....

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • Starająca sie 88 Koleżanka

Wysłany: 28 grudnia 2017, 09:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki temu.mozna ostrzec inne dziewczyny ze cos akurat "ze mna jest cos.nie tak" ja tez nie wiem czy jestem zdrowa...czy wszystko jest.ok...na szczescie nic mnie nie boli...ale rozne przyczyny...choroby moja sie chyba ukrywac? Jak widze jakie problemy maja dziewczyny to az.sama.o siebie sie boje ...

Czekając na Ciebie...
  • Seli Autorytet

Wysłany: 28 grudnia 2017, 09:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co sobie wkrecac ;) Widzisz ja mam sie dobrze, nic mnie nie boli. Jestem pelna energii a antykoncepcyjne mialy wyciszac mi endometrioze i co? Tylam, bole co chwila, uplawy, zmeczenie okropne.

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lucy2323 Autorytet

Wysłany: 28 grudnia 2017, 09:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej jestem na antybiotykach a temp mi dzis spadła. Myslicie ze teraz wykres nie jest już taki pewny podczas choroby?

Oboje 36 lat
    2014 - cudowny skarb-synek ♥️
    2017 - córeczka w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    2018 - 2 x biochemiczna
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja Gonal, Orgalutran, Gonapeptyl
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 6 pięknych ❄️
    5x❄️5.1.1, 1x❄️4.1.1
    26.10.2020 - transfer FET 5.1.1
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 grudnia 2017, 16:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy2323 wrote:
    hej jestem na antybiotykach a temp mi dzis spadła. Myslicie ze teraz wykres nie jest już taki pewny podczas choroby?

No niestety temp. ma prawo być teraz zaburzona.

• Lucy2323 Autorytet

Wysłany: 28 grudnia 2017, 20:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh, czyli nie ma się co nakręcać nawet jak tempka podskoczy?
    Nie potrzebnie się nakrecam.

Oboje 36 lat
    2014 - cudowny skarb-synek ♥️
    2017 - córeczka w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    2018 - 2 x biochemiczna
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja Gonal, Orgalutran, Gonapeptyl
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 6 pięknych ❄️
    5x❄️5.1.1, 1x❄️4.1.1
    26.10.2020 - transfer FET 5.1.1
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego