X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Siedlce też się starają :]
Odpowiedz

Siedlce też się starają :]

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2013, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam tutaj wszystkie kobitki z Siedlec i okolic. Jest na chyba kilka ;)

    Czarnula87 - Olga
    Rewelka - Ewelina
    Santoocha - Aneta
    Lucy - Aneta
    Jus - Justyna
    Pisselini- Magda
    Karusia - Karolina

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2014, 16:46

    karusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tu zajrzycie, napiszcie u kogo się leczycie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży chodziłam na początku do Demczuka - okropny typ! Nic mi nie chciał tłumaczyć, nawet po zagrożeniu poronieniem. Zmieniłam go na Kamontową, zadowolona byłam bardzo.
    Teraz chodzę do Makowskiego. Ale na razie nie wiem co myśleć o nim. Plus ma u mnie bo zdecydował o cesarce (nieskrócona szyjka przy pełnym rozwarciu) i naprawdę mu za to wdzięczna jestem, a akurat przyjmuje w mojej przychodni.

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 7 listopada 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamontowa fakt b dobry lekarz ale niestety trochę się znamy i jakoś bym się krępowała ;-)
    A ten Makowski to w jakiej przychodni przyjmuje? I w ktorym szpitalu?

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 7 listopada 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie mile Panie :) Ja walcze z pco. Od wrzesnia jestem w invimedzie w warszawie. Wcześniej chodzilam przy pco do lekarza z okolicy, ale dla mnie to zmarnowany czas. Teraz czuje sie bezpieczna i widze skutki ladne owulacje i ciaza biochemiczna w poprzednim cyklu.Serce peklo mi na kawalki ale juz jest poskladane. A jak wyglada Wasze leczenie i przygody?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2015, 18:26

    paulashells lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus Makowski przyjmuje w Wojskowej przychodni na Wałowej i w szpitalu na Starowiejskiej.

    Później wam więcej napiszę, bo teraz zajrzałam tylko na chwilkę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakieś 9 lat temu zaczęłam mieć spoore problemy z okresem, tzn. okres był raz na jakiś czas, np. co dwa, pięć miesięcy. Poszłam do jednego gin. to stwierdził, że to normalne i że samo się wyreguluje. Pomyślałam ok. Ale nic się nie regulowało, a ja okresu nie miałam już z coraz częściej (np. po 8-9 miesięcy). W międzyczasie znalazłam w którejś z gazet artykuł o PCOS i aż się przestraszyła, bo wszystkie objawy co były w nim opisane miałam ja, nawet wiekowo się zgadzało. Poszłam do innego gin. i usłyszałam to samo co wcześniej, a na pytanie czy czasem nie mam tego o czym czytałam usłyszałam,że nie kwalifikuję się wiekowo.
    Tak się wqrzyłam, że poszłam w końcu prywatnie. I co się okazało po badaniach USG? Oczywiście PCOS. Lekarz b. sympatyczny (Łazuka), wytłumaczył co i jak i przepisywać mi zaczął Diane. I tak brałam z przerwami przez dwa lata. Jak brałam - wszystko było oki, przestawałam brać - nie było nic. Przez te dwa lata przybrałam 20kg.

    Potem poszłam do endo-gin a Chłodną (Gosek). No i ona mi mega duzo badań pozlecała, dobrała odpowiednie leki. Nawet mnie do Wawy do szpitala wysłała na badania. Zgubiłam te 20 kg przy niej. Ale organizm reagował coraz gorzej na coraz to inne leki i w końcu od niej na wizycie usłyszałam, że ona już nie wie co mi poradzić i pomóc. Niedziałkowa która robiła mi usg stwierdziła, że jajniki najzwyczajniej sobie przestały jakkolwiek funkcjonować i nie ma szans na ciążę.

    W międzyczasie poznałam mojego męża i w sierpniu 2011 dowiedziałam się przypadkiem, że jestem w ciąży! Szok :D

    Teraz synek ma już prawie 1 rok i 8 miesięcy, a my chcemy drugiego Bąbelka :)

    HANA lubi tę wiadomość

  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 7 listopada 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Historia z happy endem :) mam nadzieje ze drugi cud tez Ci sie przytrafi niespodziewanie. Ja poszlam od razu do kliniki bo nie ufam lekarzom i wiem ze sa dobrzy i zli. I nie kazdy moze wiwdziec jak postepowac z nieplodnoscia, szkoda mi czasu bylo. Teraz efekt widze szybko tylko to juz sa koszta i czasu duzo idzie na dojazdy pociagiem :) Ale czego nie zrobi sie dla kogos,zeby uslyszyc jak mowi mamo :d
    Jak chcesz jest tez forum tutsj z pco, fajne kobietki wspieraj bardzo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hana mam już od kilku ładnych lat super forum o pcos jak chcesz mogę dać namiar ;) wszytsko tam znajdziesz na temat choroby i nie tylko ;]

    Ciekawa jestem jak to będzie z tym moim ginem, czy nie będę musiała go zmienić...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus a Klimowicz gdzie przyjmuje? na NFZ? i czy pracuje w jakimś szpitalu?

  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 7 listopada 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dawaj linka ;) Chociaż ja juz przeczytałam cały internet na ten temat. Chyba powoli sie oswajam z mysla ze dziecko bedzie moze kiedys, moze, a moze nie bedzie go wcale.

    Jezeli masz dobre efekty to nie ma co kombinowac, a jak czujesz ze ci nie pomaga to zmieniaj jak najszybciej. A ile płacisz za prywatne wizyty? I jak u Ciebie jest z owulacja?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2013, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodze na NFZ :)) i w sumie dopiero na jednej wizycie byłam gdzie powiedziałam, że chcę drugą ciążę.


    www.pcos.p2a.pl

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 8 listopada 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:45

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rewelko to daj znać jak po wizycie :)

    Ja pójdę do swojego jakoś w grudniu na wizytę, tylko najpierw się muszę zapisać ;)

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 8 listopada 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    l

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:45

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w miarę szybko, chociaż ginek przyjmuje tylko w czwartki, ale jest druga gin i ona w jakiś inny dzień przyjmuje. Zazwyczaj czeka się na wizytę 2-4 tgodnie, zalez w jakim okresie miesiąca się zadzwoni. Ale niestety usg robi inna lekarz w inny dzień - Podgórzakowa. A tak to super jest. No i jest wyjebiaszcza położna :)

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 9 listopada 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:45

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2013, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr Sprawka ma opinię tego co pomaga zaciązć, ale podobno do prowadzenia ciązy i innych spraw się nie nadaje

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 10 listopada 2013, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:46

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2013, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile on za wizytę sobie liczy?

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ