X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne samotna staraczka mężatka
Odpowiedz

samotna staraczka mężatka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy znajdują się tutaj może Dziewczyny, które pomimo tego, że mają mężów rodziny itp czują się takie strasznie samotne... :(

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że już nie będziesz się czuć samotna, bo zawsze możesz wejść na któryś wątek i pogadać. Np. pozytywna odskocznia od starań - padniesz ze śmiechu albo pozaglądaj na różne wątki i zobaczysz że sama nie będziesz.
    Ale rozumiem jak się czujesz ja też nie raz tak miałam że pomimo tego że byłam wśród ludzi czułam się samotna jakby na uboczu... ale ostatnio radocha u mnie zagościła dzięki dziewczynom z jednego wątku ale nie chcę go zbytnio reklamować aby nie być osądzona o samoreklamę ;)

    Iownka, Annushka lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi brakuje przyjaciolek. Wyjechalam z kraju a za granica mimo ze mam wielu znajomych to przyjaciela ciezko znalezc. Mam narzeczonego i ta mnie tu trzyma. Chyba nie czuje sie samotn abo nie mam na to czasu. Moze sie czyms zajmij, zapisz na jakis kurs etc.

    Annushka lubi tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepsza metoda na samotność to spacer i faktycznie, jakieś zajęcia w grupie :)

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    posiedź troszkę na forum to będziesz się lepiej czuć.
    na pewno odnajdziesz tu miejsce w którym będziesz się dobrze czuć jak Vanessa :) albo kogoś z kim będziesz mogła na priv porozmawiać, to też bardzo pomaga

    vanessa lubi tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ