X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Różowe plamienie
Odpowiedz

Różowe plamienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 94Magda Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 dni po okresie zauważyłam że wieczorem mam różowy , rozciagliwy śluz o metalicznym zapachu. Minął kolejny dzień nic nie było i w następnym dniu znowu to samo.
    Okres zawsze mi się kończy na brązowo. Tym razem po prostu się tak nagle skończył bez tego brązowego plamienia. Mam anginę, biorę antybiotyk. Zrobiłam test ciążowy ale jest negatywny.
    Nigdy wcześniej nic takiego nie miałam i się trochę wystraszyłam. W poniedziałek mam usg bo i tak robię sobie "przegląd techniczny" dlaczego się nie udaje zajść w ciążę.
    Miała ktoras z was coś takiego albo wiecie o co może chodzić?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ