X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Skąpy okres
Odpowiedz

Skąpy okres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna90 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 15 marca 2015, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po raz pierwszy wystąpił u mnie skapy okres , wydaje się jakby był ze śluzem, pierwszy dzień było sporo skrzepów. NIe przejmować sie tym czy to po prostu takie odstępstwo ?

    Ann90
  • halwaya Autorytet
    Postów: 336 480

    Wysłany: 16 marca 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyno - a napisz więcej info - który to dzień cyklu, czy to w terminie spodziewanej @? czy wcześniej.
    Jeśli w terminie @ to zrób test!

    Sx0K.png
    ypbg.png
  • Anna90 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 16 marca 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dniu spodziewanej miesiaczki 28dc, przez 1,5 dnia byl nawet obfity następnie robiło się go coraz mniej. Test zrobiłam 3 dnia po wstąpieniu, z rana wynik negatywny.

    Ann90
  • halwaya Autorytet
    Postów: 336 480

    Wysłany: 16 marca 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to albo idź na testy z krwi, albo powtórz test za kilka dni - ale moim zdaniem mógłby to być po prostu taki skąpy okres, bo test już by zapewne pokazał pozytywny wynik gdyby coś było.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 10:09

    Evaa lubi tę wiadomość

    Sx0K.png
    ypbg.png
  • Anna90 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykonałam dziś test 6 dni po wystąpieniu okresu...test negatywny

    Ann90
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ