X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rozpulchniona pochwa
Odpowiedz

Rozpulchniona pochwa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam bardzo głupie pytanie...
    Może mi ktoś wytłumaczyć co powoduje że pochwa (nie szyjka, a droga prowadząca do niej) jest tak rozpulchniona?
    Jestem w 15dc i możliwe że wczoraj była owulacja...
    Ale rozpulchnienie jest od samej @. Wcześniej zganiałam na moją bardzo skąpą @, potem na infekcje, teraz sama już nie wiem.
    Bo tak ciasno mam tylko od dnia @ do 2dni po ostatnim plamieniu :(
    Pomóżcie:/
    PS. Test wczoraj robiony sikany i oczywiście negatywny ;P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • mania_ Koleżanka
    Postów: 74 16

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA ja miałam takie uczucie w zeszłym cyklu mega rozpulchnienia 7dpo. I liczyłam, że to może objaw implantacji. Ale nic z tego;p Infekcji też nie mam. Nie wiem co to było.

    Niedoczynność tarczycy. Starania od 4.2014.
    Prolaktyna 35 ng/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie to infekcja rozpulchnia;)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie. Tylko że ja już uporałam się z infekcją a tu dalej takie cyrki :/
    Poważnie mam już dość swojego organu płciowego :P

    17.11.17-poronienie całkowite
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ