Forum Starając się - ogólne Seksuolog w Warszawie
Odpowiedz

Seksuolog w Warszawie

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Aleńka Koleżanka
  Postów: 47 2

  Wysłany: 14 kwietnia 2016, 12:51

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny, słuchajcie, mam taki problem. Poszukuję jakiegoś sprawdzonego specjalisty - seksuologa, w stolicy. Musi to być ktoś naprawdę dobry, byłam już u jednego, niestety nie pomógł :(. Chodzi o zaburzenia potencji u mojego męża. Słyszałyście może o dr Dulko z kliniki psychologiczno-psychiatrycznej PsychoMedic na Filtrowej? Bo ponoć jest guru w dziedzinie seksuologii, nie wiem tylko, jak tam z wizytami u niego, czy czas oczekiwania jest długi i czy faktycznie to specjalista godny polecenia? Orientujecie się może w tym temacie?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego