X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Silny ból jajnika + mała plamka na bieliźnie
Odpowiedz

Silny ból jajnika + mała plamka na bieliźnie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, powiedzcie mi taką rzecz, czy jest możliwe, że przy implantacji zarodka wystepuje silny ból janika i podbrzusza/ taki naprawde dość mocny+ pojawienie się potem, rano, małej plamki krwi na bieliznie/, czy to raczej zwiastun owulacji?
    Mam troche poprzestawiany cykl i wydawało mi sie że owulacja wystepowała u mnie przy pierwszym spadku temperatury w 11dc a przy 15dc była implantacja. Teraz zastanawiam sie czy błednie tego nie odczytałam i czy przy implantacji jest mozliwy taki silny ból?

  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 19 września 2013, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam taki silny przy owulacji, teraz czuje troche jajniki i podbrzusze ale wole nei robić sobie zbytnich nadzieji...powodzenia :)

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 19 września 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia ja miałam taki ból jajnika, że promieniował aż na udo, ale to było gdzieś 25 dc... test zrobiłam 3 dni później i wyszedł pozytywny.

    Nadia, Karola77 lubią tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 września 2013, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia a mozesz udostepnic wykres? Ogolnie owulacja w 11dc uznawana jest za bardzo szybka...rzadziej sie zdarza...czesciej w polowie cyklu lub opozniona..wydaje mi sie rowniez, ze implantacja w 15dc to za wczesnie...jajeczko potrzebuje okolo 3 dni na podroz przez jajowody ( jesli juz jest zaplodnione - do tego tez nie dochodzi od razu)i jeszcze unosi sie przez jakis czas w swietle macicy...za wczesnie uwazam, choc wyjatki sie zdarzaja zawsze. Raczej stawiam na plamienie srodcykliczne. Mozna byloby wiecej pogdybac jakbym mogl zobaczyc wykres. :)
    buziole!

    Modelka lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana to Ty tak szybko po poronieniu miałas owu? ja przy implantacji miała 2 silniejsze skurcze macicy i cisza a na drugi dzien czulam bąbelki w brzuchu;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2013, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika,
    Udostępniłam, co do tak wczesnej owulacji to lekarka mi powiedziała ze przy ciąży biochemicznej może tak być. Poprzednie miałam w 13 dniu cyklu a cykle mam 29-30 dniowe. Co do samej implantacji to czytałam ze ten 4 dzien jest mozliwy, ale z drugiej strony jakby to faktycznie bylo juz zagniezdzenie to byloby coś widać na tescie.

    Ania,
    Po wszystkim byłam u lekarza, powiedziała mi to co opisałam wyzej i ze to nie bedzie mialo wpływu na owulacje, że powinna sie normalnie odbyc, wiec mam nadzieje ze faktycznie byla:)

  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 20 września 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia pewnie była- ja w następnym cyklu po ciąży biochemicznej miałam piękną owulację i zaszłam w ciążę. Powodzenia :)

    Nadia lubi tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co czytałam na necie i po forach to może być.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanowiło mnie to, że z wątków które się pojawiają ovu dość czesto sie myli jesli chodzi o wyznaczenie daty.
    Czytałam nawet o tym ze ktos miał monitoring i rozbiezność była chyba 4 dniowa.
    Tak więc chyba bardziej ufam swojemu organizmowi niz programowi, choc zapewne pomocny jest.
    No i ważna wartością jest jego forum :)
    Dzięki dziewczyny!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia ovu tak naprawdę oddziela fazę niższych temperatur od wyższych i trzeba sobie zdawać sprawę że owulacja może wystąpić do trzech dni przed skokiem jak i do trzech po.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka, dzięki za info.
    Czytalam o tym ze wlasnie tak moze byc, ale przy tym cylu wyjatkowo czułam dwie fazy bólu- najpierw łagodniejszy, ból jajników itp, no i potem ten silniejszy ból głównie lewego jajnika i troche podbrzusza.
    I tak sobie mysle ze chyba lepiej sie wsłuchiwać we wlasny organizm niz kurczowo trzymac sie wykresów i tabelek.

  • Drica78 Koleżanka
    Postów: 96 18

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzis dola
    Chciałam odłączyć sie w tym mies od ovu ...nie prowadze wykresu temp w tym cyklu bo chciałam wyluzować ...ale nie potrafie
    Tak pragnę dziecka i nie wierze juz w żaden objaw ;-(
    Miałam juz ciemniejsze sutki miałam juz plamienie około owulacyjne byłam juz śpiąca i zawsze przyszedł okres ... Nie wiem co zrobic juz .... Lekarze mówią masz miesiączkę co 28 dni musisz miec owulacje w połowie cyklu czyli 14 dni przed mies
    A ja nie potrafie dojść co jest zle .... Ostatnio wydawało mi sie ze miałam owulacje po mies bo miałam taki śluz płodny ale to zwiastowałoby ze okres musi byc za około 2 tyg
    Czuje sie jak nie kobieta mam depresje

    Ferrari
  • Drica78 Koleżanka
    Postów: 96 18

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pisze to dlatego gdyż wczoraj bolał mnie mocno jajnik lewy i podbrzusze dzis miałam lekka plamkę na papierze
    Ciagle przy nadzieii ale to 15 dC przytulanki były wczoraj to jesli dzis ta plamka oznacza owulacje to możliwe ze sie uda ? Bo moj kochany wyjechał juz do pracy i dzis nie mamy szans na (...) x

    Ferrari
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ