Forum Starając się - ogólne Seksuolog w Warszawie
Odpowiedz

Seksuolog w Warszawie

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Aleńka Koleżanka
  Postów: 47 2

  Wysłany: 14 kwietnia 2016, 12:51

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny, słuchajcie, mam taki problem. Poszukuję jakiegoś sprawdzonego specjalisty - seksuologa, w stolicy. Musi to być ktoś naprawdę dobry, byłam już u jednego, niestety nie pomógł :(. Chodzi o zaburzenia potencji u mojego męża. Słyszałyście może o dr Dulko z kliniki psychologiczno-psychiatrycznej PsychoMedic na Filtrowej? Bo ponoć jest guru w dziedzinie seksuologii, nie wiem tylko, jak tam z wizytami u niego, czy czas oczekiwania jest długi i czy faktycznie to specjalista godny polecenia? Orientujecie się może w tym temacie?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ