X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rozne choroby
Odpowiedz

Rozne choroby

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Starająca sie 88 Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.dziewczyny chcialam stworzyc taki watek..odnosnie naszych roznych przyczyn ktore stwarzaja problem.zajscia w ciaze. Jak wykrylyscie ze cos jest nie tak? Ze doczepila.sie was jakas choroba ? Jakies bole mialyscie itp?

    Czekając na Ciebie...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z takich boli to mialam endometrioze. Goraczka, bole jaknikow poza @. Teraz jednak czuje sie swietnie, pelna energii, bezbolesne @ a mam za duze tsh (2,3) i insulinooporonosc....

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Starająca sie 88 Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki temu.mozna ostrzec inne dziewczyny ze cos akurat "ze mna jest cos.nie tak" ja tez nie wiem czy jestem zdrowa...czy wszystko jest.ok...na szczescie nic mnie nie boli...ale rozne przyczyny...choroby moja sie chyba ukrywac? Jak widze jakie problemy maja dziewczyny to az.sama.o siebie sie boje ...

    Czekając na Ciebie...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co sobie wkrecac ;) Widzisz ja mam sie dobrze, nic mnie nie boli. Jestem pelna energii a antykoncepcyjne mialy wyciszac mi endometrioze i co? Tylam, bole co chwila, uplawy, zmeczenie okropne.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej jestem na antybiotykach a temp mi dzis spadła. Myslicie ze teraz wykres nie jest już taki pewny podczas choroby?

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy2323 wrote:
    hej jestem na antybiotykach a temp mi dzis spadła. Myslicie ze teraz wykres nie jest już taki pewny podczas choroby?

    No niestety temp. ma prawo być teraz zaburzona.

  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh, czyli nie ma się co nakręcać nawet jak tempka podskoczy?
    Nie potrzebnie się nakrecam.

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ